TurkNet
Hızlı İnternet Başvurusu

1.000 Mbps’ye kadar Hız,
Tek Fiyat: ₺249,90

Yüksek Performans

Hızlı bağlantı

Speedtest verilerine göre TurkNet’ten daha hızlısı yok.

Kota Yok

Taahhüt & kota yok

TurkNet'in taahhütsüz ve kotasız hizmetiyle özgür internetin tadını çıkarın!

Para iade garantisi

Memnun kalmazsanız ilk 30 gün içerisinde %100 para iadesi alın.

Zahmetsiz İptal

Zahmetsiz iptal​

Memnun kaldığınız sürece kullanın, istediğiniz zaman zahmetsizce iptal edin

Daha hızlısı yok

Speedtest Intelligence 2022 2. ve 3. çeyrek verilerine göre Fastest Fixed Network ödülü!

En Hızlı Bağlantı

Yüksek performans​

2022 yılında CDN anlaşmaları ile Netflix ve Steam'e üstün erişim performansı!

Evinizdeki İnterneti Kapattırmayın, Hemen TurkNet'e Başvurun!

Netflix'te Zirveyi Koruyoruz!

CDN ve Peering anlaşmalarımız sayesinde hız kesmiyoruz. Netflix’in resmî web sitesinde yayınladığı rapora göre 2022’de bizden hızlısı yok!

Steam'e Erişimde Üstün Performans

CDN ve Peering anlaşmalarımız sayesinde, online oyun portalı Steam’in haftalık olarak yayınladığı raporunda, 2022 Ocak’tan itibaren her hafta zirvede yer alıyoruz.

Speedtest’e göre Türkiye'de TurkNet'ten Daha Hızlısı Yok!

Speedtest Intelligence verilerine göre 2021 yılının 4. çeyreğinde zirvedeyiz! Üstelik sadece hızda değil, aynı verilere göre en tutarlı internet de TurkNet’te!

nPerf Verilerinde de Zirvedeyiz

Bağımsız hız testi servisi nPerf’ün 2021 yılındaki hız testi sonuçlarına göre yine zirvedeyiz!  TurkNet’liler için 4K film/dizi izlemek, aynı anda birçok cihaz kullanmak veya online oyun indirip oynamak çok rahat.

TurkNet’i Memnun Olduğunuz Sürece Kullanın

Kota Yok

Taahhütsüz internet

Zahmetsiz İptal

Zahmetsiz iptal

Para İade Garantisi

Beğenmezseniz paranız iade

Zyxel modem ile TurkNet hızı evinizin her yerinde!

Yüksek Wi-Fi performansı

Hem ADSL hem de VDSL desteği

1 Gbps'e kadar FİBER hız

TurkNetliler ne diyor?

İnternetiniz kullanıma açılmadan bize para ödemezsiniz!

Sıkça Sorulan Sorular

TurkNet’e abone olmak için Abone Ol sayfasına tıklayın. Kişisel bilgilerinizle birlikte, adres, ödeme ve kimlik bilgilerinizi de karşınıza çıkacak olan abonelik formuna girin. Abonelik formunu doldurduğunuzda, en kısa zamanda net uzmanlarımız size ulaşarak abonelik işlemlerinizi başlatacaklar. Unutmayın, başka operatörden TurkNet’e, zahmetsizce geçmenin en iyi yolu evinizdeki interneti kapattırmadan TurkNet’e başvurmak! Bunun için mevcut internetinizi kapattırmadan, abonelik formunu doldurarak internet hizmeti başvurusunda bulunabilirsiniz. Böylelikle kurulum ücreti ödemeden ücretsiz bir şekilde TurkNet’e geçebilirsiniz.

En iyi internete sahip olmak için önce ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. İnterneti aynı anda kaç kişi kullanıyor? Online oyun oynama, dosya indirme, video izleme ve online görüşme yapma sıklığınız nedir? Bu sorulara cevap verdiğinizde ihtiyacınız olan internetin özelliklerini, dolayısıyla sizin için en iyi internet kavramını çözmüş olacaksınız. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra eviniz için en iyi internet seçeneğini değerlendirme konusunda dikkat etmeniz gereken detayları da dikkate almalısınız:

  • Altyapı, alabileceğiniz internet hızını belirler. ADSL, VDSL ve fiber internet altyapısı arasından hangisini alabileceğinizi bilmeli ve buna göre değerlendirme yapmalısınız. Aldığınız hizmetin hızını hız ve ping testi yaparak öğrenebilirsiniz. 
  • Abone olmadan önce mutlaka internet altyapı sorgulama yapmalısınız. Böylece hangi altyapı aracılığıyla kaç Mbps hız alacağınızı öğrenmiş olursunuz. Altyapınızı internetten sorgulamadan internet paketi seçimi yapmamalısınız. Çünkü alacağınız hız, internet deneyiminizin kalitesi için çok önemli bir kriterdir. Bunun için TurkNet 1000 Mbps’ye varan hızlarıyla hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyor.
  • Ev interneti mutlaka sınırsız olmalı. Sosyal medya araçları, online içerik ve oyun platformları, diziler/filmler, spor karşılaşmaları hatta online toplantılar için gerçek sınırsız internet deneyimine ihtiyacınız var. Çünkü sahip olduğunuz mobil internet kota aşımı derdi ve yüksek ücretleriyle özgür iletişim keyfinizi gölgeleyebilir.
  • Bunların yanında evde internet fiyatları konusunda da duyarlı olmalısınız. Tercihinizi yaparken onlarca tarife ve ev internet kampanyaları arasında kafa karışıklığı yaşamadan mümkün olduğunca yalın bir yapı tercih etmelisiniz.
  • İnternetinizin taahhüt süresi çok önemli. Abone olmadan önce taahhüt sürenize dikkat etmelisiniz. Çünkü bu süre içinde hizmetinizi iptal ettirdiğinizde yüklü miktarda taahhüt cayma bedeli ödeyebilirsiniz. Taahhüt süresi olabildiğince kısa olan seçeneklere hatta taahhütsüz internet hizmetlerine şans vermelisiniz.

Bu sorunun cevabı hizmet alacağınız internet operatörlerinin fiyat politikası ve belirledikleri paketlere göre değişiklik gösterir. Üstelik alacağınız altyapı hızı da internet fiyatınızı belirler. TurkNet bu konuda da ezberleri bozuyor! Farklı paketlerle uğraşmadan, altyapınızın sağladığı en yüksek hızı tek fiyata taahhütsüz olarak alabilirsiniz! TurkNet ile 1000 Mbps’ye kadar hıza, 249.90 TL’ye ulaşabilirsiniz. Üstelik hizmetimizden memnun kalmadığınız durumda ilk 30 gün %100 para iade garantisi sizinle!

Fiber altyapı sorgulama yaptıktan sonra adresinizde bu altyapıya sahip olmadığınızı görmüş olabilirsiniz. Sorgulanan adreste altyapının olması için yerleşik operatörün ya da bir internet sağlayıcısının altyapıyı bu konuma ulaştırmış ve interneti bağlamış olması gerekir. Aksi halde internet altyapısı bulunmuyorsa periyodik aralıklarla internet altyapısını sorgulamanız gerekir. Bir hizmet kullanıyorsanız da hız testi yaparak ne kadar hız alabildiğinizi görebilirsiniz. 

Eğer dünya hızında ve kalitesinde, 1000 Mbps’ye varan hızıyla TurkNet GigaFiber altyapısı talep etmek istiyorsanız, GigaFiber İstiyorum sayfasını ziyaret edebilir, altyapı talebinizi bırakabilirsiniz.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale