1.000 Mbps internet TurkNet GigaFiber’de!

İlk 6 ay ₺299,90 yerine ₺199,90!

TurkNet’ten kaçırılmayacak GigaFırsat! 1.000 Mbps’ye varan hızlarda TurkNet GigaFiber, sınırlı bir süre için TurkNet GigaFiber altyapısında bulunan yeni abonelere özel ilk 6 ay ₺299,90 yerine ₺199,90!

Yüksek Performans

Daha hızlısı yok

Speedtest’e göre 2021 3. çeyrekten itibaren TurkNet’ten daha hızlısı yok! Tam 8 kere üst üste birinciyiz!

Kota Yok

Taahhütsüz & kotasız

TurkNet'in taahhütsüz ve kotasız hizmetiyle özgür internetin tadını çıkarın!

En Hızlı Bağlantı

Yüksek performans​

2023'de de CDN anlaşmalarımız sayesinde Netflix ve Steam'e üstün erişim performansı sunuyoruz.

Peşin ödeme fırsatı

Faturanızı 12 aylık peşin ödeyin, hem indirimli fiyattan faydalanın hem de fiyatınızı sabitleyin! 

Para iade garantisi

Memnun kalmazsanız ilk bir ay içerisinde %100 para iadesi alın.

Zahmetsiz İptal

Zahmetsiz iptal​

Memnun kaldığınız sürece kullanın, istediğiniz zaman zahmetsizce iptal edin

1.000 Mbps internet ile özgürlük zamanı

1.000 Mbps internet ile özgürlük zamanı!

TurkNet altyapısı ile 1.000 Mbps eşit indirme ve yükleme hızlarıyla taahhütsüz ve gerçek sınırsız internet, yani GigaFiber zamanı! Diğer internet altyapı teknolojilerinin sunamadığı hızlara GigaFiber ile ulaşabilir hem download hem upload tarafında bu benzersiz deneyimin tadını çıkarabilirsiniz.

TurkNet GigaFiber 1000 Megabit internet hızı sayesinde sınırsızca internette takılır, aynı anda birçok bilgisayardan kesintisiz film, müzik, toplantı ve oyun deneyiminin keyfini maksimum performansla yaşarsınız. Üstelik GigaFiber ile 1.000 Mbps yani 1 gigabit internet avantajını aboneliğiniz boyunca ₺1700 değerinde modem kullanım hakkı ile kotasız ve taahhütsüz internet özgürlüğüyle güçlendirebilirsiniz.

Mevcut internetiz varsa iptal ettirmenize gerek yok; kurulum ücreti ödemeden ücretsiz olarak TurkNet’e geçebilirsiniz. Beğenmezseniz ilk 30 gün içerisinde paranızın tamamı da iade.

1.000 Mbps İnternet Fiyatı Nedir?

TurkNet’te 1.000 Mbps internet indirme ve yükleme hızı yüksek paket fiyatlarından çok uzakta! 1.000 Mbps internet fiyatı sınırlı bir süre için yeni katılan abonelere ilk 6 ay ₺299,90 yerine ₺199,90 avantajıyla. Paketlerle kafanızı karıştırmadan, taahhütlerle yorulmadan dünya hızında internete kolayca sahip olabilirsiniz! Beğenmezseniz paranızın tamamı iade.

Dünya hızında 1.000 Mbps internet evinize gelsin

Dünya hızında 1.000 Mbps internet evinize gelsin!

Dünya hızında taahhütsüz internet evinize TurkNet 1000 Mbps ile geliyor! Bunun için altyapınızı sorgulayıp abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

TurkNet 1000 Mbps internet henüz bölgenize gelmediyse, endişelenmeyin. GigaFiber İstiyorum ile talepte bulunun, talebinizi çevrenizle paylaşın, bulunduğunuz bölgedeki altyapı çalışmalarının hızlanmasına katkıda bulunun!

Dünya Hızındaki İnterneti Arkadaşlarınızla İndirimli Kullanın!

Arkadaşlarınızı TurkNet’li yaparak dünya hızındaki interneti birlikte indirimli kullanabilirsiniz. GigaFiber altyapısında olan bir arkadaşınızı TurkNet GigaFiber’li yapın, 6 ay sadece ₺199,90 ödeyin! TurkNet GigaFiber altyapısında olmayan arkadaşlarınızı da getirin; sizin ve arkadaşınızın 1 aylık internet bedeli 6 ay boyunca faturaya indirim olarak yansısın. Bu fırsatı kaçırmayın; TurkNet ile arkadaşlık kazansın!

Artık 1.000 Mbps İnternete Ulaşmak da Çok Hızlı

Artık 1.000 Mbps İnternete Ulaşmak da Çok Hızlı!

Abonelik sürecinde kurye ile ortalama 3 gün sürecek olan sözleşme ve kimlik doğrulama işlemlerini, Dijital Kimlik Doğrulama Yöntemini seçerek e-Devlet üzerinden ıslak imza olmaksızın sadece 3 dakikada tamamlayabilirsiniz! Böylece abonelik işlemlerinizi hızlandırır, 1.000 Mbps hızlara varan sınırsız internet keyfini en pratik yoldan yaşarsınız.

Artık 1.000 Mbps İnternete Ulaşmak da Çok Hızlı

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan bir konu mu var?

1000 Mbps internet hızını 1 Gbps internet hızı olarak da ifade edebiliriz. Bu hıza fiber optik kablolar kullanarak ulaşılır. 1000 Mbps dünya hızındadır ve size benzersiz fiber internet deneyimi sunar.

1000 Mbps hız, yükleme performansında da avantaj sağlar. 1000 Mbps internet indirme hızı ile yüksek boyutlu dosyaları bile saniyeler içinde indirebilirsiniz. TurkNet GigaFiber’liyseniz, 1000 Mbps’ye kadar indirme hızına sahip olabilirsiniz.

1000 Mbps internete sahipseniz upload konusunda da çok şanslısınız demektir. Video, fotoğraf vb. dosyaları anında yükleme avantajı sizinle olur. TurkNet GigaFiber sayesinde 1000 Mbps’ye kadar upload hızına ulaşma ayrıcalığına ulaşabilirsiniz!

1.000 Mbps internet saniyede yaklaşık 120 MB indirir.
1 gigabit internet ile benzersiz bir deneyime sahip olabilirsiniz. Mesela, 1.000 Mbps fiber internet bağlantısına sahip olduğunuzda donma/ gecikme yaşamadan sorunsuz bir şekilde canlı yayın yapabilir, ping, lag vb. sorunları olmadan kesintisiz bir oyun deneyimine ulaşabilirsiniz. Ayrıca yüksek boyutlu oyunları ve güncellemeleri dakikalar içinde indirebilirsiniz. 4K TV kullanıyorsanız, 1.000 Mbps internet ile televizyonunuzun çözünürlüğünden maksimum verim alabilir, stadyumda izliyormuş gibi gerçekçi maç keyfine sahip olabilirsiniz. 4K kalitesinde video ve filmleri izleme keyfine varabilirsiniz.

Dünyanın en gelişmiş şehirleriyle birlikte 1.000 Mbps hız Türkiye’de de var! TurkNet 1.000 Mbps’ye kadar hızlı interneti GigaFiber ile sağlıyor. Altyapınızda 1.000 Mbps hız durumunu öğrenmek için hemen, internet hız sorgulama yapabilirsiniz.

TurkNet size bu konuda yardımcı olacak, internet hız sorgulama sayfasında bulunan formu eksiksiz olarak doldurabilir, anında altyapı hız bilginize ulaşabilirsiniz. 1.000 Mbps hıza sahip olup olmadığınızı bu online sorgu sayesinde saniyeler içinde görebilirsiniz.

1.000 Mbps internet fiyatı internet sağlayıcısı ve paketlere göre değişebilir. Neyse ki TurkNet bu konuda da çok net! TurkNet GigaFiber, sınırlı bir süre için yeni katılan abonelerimize ilk 6 ay ₺299,90 yerine sadece ₺199,90! Üstelik aboneliğiniz boyunca ₺1.700 değerinde modem kullanım hakkı dahil ve 1.000 TL’ye kadar cayma bedeli de bizden.

1

Adresinizde sunulabilecek hızlar altyapı, coğrafi şartlar, şebeke yoğunluğu, kullanılan cihazlar ile bina konumu gibi etkenlere bağlı olarak değişebilir.
Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale
Gigafiber İstiyorum
TurkNet'i Keşfet
Destek
Kampanyalar
Paketlerimiz
Destek
Kampanyalar
Ürünler
Hakkımızda
Müşteri Hikayeleri
Kampanyalar
Who We Are
What We Do