Kaçırılmayacak Giga İnternet Kampanyası

İlk 6 ay ₺299,90 yerine ₺199,90!

TurkNet GigaFiber’de yüksek hızlarda internet keyfini herkes yaşasın diye GigaFırsat başladı. 1.000 Mbps’ye varan eşit download ve upload hızlarında TurkNet GigaFiber, sınırlı bir süre için yeni katılan abonelere ₺299,90 yerine ilk 6 ay ₺199,90. Üstelik aboneliğiniz boyunca ₺1.700 değerindeki modem dahil! Dünya hızında, taahhütsüz ve eşsiz bir internet deneyimi için acele edin, bu fırsatı kaçırmayın! Beğenmezseniz paranızın tamamı iade.

Kazandıran fırsat TurkNet’ten! 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı’ndan yararlanın, 12 ay boyunca fiyatınız sabit kalsın. İnternet hizmetinizi, bir yıl boyunca her ay ₺299,90 yerine ₺279,90’den ödeyin, internet keyfini avantajlı fiyattan yaşayın. Üstelik bankanızın size sunduğu kredi kartına çeşitli taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Dilediğinizde hizmetinizi iptal edebilir ve kalan tutarı iade alabilirsiniz.

TurkNet,hız ve kapsama sorunlarına çözüm sunan yapay zeka destekli akıllı Wi-Fi SmartyFi ile kullanıcılarının internet deneyimlerini bir kez daha mükemmelleştiriyor. Şimdilik sadece 1.000 Mbps download ve upload hızında interneti taahhütsüz ve kotasız bir şekilde kullanan GigaFiber’liler özel olarak sunulan bu yenilikçi hizmet, aboneliğe ek ayda 50 TL.

TurkNet’e arkadaşıyla gelen de, arkadaşını getiren de indirim kazanıyor. Üstelik TurkNet’e üye olduktan sonra davet ettiğiniz her yeni arkadaş için limit olmaksızın daha fazla indirim kazanır, taahhütsüz internet kullanmanın tadını çıkarırsınız!

TurkNet’e üye oldunuz, oldu ya hizmetimizden memnun kalmadınız, ilk 30 gün içinde paranızı koşulsuz şartsız size iade ediyoruz. Böylece TurkNet’i hiçbir risk olmadan, bir ay deneyip beğenmezseniz paranızı geri alabiliyorsunuz.

TurkNet’e diğer operatörlerden geçişlerde TurkNet GigaFiber altyapısında 1000 TL’ye kadar, yerleşik operatör altyapısında 240 TL’ye kadar cayma bedeli bizden! Bunu da her ay faturanıza eşit taksitlerle indirim sağlayarak yapıyoruz.

1000 Mbps’ye kadar hızlı internet TurkNet GigaFiber’de! Hem download hem de upload hızlarını uçurarak hızlı internet keyfi sunuyoruz! Üstelik GigaFiber bölgelerinde yüksek performanslı modem de bizden!

TurkNet Özgür İletişim tüm özellikleriyle tam da öğrenciler için! Hem taahhütsüz hem kotasız olması sayesinde doya doya film, dizi keyfi yapabileceğiniz ve sadece memnun olduğunuz sürece kullanacağınız bir sınırsız internet. Üstelik ₺199,90‘den başlayan fiyatlarla!

Öğretmenlere özel Özgür İletişim TurkNet’te! Üstelik ilk ay ücretsiz. 1000 Mbps’ye kadar hız ve yüksek performanslı taahhütsüz internet paketleri ₺199,90‘den başlayan fiyatlarla!

Şimdi onlar da TurkNet’li! Sizi de çok özel kampanyalar ile TurkNet’e bekliyorlar! Siz de “TurkNet’ten daha hızlısı yok!” diyen gamer’lara özel davet koduyla hemen TurkNet’li olun, sınırsız ve taahhütsüz internet avantajını bir ay ücretsiz kullanın!

Engelsiz Tarife ile TurkNet’in ayrıcalıklı fırsatları %25 indirimli! Üstelik taahhüt yok, kota yok! Kampanyamızdan; engellilik oranı %40 ve üzeri olan vatandaşlarımız ile gazi ve engelli vatandaşlarımız ve şehit/ gazi eşleri, şehidin /gazinin/ engelli vatandaşın birinci dereceden yakını yararlanabilmektedir.

Yüksek Hızlar için Altyapınızı Sorgulayın!

TurkNet’in taahhütsüz kotasız özgür iletişim avantajı, internet kampanyaları ile güçleniyor. Fiber hızlı internet deneyimi yaşamak isteyenlere özel TurkNet internet kampanya dünyası sizi bekliyor! Evde internet kampanyaları; öğrenci ve öğretmenlere özel avantajlar, taahhüt cayma bedeli ayrıcalıkları ve fiber internet kampanyalarıyla hemen tanışın! İnternet sorgulama yaparak altyapınızın desteklediği hızı kolayca öğrenebilirsiniz.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale
Gigafiber İstiyorum
TurkNet'i Keşfet
Destek
Kampanyalar
Paketlerimiz
Destek
Kampanyalar
Ürünler
Hakkımızda
Müşteri Hikayeleri
Kampanyalar
Who We Are
What We Do