Kaçırılmayacak İnternet Kampanyası

TurkNet Abonelerine Çok Avantajlı 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı! 

12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı ile ₺399,90 yerine ₺369,90’ye internet hizmetinizin ücretini peşin ödeyerek bir yıl boyunca sabitleyebilirsiniz. Üstelik tek çekim ya da bankanızca sunulan 6 aya varan taksit imkanı ile birlikte. Taahhüt yok, cayma bedeli yok! Dilediğiniz zaman iptal edebilir ve kalan tutarı iade alabilirsiniz. 

Kazandıran fırsat TurkNet’ten! 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı’ndan yararlanın, 12 ay boyunca fiyatınız sabit kalsın. İnternet hizmetinizi, bir yıl boyunca her ay ₺399,90 yerine ₺369,90’den ödeyin, internet keyfini avantajlı fiyattan yaşayın. Üstelik bankanızın size sunduğu kredi kartına çeşitli taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Dilediğinizde hizmetinizi iptal edebilir ve kalan tutarı iade alabilirsiniz.

TurkNet,hız ve kapsama sorunlarına çözüm sunan yapay zeka destekli akıllı Wi-Fi SmartyFi ile kullanıcılarının internet deneyimlerini bir kez daha mükemmelleştiriyor. Şimdilik sadece 1.000 Mbps download ve upload hızında interneti taahhütsüz ve kotasız bir şekilde kullanan GigaFiber’liler özel olarak sunulan bu yenilikçi hizmet, aboneliğe ek ayda 100 TL.

TurkNet’e arkadaşıyla gelen de, arkadaşını getiren de indirim kazanıyor. Üstelik TurkNet’e üye olduktan sonra davet ettiğiniz her yeni arkadaş için limit olmaksızın daha fazla indirim kazanır, taahhütsüz internet kullanmanın tadını çıkarırsınız!

TurkNet’e üye oldunuz, oldu ya hizmetimizden memnun kalmadınız, ilk 30 gün içinde paranızı koşulsuz şartsız size iade ediyoruz. Böylece TurkNet’i hiçbir risk olmadan, bir ay deneyip beğenmezseniz paranızı geri alabiliyorsunuz.

TurkNet’e diğer operatörlerden geçişlerde TurkNet GigaFiber altyapısında ₺2.000’ye kadar, yerleşik operatör altyapısında ₺500’ye kadar cayma bedeli bizden! Bunu da her ay faturanıza eşit taksitlerle indirim sağlayarak yapıyoruz.

1000 Mbps’ye kadar hızlı internet TurkNet GigaFiber’de! Hem download hem de upload hızlarını uçurarak hızlı internet keyfi sunuyoruz! Üstelik GigaFiber bölgelerinde yüksek performanslı modem de bizden!

TurkNet Özgür İletişim tüm özellikleriyle tam da öğrenciler için! Hem taahhütsüz hem kotasız olması sayesinde doya doya film, dizi keyfi yapabileceğiniz ve sadece memnun olduğunuz sürece kullanacağınız, ilk ay %50’li indirimli sınırsız internet sizinle.

Öğretmenlere özel Özgür İletişim TurkNet’te! 1000 Mbps’ye kadar hız ve yüksek performanslı üstelik ilk ay %50 indirimli taahhütsüz internet paketleri.

Şimdi onlar da TurkNet’li! Sizi de çok özel kampanyalar ile TurkNet’e bekliyorlar! Siz de “TurkNet’ten daha hızlısı yok!” diyen gamer’lara özel davet koduyla hemen TurkNet’li olun, sınırsız ve taahhütsüz internet avantajını bir ay ücretsiz kullanın!

Engelsiz Tarife ile TurkNet’in ayrıcalıklı fırsatları %25 indirimli! Üstelik taahhüt yok, kota yok! Kampanyamızdan; engellilik oranı %40 ve üzeri olan vatandaşlarımız ile gazi ve engelli vatandaşlarımız ve şehit/ gazi eşleri, şehidin /gazinin/ engelli vatandaşın birinci dereceden yakını yararlanabilmektedir.

Yüksek Hızlar için Altyapınızı Sorgulayın!

TurkNet’in taahhütsüz kotasız özgür iletişim avantajı, internet kampanyaları ile güçleniyor. Fiber hızlı internet deneyimi yaşamak isteyenlere özel TurkNet internet kampanya dünyası sizi bekliyor! Evde internet kampanyaları; öğrenci ve öğretmenlere özel avantajlar, taahhüt cayma bedeli ayrıcalıkları ve fiber internet kampanyalarıyla hemen tanışın! İnternet sorgulama yaparak altyapınızın desteklediği hızı kolayca öğrenebilirsiniz.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale