Öğrenci Dostu Kampanyalar TurkNet’te!

Dünya hızında ve kalitesinde internet

TurkNet öğrencilerin yanında! 1.000 Mbps’ye kadar yüksek hızlarla öğrencilere özel ilk ay %50 indirimli internet! Üstelik fiber altyapılarda abonelik süresince modem dahil.(1)

OGRENCI50

Yüksek Performans

Daha hızlısı yok

Speedtest'e göre TurkNet, 2021 3. çeyrekten itibaren 10 kez üst üste zirvede!

5 yıldızlı müşteri desteği

Yapılan ankete göre destek kaydı açan TurkNet’lilerin %70’inden 5 üzerinden 5 puan aldık! Destek taleplerine ortalama dönüş süremiz ise 20 dakika.

Zahmetsiz İptal

Evraksız abonelik, iade garantisi

e-devlet üzerinden hızlı, evraksız abonelik, kolay kurulum. İlk 30 gün içinde memnun kalmazsanız ücret iade garantisi.

Kota Yok

Cayma bedelsiz özgür internet

Taahhütsüz internetle memnun olduğunuz sürece TurkNet’te kalın! Dilerseniz cayma bedeli ödemeden iptal edin, taahhüte bağlı olmayın.

Sabit fiyat fırsatı

12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı ile uygun fiyatla faturanızı sabitleyin. İptal etmek isterseniz, kullanmadığınız ayların ücretini iade edelim.

Öğrencilere özel ilk ay %50 indirimli internet!

TurkNet’te öğrencilere özel fırsatlar bitmiyor. TurkNet GigaFiber altyapısında değilseniz bile ilk ay %50 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Evdeki herkese yeten, yüksek performanslı internet için hemen aşağıdaki promo kod ile abone olun; internet keyfini avantajlı fiyattan doya doya yaşayın!
Abonelik adımları sırasında (4. adımda) promo kod bölümüne kodu yapıştırabilirsiniz. Satış ve Başvuru Takip Hattı üzerinden aboneliğinizi başlatmak isterseniz de aynı şekilde kodu müşteri temsilcisine ileterek kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Arkadaşını Getirenler Faturasında İndirim Kazanıyor! 

TurkNet’te öğrenciler için fırsatlar bitmiyor! TurkNet’li yaptığınız her arkadaşınız için 1 aylık internet bedeli 6 ay boyunca faturanıza indirim olarak yansır. Katılım sınırımız da yok. Tüm arkadaşlarınızı TurkNet’li yapın birlikte bol bol indirim kazanın! 

Üniversite Öğrencilerine Taahhütsüz ve Sınırsız İnternet​

Öğrencilerin interneti sınırsız olur! Dizi, film, oyun derken kotalar yetmez. Dilediğiniz kadar kullanabileceğiniz, hızınızın kısıtlanmayacağı Özgür İletişim hizmetinde suni kotaları sevmiyoruz. Tabii, taahhüdü de sevmiyoruz. Sizden uzun uzun taahhütler istemiyoruz. Sadece memnun olduğunuz sürece kullanın istiyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan bir konu mu var?

       TurkNet öğrenci kampanyası, öğrencilerine özel olarak sunduğumuz ilk ay %50 indirim avantajı sağlayan bir kampanyadır. Evde internet kampanyaları kapsamında sunulan kampanyaya katılmak için yukarıdaki kodu müşteri temsilcimizle paylaşabilir ya da yukarıda yer alan promo kod ile “Hemen abone ol” butonuna tıklayabilirsiniz.

Kampanya Şartları

  • TurkNet Öğrenci kampanyası 15.05.2024 tarihine kadar geçerlidir.


  • TurkNet Öğrenci kampanyası kapsamında sayfada yer alan promo kod ile abone olan kullanıcılar Özgür İletişim hizmetinde ilk ay %50 indirim hakkı kazanır.


  • Kampanya öğrencilere özeldir. TurkNet müşteriden öğrenci kimliği/belgesi talep etme hakkını gizli tutar.


  • Kampanya sonrasında kullanılan Özgür İletişim hizmeti standart liste fiyatı üzerinden faturalanır.


  • TurkNet Özgür İletişim hizmet fiyatı TL cinsinden olup, fiyata vergiler (%20 KDV ve %10 ÖİV) dâhildir.


  • Öğrenci kampanyasına her kullanıcı sadece bir kere katılabilir. 


  • TurkNet Özgür İletişim kapsamında sunulan tüm hizmetler için geçerlidir.


  • TurkNet Özgür İletişim hizmetlerinin hepsi taahhütsüz ve kotasız olarak sunulur.


  • Öğrenci kampanyası aktif olan başka bir kampanya ile birleştirilemez. 

  • TurkNet tarife ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını gizli tutar.

1

Adresinizde sunulan hızlar mevcut altyapınıza göre değişebilir. Sabit işletmeci altyapısı üzerinden hizmet verildiği takdirde, adresinizde sunulabilen 16, 35, 50, 75 ve 100 Mbps hızlardan en yükseği ile hizmet verilmektedir. 1000 Mbps sadece TurkNet GigaFiber bölgelerinde bulunmaktadır.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale