Taahhütsüz İnternet

₺249,90

Neden Taahhütsüz İnternet?

Taahhütsüz İnternet Avantajları ile Gelir!

Taahhütlü İnternet

Taahhütsüz İnternet

Taahhütsüz özgür iletişim paketinde neler var?

Kota yok​

TurkNet'te kota yok, hiçbir zaman hızınızı düşürmeyen gerçek sınırsız ve kotasız internet deneyimi var. Kotam bitecek derdi yaşamadan, sınırsızca internette takılırsınız.

1000 Mbps’e (1) kadar yüksek hız​

TurkNet’te hız sınırlarını biz koymuyoruz. Size sağlayabileceğimiz maksimum hızı altyapı durumunuz belirliyor.

Taahhüt yok

İstediğiniz zaman vazgeçme özgürlüğü var. Hizmetinizi mecbur olduğunuz için değil, memnun olduğunuz sürece kullanırsınız.

Dijital müşteri deneyimi​

Online İşlemler, Mobil Uygulama ve Hızlı İşlem Hattı üzerinden destek alır, telefonda uzun sürüler beklemeden taleplerinizi bize bildirirsiniz.

Kotasız, Taahhütsüz İnternet

₺249,90

Diğer Operatörde Taahhütünüz mü Var?

İster Yazlığınızda İster Memleketteki Evinizde TurkNet Her Yerde!

Sıkça Sorulan Sorular

TurkNet’in özgür iletişim hedefine uyum sağlayan taahhütsüz internet uygulaması, kullanıcıya pek çok avantaj sunuyor. Peki, taahhütsüz internet ne demek?

Biz bunu TurkNet olarak kısaca “özgürlük” olarak tanımlıyoruz. Taahhütsüz yani sözleşmesiz ev interneti, abonelerine şirkete karşı sorumlu olmadığını söyler. Taahhütsüz internette abone belli bir süre aboneliğini sürdüreceğine dair sözleşmeler imzalamaz. Hizmeti memnun olduğu sürece kullanır, memnun kalmadığı durumda şartsız olarak iptal sağlar. Bir taahhütsüz verilmediği için cayma bedeli gibi cezai işlemlere de maruz kalmaz. Taahhütsüz sabit internet özgürlüğünü TurkNet ile yaşayabilirsiniz.

En iyi taahhütsüz internet arayışındaysanız, birden fazla seçeneğin karşınıza çıkabileceğini düşünebilirsiniz. Bu nedenle taahhütsüz ev internet paketleri araştırması yapmak isteyebilirsiniz. Fakat TurkNet, işinizi kolaylaştırmak için size en iyi taahhütsüz ev interneti paketini sunuyor. Özgür İletişim ile sınırsız internet avantajının tadını çıkarabilirsiniz. Ayda 249.90 TL’ye sunduğumuz bu hizmeti kullanmak için internet hız altyapı sorgulama  sayfasından altyapınızı sorgulayabilirsiniz.

Evet, TurkNet’e internet üzerinden ya da telefon ile abone olurken bizden modem satın alabilirsiniz. Şu an standart ISS modemlerinin çok üzerinde olan bir modem olan Zyxel VMG3625-T50B modemi avantajlı fiyatla sizlere seçenek olarak sunuyoruz. Modemi peşin olarak kredi veya banka kartınızla alabilirsiniz. Modemimiz hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Hayır, eğer bulunduğunuz yerde internet altyapısı varsa hemen en iyi taahhütsüz internet hizmeti için TurkNet’e abonelik başvurusunda bulunabilirsiniz. Bölgenizdeki altyapı ister Fiber internet olsun ister ADSL veya VDSL… Kayıtsız şartsız taahhütsüz fiber internet, ADSL veya VDSL sizinle olur. 

Evinize kadar geliyor, tüm bağlantılarınızı yapıyor, internet hizmetinizi teslim ediyoruz. Bu sayede ev içi kablolarınızın çekilmesini en sağlıklı şekilde yapıyor ve ileride oluşabilecek arızaların önüne geçilmesini sağlıyoruz. Evinizde internet hizmeti yoksa kurulum hizmeti TurkNet’te 300 TL (3 ay x 100 TL).

Detaylar için tıklayın.

Kontratsız internet taahhhütsüz internetle aynı anlama gelir. Yani bu soruyu, “Taahhütsüz internet ne demek?” olarak da sorabiliriz. Evde taahhütsüz internet yani sözleşmesiz internet, süre sınırlaması olmadan internet hizmetini alabilme durumuna denir. Taahhütsüz ev interneti paketleri sayesinde istendiği zaman başka bir pakete geçilebilir, abonelik iptali yapılabilir ya da internet sağlayıcı değiştirilebilir. Bunun için internet sağlayıcısına herhangi bir taahhütte bulunulmaz, dolayısıyla cayma bedeli ödenmez. İnternet dünyasının özgür seçeneklerini sunan TurkNet, taahhütsüz sınırsız internet ile internetinizi mecburiyetten değil memnun olduğunuz süre boyunca kullanmanıza önem verir. Sözleşmesiz internet diğer bir deyişle taahhütsüz ev internet paketleri arayışınızda TurkNet avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Taahhütlü bir internet kullanıyorsanız, taahhüt süreniz bittiğinde cayma bedeli olmaksızın başka bir pakete geçebilir, böyle bir şey mümkünse sözleşmeyi yenileyebilir ya da aboneliğinizi iptal ederek farklı bir operatöre geçebilirsiniz. Tekrar taahhütlü internet şartlarını kabul etmek istemiyorsanız, taahhütsüz internet paketleri için araştırma yapabilir, TurkNet ile iletişime geçebilirsiniz. 

Biz zaten taahhütlü fiyatına taahhütsüz dolu dolu internet sunuyoruz. Piyasada uygun fiyatlı AKN’siz, TurkNet’in size sunduğu yüksek hızda internet içeren taahhütlü bir paket yokken, biz ayda 249,90 TL’ye istediğiniz zaman hizmetinizi sonlandırma ayrıcalığı olan taahhütsüz internet hizmeti veriyoruz. 

Cevabı çok basit, sizi en az iki sene bağlamak ve başka bir servis sağlayıcısına gitmenizi önlemek için taahhüt istenir. Böylece taahhüdünüz olduğu için hizmetinizi sonlandırmak istediğinizde size yüklü bir cayma bedeli çıkarılır. Siz de bu bedeli ödemek istemediğiniz için, almış olduğunuz hizmeti beğenmeseniz bile taahhüdünüzü bozmaz ve memnun olmadığınız internetinizi kullanmaya devam edersiniz. Bu arada sizi müşterileri yapmak için reklama, bayiye, diğer şeylere o kadar çok para harcarlar ki, siz en az 20 ay kalmazsanız para kazanmaları pek mümkün değildir.

Bireysel müşterilerimize sunduğumuz Özgür İletişim paketimizde kesinlikle taahhüt yoktur. Dilediğiniz zaman, sebebi ne olursa olsun herhangi bir sürpriz yaşamadan hizmetinizi sonlandırabilirsiniz. Size asla kullandığınız internet hizmetinizin ödemesi dışında herhangi bir ücret çıkarılmaz.

Özgür İletişim abonelerimiz diledikleri zaman herhangi bir cayma bedeli ve sürprizle karşılaşmadan aboneliklerini sonlandırabilir. Sadece kullanmış olduğunuz internetin ücreti size yansıtılır.

Bir de ilk ay ayrılırsanız Kurulum Hizmeti ücreti size geri iade edilir. Ancak ilk 34 günden sonra TurkNet’ten aldığınız hizmeti iptal ederseniz Kurulum Hizmeti ücreti size iki ay için faturanıza yansıtılmaya devam eder.

Bizden modem aldıysanız ve taksitleri devam ediyorsa, kredi kartı ekstrenize aylık taksit tutarınız, taksit süresi bitinceye kadar yansıtılır.

Şimdi daha net bir örnek verelim. Faturalama döneminizin her ayın ikisinden ikisine olduğunu varsayalım. TurkNet’i Ocak, Şubat ve Mart ayında kullandınız ve faturalarınızı ödediniz. Ancak Nisan ayının 15’inde hizmetiniz iptal ettiniz ve kullanımınız sona erdi. Size 2 Nisan’ı takip eden birkaç gün içerisinde yolladığımız faturanızı iptal edene kadar ödemediyseniz ödemeniz gerekiyor. Bizde 2 Nisan – 2 Mayıs arasını kapsayan faturanızın kullanmadığınız (Nisan ayının 15’inde iptal ettiğiniz için) kısmını tarafınıza iade ederiz ve sadece Nisan ayı içinde kullandığınız gün kadar sizden ücret almış oluruz.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale