Dünya Hızında ve Kalitesinde İnternet: TurkNet GigaFiber!

1.000 Mbps’ye kadar Hız,
Tek Fiyat: ₺249,90

1.000 Mbps Fiber İnternet ile Neler Yapabilirim?

16
Mbps
50
Mbps
100
Mbps
1000
Mbps

14sa.

Wetransfer ile 100 GB Dosya Gönderimi

17sa.

Steam'den 120 GB'lık Oyun İndirmek

10sa. 25 dk.

Netflix'ten 75 GB boyutunda 4K film indirmek

6sa. 56 dk.

Youtube'a 50 GB boyutunda video yüklemek

4sa. 30 dk.

Wetransfer ile 100 GB Dosya Gönderimi

5sa. 30 dk.

Steam'den 120 GB'lık Oyun İndirmek

3sa. 20 dk.

Netflix'ten 75 GB boyutunda 4K film indirmek

2sa. 13 dk.

Youtube'a 50 GB boyutunda video yüklemek

2sa.

Wetransfer ile 100 GB Dosya Gönderimi

2sa. 40 dk.

Steam'den 120 GB'lık Oyun İndirmek

1sa. 40 dk.

Netflix'ten 75 GB boyutunda 4K film indirmek

1sa. 6 dk.

Youtube'a 50 GB boyutunda video yüklemek

13dk.

Wetransfer ile 100 GB Dosya Gönderimi

16dk.

Steam'den 120 GB'lık Oyun İndirmek

10dk.

Netflix'ten 75 GB boyutunda 4K film indirmek

6dk. 40sn.

Youtube'a 50 GB boyutunda video yüklemek

TurkNet GigaFiber Nedir?

Size Özel TurkNet GigaFiber!

Aile
Filmsever
Oyuncu
Çalışan
Öğrenci
Diğer

Evden Rahat Rahat Çalışın

₺139,90

/ Ay

Kesintisiz dizi ve film keyfi!

₺139,90

/ Ay

Lag yemeden zafere koşun!

₺139,90

/ Ay

İşleriniz hiç aksamasın

₺139,90

/ Ay

Okul hiç aksamasın

₺139,90

/ Ay

Gigafiber hızını deneyimle

₺139,90

/ Ay

Gigabit Hızında İnternet

1000 Mbps hız seçenekleri ile Netflix gibi platformlarda yüksek kalitede film ve dizi keyfi yaşayın!

Taahhüt Yok Kota Yok!

Taahhütsüz ve kotasız internetin keyfini çıkarın. Kota derdi olmadan Steam’den dilediğiniz gibi oyun indirin. Hizmetinizi memnun olduğunuz sürece kullanın!

Yüksek Upload Hızları

1000 mbps hız seçenekleriyle Zoom ve EBA gibi platformlara kesintisiz erişim.

Dünya Kalitesinde Hizmet

Dünya hızında ve kalitesinde GigaFiber’i tamamen kendi altyapımızda sunuyoruz. Sizi özgürleştiren, yüksek hızlı ve müşteri odaklı hizmetimizi sürekli iyileştirmeye devam ediyoruz.

7/24 Müşteri Desteği

Dilediğiniz zaman 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz. Destek taleplerinizi alıyor ve hızla çözüm için çalışıyoruz.

Hızlı Müdahale ve Çözüm

Kendi altyapımızda olan bu hizmette gerekli tüm müdahaleleri kendi uzman ekibimiz rekor sürelerde gerçekleştiriyor.

TurkNet GigaFiber

1.000 Mbps'ye kadar Download

1.000 Mbps'ye kadar Upload

TurkNet GigaFiber

Dünya hızında ve kalitesinde internet

₺249

,90 / Ay

TurkNet GigaFiber istiyorum

GigaFiber'i Kullanıcılarından Dinleyin

Sıkça Sorulan Sorular

TurkNet GigaFiber şu an için İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara ve Kocaeli bölgelerinde bulunuyor. Merak etmeyin, çok kısa zamanda bu hizmeti daha yaygın hale getireceğiz. Bizi takipte kalın! Eğer sizin bölgenizde var mı yok mu öğrenmek istiyorsanız hemen buradan altyapınızı sorgulayarak öğrenebilirsiniz.

Çalışmalarımız birçok bölge için hızla devam ediyor. Hedefimiz en kısa sürede herkese daha hızlı ve daha iyi bir internet deneyimi sunmak. Bölgenizde TurkNet GigaFiber olup olmadığını ve ne kadar hız alacağınızı Altyapı Sorgulama sayfamıza giderek öğrenebilirsiniz. TurkNet GigaFiber için planlanan bölgelerden birinde olup olmadığınızı yine bu sayfadaki sorgulama sonucundan görebilirsiniz.

Eğer TurkNet GigaFiber bölgenizde varsa, bu hizmeti kullanmak istediğiniz zaman evinizde bulunan modem önemli değil. Çünkü biz zaten size aboneliğiniz süresince ücretsiz modem veriyoruz. Bu modem de size sunduğumuz sınırsız internet hizmetinin tüm özelliklerini ve daha fazlasını sunuyor.

TurkNet GigaFiber hizmetinin sitenize gelmesini istiyorsanız bize talebinizi iletmeniz yeterli. Bunun için neler yapabileceğinizi anlattığımız sayfalar hazırladık. Eğer site yöneticisiyseniz buradan size özel sayfaya giderek bize ulaşabilirsiniz. Eğer site sakiniyseniz de buradan size özel sayfaya giderek neler yapabileceğinizi görebilirsiniz. Siz sayfalarda yer alan adımları gerçekleştirdikten sonra gerisi bizde merak etmeyin (:

TurkNet’li olmak isteyene her zaman kapımız açık 🙂 Siz yeter ki TurkNet’li olun diye biz 1000 TL’ye kadar cayma bedelinizi karşılıyoruz. Bu cayma bedelini faturanıza aydan aya indirim tutarı olarak yansıtıyoruz. TurkNet’li olduktan sonra da bir daha taahhüt cayma bedeli gibi sorunlarla uğraşmanıza gerek kalmıyor. Taahhütsüz bir internet deneyimi sunan TurkNet GigaFiber’i sadece memnun olduğunuz sürece kullanın istiyoruz! Bu yüzden beğenmezseniz paranızın tamamını iade ediyoruz.

TurkNet GigaFiber, tamamen bizim sunduğumuz kendi altyapımızdaki bir hizmettir. Özgür İletişim Fiber 100 ise yerleşik operatör (Türk Telekom) altyapısı üzerinden verilen bir hizmettir.

Yaşadığınız her türlü sorunu en kısa sürede çözmek için çalışan onlarca TurkNet çalışanı var. Bize ulaşmak için ister dijital kanalları kullanabilir isterseniz de telefon üzerinden destek alabilirsiniz. TurkNet GigaFiber kullanıcılarına özel destek hattı olan 0850 288 80 16 üzerinden tüm sorularınızın cevaplarını alabileceğiniz gibi Online İşlemler ya da mobil uygulamamız üzerinden size özel Çözüm Ekibi’ne ulaşarak destek alabilirsiniz.

TurkNet abonesi olduğunuz takdirde tüm kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Kampanya şartlarını yerine getirmeniz yeterli. Başka bir kriterimiz yok. Hangi hizmeti kullanırsanız kullanın bu iki kampanyadan ve diğer kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. Arkadaşını Getir kampanyası hakkında detaylı bilgi: https://turk.net/arkadasini-getir Beğenmezseniz Paranız İade kampanyası hakkında detaylı bilgi: https://turk.net/begenmezseniz-paraniz-iade

Hizmetinizi iptal etmeniz durumunda modeminizi bize kargolamanız gerekiyor. Bu hizmet kapsamında sadece aboneliğiniz süresince size ücretsiz modem sunuyoruz. Aboneliğinizin sonlanması halinde tüm kullanıcılarımız modemi bize geri iade etmekle yükümlüdür.

Evet gerçek 🙂 Siz EBA’ya veya Zoom’a kesintisiz erişim sağlayın, hayatınız kolaylaşsın diye taahhütsüz internet avantajını 1000 Mbps upload hızıyla sunuyoruz.

TurkNet GigaFiber aboneliğinizi başlatmak için ilk olarak buradan başvurunuzu yapmanız gerekiyor. Ardından hizmet aldığınız operatöre iptal talebinizi iletmelisiniz. İptal süreciniz sırasında çıkacak taahhüt cayma bedelinizin de 1000 TL’sini biz karşılıyoruz. Sonrasında TurkNet GigaFiber hizmetinizi özgürce kullanabilirsiniz.

Evet, TurkNet’te kurulum hizmeti 300 TL ( 3 ay x 100 TL). 

GigaFiber’li olmak için önce altyapı sorgulama işlemi yapmalısınız. Eğer altyapınızda GigaFiber varsa, başvuru işlemi için buraya tıklayıp formu doldurabilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra sizinle iletişime geçerek abonelik sürecini başlatacağız. Abone olma sürecinde sizi yönlendirecek sayfalar ya da net uzmanlarımız aracılığı ile Dijital Kimlik Doğrulama yöntemini seçerek kurye ve ıslak imza ile uğraşmadan abonelik belgelerinizi ve sözleşmenizi e-Devlet’ten 3 dakikada onaylayabilirsiniz!

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale