İnternet Kampanyaları

İster TurkNet'e yeni gelin, ister TurkNet'li olun, size bedava internet ve indirimler kazandıran birçok kampanyamız var!
 
 
gamer-section.jpg
ÖZGÜR İLETİŞİM PAKETİNDE NELER VAR?

TEK PAKET. TEK FİYAT. 75,99 TL*

* Özgür İletişim Paketi kapsamında, TurkNet aktif altyapı bölgelerinde 100 Mbps’e kadar, aktif altyapı olmayan bölgelerde 35 Mbps’e kadar download hızı alınabilir. Alınabilecek maksimum hız santrale olan mesafeye ve hattın kalitesine göre değişkenlik gösterir. Aktif altyapı olmayan bölgelerde, 35 Mbps’ten yüksek hızlar, ayda 10 TL farkla sunulmaktadır.

Evinizde internet ve telefon hizmeti yoksa kurulum hizmeti TurkNet’te 90 TL. (Üç ay x 30 TL faturanıza eklenir).
Kredi kartı veya banka kartıyla yapılan aboneliklerde ise sadece 60 TL. (Üç ay boyunca ayda 20 TL faturanıza eklenir.)

turknet-background-1.jpg
 

Tüm İnternet Kampanyalarımız

 
arkadasini-getir.jpg

TurkNet’e Arkadaşınızı Getirin Bir Ay Ücretsiz İnternet Kazanın!

TurkNet’e arkadaşıyla gelen de, arkadaşını getiren de ücretsiz bir ay internet kazanıyor. Üstelik TurkNet’e üye olduktan davet ettiğiniz her yeni arkadaş için limit olmaksızın daha fazla bedava ay kazanırsınız.

30-gun-para-iade.jpg

TurkNet’i Beğenmezseniz 30 Gün İçinde Paranızı %100 İade Edelim!

TurkNet’e üye oldunuz, oldu ya hizmetimizden memnun kalmadınız, ilk 30 gün içinde paranızı koşulsuz şartsız size iade ediyoruz. Böylece TurkNet’i hiçbir risk olmadan, bir ay deneyip beğenmezseniz paranızı geri alabiliyorsunuz.

480-tl-cayma-bedeli.jpg

120 TL’ye Kadar Taahhüt Cayma Bedelinizi Biz Karşılayalım!

TurkNet’e diğer operatörlerden geçişlerde diğer operatörün size çıkarmış olduğu taahhüt cayma bedelini 120 TL’ye kadar biz karşılıyoruz. Bunu da her ay faturanıza eşit taksitlerle indirim sağlayarak yapıyoruz.

 
 

Jahrein de TurkNet'i seçti

Ünlü Twitch yayıncısı Jahrein de yayınlarda TurkNet'i seçti! Jahrein TurkNet'e özel yayınlarıyla her hafta izleyicileriyle buluşuyor, sürpriz hediyeler veriyor.
jahrein-site-bg.jpg