Engelsiz tarife

Ezber bozan internet hızına size özel sunduğumuz Engelsiz Tarife seçeneği ile hemen abone olabilirsiniz! Adresinizdeki hızı öğrenip aboneliğinizi başlatmak için 0850 288 5205 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Görüntülü Çağrı Merkezi

TurkNet Görünütlü Çağrı Merkezi, işitme engelli kullanıcılarımızın hizmetinde. İşaret diliyle destek alabilmeniz için geliştirdiğimiz bu servisimizden Pazar günü hariç 09:00 – 18:00 saatleri arasında yararlanabilirsiniz.

1000 Mbps'ye kadar hız uygun fiyat!

Engelsiz Tarife %25 indirimle 299,93 TL! Üstelik sınır, taahhüt yok. Başvurunuzu 0850 2885205 nolu TurkNet Satış ve Başvuru Takip Hattı üzerinden yapabilirsiniz.

Hemen Dinle butonuna tıklayarak Abonelik Sözleşmesi’ni dinleyebilirsiniz

Size Özel Destek Hattı TurkNet’te!

Aldığınız hizmetlerle ilgili desteğe ihtiyacınız olduğu anda size özel destek hattı TurkNet’te! Teknik destek, fatura işlemleri, modem, hizmet dondurma, nakil ve daha fazlası için (0212) 703 43 71 numaralı telefon hattı üzerinden uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • Özgür İletişim Hizmeti fiyatı TL cinsinden olup, fiyata vergiler (%20 KDV ve %10 ÖİV) dâhildir.
 • Özgür iletişim hizmeti sınırsız bir hizmettir, adil kullanım kotası bulunmamaktadır, aboneler sınırsızca hızları düşmeden veri yükleme ve indirme işlerini gerçekleştirebilmektedir.
 • Gazi ve engelli vatandaşlarımız ile şehit/ gazi eşleri, şehidin/gazinin/ engelli vatandaşın birinci dereceden yakını (anne, baba, çocuk, kardeş veya eş) kampanyadan yararlanabilir.
 • Engelli vatandaşlarımız için kampanyalarımız; engellilik oranı % 40 ve üzeri olan kişiler için geçerli olacaktır. Engelli vatandaşlarımızın abonelik başvurularında engelli oranını gösteren ibareyi taşıyan nüfus cüzdanı bulunması durumunda başvuru için bu belge tek başına yeterli olacaktır. Aksi takdirde %40 engellilik oranının Engelli Kimlik kartı veya Sağlık Kurulu raporu ile ortaya konulması gerekmektedir.
 • Gazi veya şehit eşlerinin abonelik için Emekli Sandığı tarafından verilen emekli sandığı serbest kartını ve T.C. nüfus cüzdanını TurkNet’e ibraz etmeleri gerekmektedir. Eğer abonelik için başvuran gazi/şehit eşi değil de, gazinin/şehidin/engelli vatandaşın birinci dereceden yakını (anne, baba veya çocuğu) ise, bu belgelere ek olarak birinci dereceden yakını olan kişinin T.C. kimlik numarası ve T.C. nüfus cüzdanı belgesini de TurkNet’e ibraz etmesi gerekmektedir.
 • Bu paketler için abonelik işlemleri yalnızca 0850 288 8080 numaralı TurkNet Müşteri Hizmetleri üzerinden gerçekleştirilebilecektir. Statik IP ücreti, vergiler dâhil ₺69,90‘dir.
 • İnternet hizmetine ek olarak ayda ₺34,90 karşılığında telefon hizmeti alınabilir.
 • Özgür İletişim paketi kapsamında ADSL/ VDSL hizmetiniz faturalandırılır. Eğer ek olarak telefon hizmeti de alınırsa faturaya artı olarak yansıtılarak yine tek fatura çıkartılır.
 • Abonenin altyapısının VDSL2 hizmetini desteklememesi durumunda ADSL hizmeti verilecektir.
 • Abonenin yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL2 teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.
 • Hizmetiniz kullanılabilir olduğunda size bilgilendirme yapılacaktır. Faturalandırma hizmet kullanılabilir olduğunda başlayacaktır. İlk abone olduğunuzda, ilk fatura, aboneliğinizi başlattığınız günden, ilk fatura dönemine kadar olan kullanımlarınızı, var ise kota aşım ücretini ve bir sonraki ayın kullanımını içerecek şekilde hesaplanır ve ilk fatura döneminizde gönderilir. ADSL/VDSL ön faturalamalı bir hizmettir.
 • Kampanya taahhütnamesi imzasından doğan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TURKNET tarafından ödenerek, Abone’ye fatura edilecektir.
Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale