TurkNet
Hızlı İnternet Başvurusu

1.000 Mbps’ye kadar hız

Taahhütsüz, kotasız internet için hemen başvurun. Hız sorgulama yaparak altyapınızdaki hızı öğrenin ve abone ol butonuna tıklayarak ilk adımı atın!

Yüksek Performans

Daha hızlısı yok

Speedtest'e göre TurkNet, 2021 3. çeyrekten itibaren 10 kez üst üste zirvede!

5 yıldızlı müşteri desteği

Yapılan ankete göre destek kaydı açan TurkNet’lilerin %70’inden 5 üzerinden 5 puan aldık! Destek taleplerine ortalama dönüş süremiz ise 20 dakika.

Zahmetsiz İptal

Evraksız abonelik, iade garantisi

e-devlet üzerinden hızlı, evraksız abonelik, kolay kurulum. İlk 30 gün içinde memnun kalmazsanız ücret iade garantisi.

Kota Yok

Cayma bedelsiz özgür internet

Taahhütsüz internetle memnun olduğunuz sürece TurkNet’te kalın! Dilerseniz cayma bedeli ödemeden iptal edin, taahhüte bağlı olmayın.

Sabit fiyat fırsatı

12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı ile uygun fiyatla faturanızı sabitleyin. İptal etmek isterseniz, kullanmadığınız ayların ücretini iade edelim.

TurkNet Abonelerine Çok Avantajlı 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı! 

TurkNet’liler çok avantajlı! Mevcut TurkNet abonesiyseniz 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı ile aylık 369,90 TL’den internet hizmetinizin ücretini peşin ödeyerek bir yıl  boyunca sabitleyebilirsiniz

 • 369,90 TL’den 12 ay boyunca sabit fiyat
 • Tek çekim ya da bankanızca sunulan 6 aya varan taksit imkanı
 • Dilediğinizde iptal etme özgürlüğü ve para iadesi

Evinizdeki İnterneti Kapattırmayın, Hemen TurkNet'e Başvurun!

TurkNet’e geçmek çok kolay! Başka operatörden geçiş işlemlerinizi sizin için biz yapıyoruz. Yerinizden kalkmadan, zahmetsizce geçiş yapmanın en iyi yolu evinizdeki internet hizmetinizi kapattırmadan TurkNet’e başvurmak!


Süreci daha da hızlandırmak için başvuru esnasında dijital sözleşme onayı yöntemini seçerek belgelerinizi e-Devlet üzerinden 3 dakikada onaylayabilirsiniz.

Mevcut İnterneti Kapattırmadan TurkNet’li Olmanın Avantajları

 • Port kaybetme riski ile karşılaşmazsınız.
 • Yeni bir hat tesis edilmesine gerek kalmaz, TurkNet’li olmanız daha kısa sürer.
 • Mevcut internetinizi kapattırmadığınız durumda kurulum ücreti ödemezsiniz.
 • Yerleşik operatör altyapısında ₺500’ye, TurkNet GigaFiber’de ₺2.000’ye kadar cayma bedeliniz bizden!

Evinizde İnternet Yoksa TurkNet Var

Sadece 3 adımda tamamlanan ve tüm bu adımları Online İşlem Merkezi’nden takip edebileceğiniz kolay abonelik süreci sizinle! Taahhütsüz ve dünya kalitesinde internete en hızlı yoldan kavuşabilirsiniz. Üstelik TurkNet’ten memnun kalmazsanız ilk 30 gün içerisinde paranızı %100 iade!

Netflix'e Hızlı Bağlantı

CDN ve Peering anlaşmalarımız sayesinde hız kesmiyoruz. Netflix’in resmî web sitesinde yayınladığı rapora göre 2023’de zirveyi paylaşıyoruz.

Steam'e Erişimde Üstün Performans

CDN ve Peering anlaşmalarımız sayesinde, online oyun portalı Steam’in haftalık olarak yayınladığı raporunda birinciyiz ve her hafta üstün performans gösteriyoruz.

Speedtest’e göre Türkiye'de TurkNet'ten Daha Hızlısı Yok!

Speedtest Intelligence verilerine göre 2021 yılının 3. çeyreğinden itibaren zirvedeyiz! Tam 9 kere üst üste TurkNet'ten daha hızlısı yok! Üstelik sadece hızda değil, en tutarlı internet de TurkNet’te!

TurkNet’i Memnun Olduğunuz Sürece Kullanın

Kota Yok

Taahhütsüz internet

Tüm kullanıcılarımıza taahhütsüz internet sunuyoruz. TurkNet’i memnun kaldığınız sürece kullanın!

Zahmetsiz İptal

Zahmetsiz iptal

E-faks teknolojisi sayesinde bir e-posta ile zahmetsiz iptal! Dijital çözümlerimiz ile tüm süreçlerde hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Para İade Garantisi

Beğenmezseniz paranız iade

Biz hizmetimize o kadar güveniyoruz ki memnun kalmayan herkese ilk 30 gün içerisinde %100 para iadesi sunuyoruz.

TurkNet’e Arkadaşınızı Getirin, Daha Çok Kazanın!

Arkadaşlarınızı TurkNet’li yapın,  sizin ve arkadaşınızın 1 aylık internet bedeli 6 ay boyunca faturaya indirim olarak yansısın. Bu fırsatı kaçırmayın, TurkNet ile arkadaşlık kazansın!

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan bir konu mu var?

TurkNet’e abone olmak için Abone Ol sayfasına tıklayın. Kişisel bilgilerinizle birlikte, adres, ödeme ve kimlik bilgilerinizi de karşınıza çıkacak olan abonelik formuna girin. Abonelik formunu doldurduğunuzda, en kısa zamanda net uzmanlarımız size ulaşarak abonelik işlemlerinizi başlatacaklar. Unutmayın, başka operatörden TurkNet’e, zahmetsizce geçmenin en iyi yolu evinizdeki interneti kapattırmadan TurkNet’e başvurmak! Bunun için mevcut internetinizi kapattırmadan, abonelik formunu doldurarak internet hizmeti başvurusunda bulunabilirsiniz. Böylelikle kurulum ücreti ödemeden ücretsiz bir şekilde TurkNet’e geçebilirsiniz.

En iyi internete sahip olmak için önce ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. İnterneti aynı anda kaç kişi kullanıyor? Online oyun oynama, dosya indirme, video izleme ve online görüşme yapma sıklığınız nedir? Bu sorulara cevap verdiğinizde ihtiyacınız olan internetin özelliklerini, dolayısıyla sizin için en iyi internet kavramını çözmüş olacaksınız. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra eviniz için en iyi internet seçeneğini değerlendirme konusunda dikkat etmeniz gereken detayları da dikkate almalısınız:

 • Altyapı, alabileceğiniz internet hızını belirler. ADSL, VDSL ve fiber internet altyapısı arasından hangisini alabileceğinizi bilmeli ve buna göre değerlendirme yapmalısınız. Aldığınız hizmetin hızını hız ve ping testi yaparak öğrenebilirsiniz. 
 • Abone olmadan önce mutlaka internet altyapı sorgulama yapmalısınız. Böylece hangi altyapı aracılığıyla kaç Mbps hız alacağınızı öğrenmiş olursunuz. Altyapınızı internetten sorgulamadan internet paketi seçimi yapmamalısınız. Çünkü alacağınız hız, internet deneyiminizin kalitesi için çok önemli bir kriterdir. Bunun için TurkNet 1000 Mbps’ye varan hızlarıyla hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyor.
 • Ev interneti mutlaka sınırsız olmalı. Sosyal medya araçları, online içerik ve oyun platformları, diziler/filmler, spor karşılaşmaları hatta online toplantılar için gerçek sınırsız internet deneyimine ihtiyacınız var. Çünkü sahip olduğunuz mobil internet kota aşımı derdi ve yüksek ücretleriyle özgür iletişim keyfinizi gölgeleyebilir.
 • Bunların yanında evde internet fiyatları konusunda da duyarlı olmalısınız. Tercihinizi yaparken onlarca tarife ve ev internet kampanyaları arasında kafa karışıklığı yaşamadan mümkün olduğunca yalın bir yapı tercih etmelisiniz.
 • İnternetinizin taahhüt süresi çok önemli. Abone olmadan önce taahhüt sürenize dikkat etmelisiniz. Çünkü bu süre içinde hizmetinizi iptal ettirdiğinizde yüklü miktarda taahhüt cayma bedeli ödeyebilirsiniz. Taahhüt süresi olabildiğince kısa olan seçeneklere hatta taahhütsüz internet hizmetlerine şans vermelisiniz.

Bu sorunun cevabı hizmet alacağınız internet operatörlerinin fiyat politikası ve belirledikleri paketlere göre değişiklik gösterir. Üstelik alacağınız altyapı hızı da internet fiyatınızı belirler. TurkNet bu konuda da ezberleri bozuyor! Farklı paketlerle uğraşmadan, altyapınızın sağladığı en yüksek hızı tek fiyata taahhütsüz olarak alabilirsiniz! TurkNet ile 1000 Mbps’ye kadar hıza, ₺399,90’ye ulaşabilirsiniz. Üstelik hizmetimizden memnun kalmadığınız durumda ilk 30 gün %100 para iade garantisi sizinle!

Fiber altyapı sorgulama yaptıktan sonra adresinizde bu altyapıya sahip olmadığınızı görmüş olabilirsiniz. Sorgulanan adreste altyapının olması için yerleşik operatörün ya da bir internet sağlayıcısının altyapıyı bu konuma ulaştırmış ve interneti bağlamış olması gerekir. Aksi halde internet altyapısı bulunmuyorsa periyodik aralıklarla internet altyapısını sorgulamanız gerekir. Bir hizmet kullanıyorsanız da hız testi yaparak ne kadar hız alabildiğinizi görebilirsiniz. 

Eğer dünya hızında ve kalitesinde, 1000 Mbps’ye varan hızıyla TurkNet GigaFiber altyapısı talep etmek istiyorsanız, GigaFiber İstiyorum sayfasını ziyaret edebilir, altyapı talebinizi bırakabilirsiniz.

1

Adresinizde sunulan hızlar mevcut altyapınıza göre değişebilir. Sabit işletmeci altyapısı üzerinden hizmet verildiği takdirde, adresinizde sunulabilen 16, 35, 50, 75 ve 100 Mbps hızlardan en yükseği ile hizmet verilmektedir. 1000 Mbps sadece TurkNet GigaFiber bölgelerinde bulunmaktadır.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale