1000 Mbps’ye Kadar Hızlı, Kotasız,

Taahhütsüz İnternet

₺299,90

Taahhütsüz internet kullanıcısı olmak ister misiniz? Evet, biliyoruz taahhüt çoğu zaman can sıkıcı olabiliyor. Biz internetin özgürleştirici doğasına inanıyor ve bu sayede hem taahhütsüz hem de sınırsız internet  anlayışı ile hizmet veriyoruz! Taahhütsüz internet sayesinde TurkNet’i kolayca deneyimleyebilir, memnun kalmazsanız iptal edebilirsiniz. Tüm kullanıcılarımız bu özgürlüğe sahip.

Neden Taahhütsüz İnternet?

Evde internet hizmeti almak istediğiniz zaman karşınıza birçok seçenek çıkar. Bu nedenle kafa karışıklığı yaratan pek çok kavram ve paket arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. İhtiyacınızı hangisi karşılayacak? Ne kadar hız alacaksınız? Evde taahhütsüz internet paketleri kullanılır mı? Bu cevapları almak için bu hizmetleri satın almak durumunda olabilirsiniz. Memnun kalmasanız bile uzun süren taahhütler yüzünden hizmetleri iptal edemeyebilirsiniz.

İnternet deneyimini tasarlarken tam da bu sorunlardan yola çıktık. “Kendi evimizde nasıl bir internet hizmeti almak istiyoruz?” diye kendimize sorduk, sonunda taahhütsüz ev interneti özgürlüğünü sizlere sunduk! Aylık taahhütsüz internet paketleri için kafanızın karışmasını istemedik, TurkNet’in tek paketine, taahhütsüz ev interneti kolaylığını ekledik. Üstelik altyapınız ne kadar hız sağlıyorsa aynı fiyattan size o hızı sunmaya karar verdik!

Taahhütsüz İnternet Avantajları ile Gelir!

Taahhütlü İnternet

Taahhütsüz İnternet

Taahhütsüz özgür iletişim paketinde neler var?

Kota Yok

Kota yok​

TurkNet’te kota yok. Hiçbir zaman hızınızı düşürmeyen gerçek sınırsız ve kotasız internet deneyimi var.

1000 Mbps

Dünya standartlarında internet hızı sizinle. Altyapınızın müsaade ettiği en yüksek hızı size sağlıyoruz ve 1.000 Mbps’e kadar hız imkanı sunuyoruz.

Taahhüt Yok

Taahhüt yok

İstediğiniz zaman vazgeçme özgürlüğü var. Hizmetinizi mecbur olduğunuz için değil, memnun olduğunuz sürece kullanmanızı istiyoruz.

Dijital müşteri deneyimi​

Online İşlemler, Mobil Uygulama ve Hızlı İşlem Hattı üzerinden destek alır, telefonda uzun süreler beklemeden taleplerinizi bize kolaylıkla bildirebilirsiniz.

Kotasız, Taahhütsüz İnternet

₺299,90

Taahhütsüz GigaFiber, fiber internet, ADSL ya da VDSL… Hangi altyapıda, ne kadar hız alacağınızı hemen öğrenebilirsiniz. Taahhütsüz ev interneti için altyapı sorgulama yapmak ve abone olmak için alttaki butonlara tıklayabilirsiniz.

Diğer Operatörde Taahhütünüz mü Var?

TurkNet’te sözleşmesiz internet deneyimi yaşamak istiyorsunuz fakat hala diğer operatörde taahhüdünüz varsa, TAAHHÜTSAYAR‘a bitiş tarihinizi girin. Taahhüdünüzü sizin yerinize biz sayalım! Taahhüt bitiş tarihi yaklaştığında, taahhütsüz ev interneti avantajını sunalım.

İster Yazlığınızda İster Memleketteki Evinizde TurkNet Her Yerde!

Eğer taahhütsüz internet paketleri ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız, TurkNet’le dilediğiniz yere dilediğiniz zaman internet bağlatabilirsiniz. Çünkü TurkNet sizden taahhüt istemez! Gittiğiniz yerde sürekli kalmasanız da geçirdiğiniz süre boyunca internet hizmetinden yararlanmanız için TurkNet taahhütsüz internet kampanyaları sizinle olur. Evinize dönerken internetinizi iptal edebilirsiniz. Taahhütsüz ev interneti bağlatmak istediğiniz konumda ne kadar hız alacağınızı merak ediyorsanız hemen internet hız altyapı sorgulama sayfasına ulaşın!

Arkadaşlarınızı da TurkNet’in özgür dünyasına davet etmek isterseniz bol bol indirim kazanabilirsiniz. TurkNet’li olan her arkadaşınız için karşılıklı olarak 1 aylık internet bedeli indiriminden yararlanırsınız. Bu tutar 6 ay boyunca faturanıza eşit taksitlerle indirim olarak yansır. Üstelik sınır yok! Tüm sevdiklerinizi TurkNet’e davet edin, indirimin tadını çıkartın.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan bir konu mu var?

TurkNet’in özgür iletişim hedefine uyum sağlayan taahhütsüz internet uygulaması, kullanıcıya pek çok avantaj sunuyor. Peki, taahhütsüz internet ne demek?

Biz bunu TurkNet olarak kısaca “özgürlük” olarak tanımlıyoruz. Taahhütsüz yani sözleşmesiz ev interneti, abonelerine şirkete karşı sorumlu olmadığını söyler. Taahhütsüz internette abone belli bir süre aboneliğini sürdüreceğine dair sözleşmeler imzalamaz. Hizmeti memnun olduğu sürece kullanır, memnun kalmadığı durumda şartsız olarak iptal sağlar. Bir taahhütsüz verilmediği için cayma bedeli gibi cezai işlemlere de maruz kalmaz. Taahhütsüz sabit internet özgürlüğünü TurkNet ile yaşayabilirsiniz.

En iyi taahhütsüz internet arayışındaysanız, birden fazla seçeneğin karşınıza çıkabileceğini düşünebilirsiniz. Bu nedenle taahhütsüz ev internet paketleri araştırması yapmak isteyebilirsiniz. Fakat TurkNet, işinizi kolaylaştırmak için size en iyi taahhütsüz ev interneti paketini sunuyor. Özgür İletişim ile sınırsız internet avantajının tadını çıkarabilirsiniz. Ayda ₺299,90’ye sunduğumuz bu hizmeti kullanmak için internet hız altyapı sorgulama  sayfasından altyapınızı sorgulayabilirsiniz.

Evet, TurkNet’e internet üzerinden ya da telefon ile abone olurken bizden modem satın alabilirsiniz. Şu an standart ISS modemlerinin çok üzerinde olan bir modem olan Zyxel VMG3625-T50B modemi avantajlı fiyatla sizlere seçenek olarak sunuyoruz. Modemi peşin olarak kredi veya banka kartınızla alabilirsiniz. Modemimiz hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Hayır, eğer bulunduğunuz yerde internet altyapısı varsa hemen en iyi taahhütsüz internet hizmeti için TurkNet’e abonelik başvurusunda bulunabilirsiniz. Bölgenizdeki altyapı ister Fiber internet olsun ister ADSL veya VDSL… Kayıtsız şartsız taahhütsüz fiber internet, ADSL veya VDSL sizinle olur. 

Evinize kadar geliyor, tüm bağlantılarınızı yapıyor, internet hizmetinizi teslim ediyoruz. Bu sayede ev içi kablolarınızın çekilmesini en sağlıklı şekilde yapıyor ve ileride oluşabilecek arızaların önüne geçilmesini sağlıyoruz. Evinizde internet hizmeti yoksa kurulum hizmeti TurkNet’te 600 TL (3 ay x 200 TL).

Detaylar için tıklayın.

Kontratsız internet taahhhütsüz internetle aynı anlama gelir. Yani bu soruyu, “Taahhütsüz internet ne demek?” olarak da sorabiliriz. Evde taahhütsüz internet yani sözleşmesiz internet, süre sınırlaması olmadan internet hizmetini alabilme durumuna denir. Taahhütsüz ev interneti paketleri sayesinde istendiği zaman başka bir pakete geçilebilir, abonelik iptali yapılabilir ya da internet sağlayıcı değiştirilebilir. Bunun için internet sağlayıcısına herhangi bir taahhütte bulunulmaz, dolayısıyla cayma bedeli ödenmez. İnternet dünyasının özgür seçeneklerini sunan TurkNet, taahhütsüz sınırsız internet ile internetinizi mecburiyetten değil memnun olduğunuz süre boyunca kullanmanıza önem verir. Sözleşmesiz internet diğer bir deyişle taahhütsüz ev internet paketleri arayışınızda TurkNet avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Taahhütlü bir internet kullanıyorsanız, taahhüt süreniz bittiğinde cayma bedeli olmaksızın başka bir pakete geçebilir, böyle bir şey mümkünse sözleşmeyi yenileyebilir ya da aboneliğinizi iptal ederek farklı bir operatöre geçebilirsiniz. Tekrar taahhütlü internet şartlarını kabul etmek istemiyorsanız, taahhütsüz internet paketleri için araştırma yapabilir, TurkNet ile iletişime geçebilirsiniz. 

Biz zaten taahhütlü fiyatına taahhütsüz dolu dolu internet sunuyoruz. Piyasada uygun fiyatlı AKN’siz, TurkNet’in size sunduğu yüksek hızda internet içeren taahhütlü bir paket yokken, biz ayda ₺299,90’ye istediğiniz zaman hizmetinizi sonlandırma ayrıcalığı olan taahhütsüz internet hizmeti veriyoruz. 

Cevabı çok basit, sizi en az iki sene bağlamak ve başka bir servis sağlayıcısına gitmenizi önlemek için taahhüt istenir. Böylece taahhüdünüz olduğu için hizmetinizi sonlandırmak istediğinizde size yüklü bir cayma bedeli çıkarılır. Siz de bu bedeli ödemek istemediğiniz için, almış olduğunuz hizmeti beğenmeseniz bile taahhüdünüzü bozmaz ve memnun olmadığınız internetinizi kullanmaya devam edersiniz. Bu arada sizi müşterileri yapmak için reklama, bayiye, diğer şeylere o kadar çok para harcarlar ki, siz en az 20 ay kalmazsanız para kazanmaları pek mümkün değildir.

Bireysel müşterilerimize sunduğumuz Özgür İletişim paketimizde kesinlikle taahhüt yoktur. Dilediğiniz zaman, sebebi ne olursa olsun herhangi bir sürpriz yaşamadan hizmetinizi sonlandırabilirsiniz. Size asla kullandığınız internet hizmetinizin ödemesi dışında herhangi bir ücret çıkarılmaz.

Özgür İletişim abonelerimiz diledikleri zaman herhangi bir cayma bedeli ve sürprizle karşılaşmadan aboneliklerini sonlandırabilir. Sadece kullanmış olduğunuz internetin ücreti size yansıtılır.

Bir de ilk ay ayrılırsanız Kurulum Hizmeti ücreti size geri iade edilir. Ancak ilk 34 günden sonra TurkNet’ten aldığınız hizmeti iptal ederseniz Kurulum Hizmeti ücreti size iki ay için faturanıza yansıtılmaya devam eder.

Bizden modem aldıysanız ve taksitleri devam ediyorsa, kredi kartı ekstrenize aylık taksit tutarınız, taksit süresi bitinceye kadar yansıtılır.

Şimdi daha net bir örnek verelim. Faturalama döneminizin her ayın ikisinden ikisine olduğunu varsayalım. TurkNet’i Ocak, Şubat ve Mart ayında kullandınız ve faturalarınızı ödediniz. Ancak Nisan ayının 15’inde hizmetiniz iptal ettiniz ve kullanımınız sona erdi. Size 2 Nisan’ı takip eden birkaç gün içerisinde yolladığımız faturanızı iptal edene kadar ödemediyseniz ödemeniz gerekiyor. Bizde 2 Nisan – 2 Mayıs arasını kapsayan faturanızın kullanmadığınız (Nisan ayının 15’inde iptal ettiğiniz için) kısmını tarafınıza iade ederiz ve sadece Nisan ayı içinde kullandığınız gün kadar sizden ücret almış oluruz.

1

Adresinizde sunulan hızlar mevcut altyapınıza göre değişebilir. Sabit işletmeci altyapısı üzerinden hizmet verildiği takdirde, adresinizde sunulabilen 16, 35, 50, 75 ve 100 Mbps hızlardan en yükseği ile hizmet verilmektedir. 1000 Mbps sadece TurkNet GigaFiber bölgelerinde bulunmaktadır.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale
Gigafiber İstiyorum
TurkNet'i Keşfet
Destek
Kampanyalar
Paketlerimiz
Destek
Kampanyalar
Ürünler
Hakkımızda
Müşteri Hikayeleri
Kampanyalar
Who We Are
What We Do