TurkNet’lilere Özel 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı!

12 Aylık Peşin Ödeme Fırsatı

TurkNet abonesi olduktan sonra, 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı ile ₺399,90 yerine ₺369,90den internet hizmetinizin ücretini peşin ödeyerek 12 ay boyunca sabitleyebilirsiniz!

12 Aylık Peşin Ödeme Fırsatı
Peşin ödeme fırsatından nasıl yararlanabilirsiniz

Sabit fiyat fırsatından nasıl yararlanabilirsiniz? 

12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı’na katılmak oldukça kolay! TurkNet’e abone olduktan sonra Online İşlemler Merkezi’ne giriş yaparak bu avantajdan yararlanabilir ya da mobil uygulamamız üzerinden sabit fiyat fırsatına katılabilirsiniz. 

Dilediğinizde iptal etme özgürlüğü 

TurkNet’te vazgeçme özgürlüğü var! 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı’na katıldıktan sonra dilediğinizde hizmetinizi iptal edebilir ve kullanmadığınız ayların ödemesini alabilirsiniz.

Kolay ödeme seçenekleri sizinle! 

12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı’nda avantajlar çok! Sabit fiyat fırsatından yararlanmak için faturanızı ister tek seferde isterseniz de bankanızın size sunduğu taksit seçenekleriyle ödeyebilirsiniz. Ödeme seçeneklerinden size en uygun olanı tercih ederek faturanızı düşünmeden özgürce internetin tadını çıkarabilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan bir konu mu var?

Sabit fiyat fırsatına 30.04.2024 tarihine kadar katılabilirsiniz. 

Hayır, bu fırsat internet hizmetiyle birlikte; ses, statik IP gibi data hizmeti ile birlikte kullanılan tüm ek hizmetleri kapsamaktadır. TurkNet üzerinden aldığınız tüm hizmetler fırsat kapsamında ücretlendirilecektir. 

TurkNet Çalışan kampanyasından yararlananlar, Gezgin İnternet hizmet kullanıcıları ve bir önceki sabit fiyat kampanyasının süresi devam eden kullanıcılar dışında tüm aboneler katılabilir. Bir önceki sabit fiyat avantajından yararlanan kullanıcılar süreleri bittikten sonra 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı’na katılabilirler. 

Bu kampanya ile Arkadaşını Getir kampanyası birleştirilemez. Bu kampanyadan yararlanılması halinde Arkadaşını Getir kampanyası kapsamında kazanılan indirim ve diğer kazanımlar sona erer. 

Sabit fiyat fırsatından yararlanmaya başladıktan sonraki ilk fatura dönemi itibarıyla aktif olur. Aboneler, ilk ay faturalarını ödedikten sonra sabit fiyat avantajından yararlanmaya başlamış olurlar.  

Sabit fiyat fırsatı ile kullanıcılar belirli bir dönem için tüm internet ücretini indirimli fiyattan sabitler ve olası fiyat değişikliklerinden etkilenmez. Bu, uzun vadede hem bütçe dostu hem de pratik bir tercihtir. 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı’da internet hizmeti indirimli kullanılır, tek seferde ya da bankanın sunduğu taksit seçenekleriyle ödenerek sabit fiyat avantajından yararlanmış olunur. 

Hayır, taahhüt vermezsiniz. Taahhütlü internet hizmeti aldığınızda vermiş olduğunuz taahhüt süresi boyunca hizmetinizi iptal ettirmek istediğiniz zaman yüksek cayma bedelleri ile karşılaşabilirsiniz. Oysa 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı kapsamında 12 aylık internet faturanızı ödediğinizde taahhüt vermiş olmazsınız. TurkNet’in taahhütsüz özgür internet hizmetinden yararlanmaya devam edersiniz. 

12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı’nda dilediğiniz zaman abonelik iptali yapabilir ve kullanmadığınız ayların ücretini kesinti olmadan geri alabilirsiniz.  

Eğer Engelsiz Tarife abonesiyseniz sahip olduğunuz indirim bu fırsatta da geçerli. Yani indirim hakkınızı kaybetmezsiniz. 

Elbette! Ödemenizde hem banka hem de kredi kartınızı kullanabilir ve bankanızın size sunduğu çeşitli taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 12 aylık faturanızı bu seçeneklerden birini tercih ederek önden öder ve ön ödemeli internet avantajından yararlanmış olursunuz. Böylelikle 12 ay boyunca fiyatınız sabit kalır; fiyat değişikliklerinden etkilenmeyerek sabit fiyatlı internet keyfini doyasıya yaşarsınız. 

12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı Katılım Koşulları

 • Kampanyadan tüm altyapılardaki mevcut müşterilerin tümü yararlanabilir.

 • Abone, 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı kapsamında, aşağıdaki ödeme tablosundaki fiyatları ödeyerek 12 ay boyunca “Özgür İletişim Paketi” kapsamında kullandığı mevcut hizmetlerden (internet, ses ve statik IP), faydalanacaktır. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

  – Sadece İnternet Kullanan Aboneler: 4.438,80 TL
  – İnternet ve Sabit Hat Kullanan Aboneler: 4.438,80 TL + (Mevcut Sabit Hat Fiyatınız x12)

  – İnternet ve Statik IP kullanan Aboneler: 4.438,80 TL
  + (Mevcut Statik IP Fiyatınız x12)

  – İnternet, Sabit Telefon ve Statik IP Kullanan Aboneler: 4.438,80 TL+ (Mevcut Sabit Hat Fiyatınız x12) + (Mevcut Statik IP Fiyatınız x12)

 • 12 aylık peşin ödeme süresi yeni abonelerde aktivasyon, mevcut abonelerde ödeme tarihinden itibaren başlar.

 • Abone, kredi kartı ile tek çekim ödeme yapabileceği gibi anlaşmalı bankalar aracılığıyla bankaların sunduğu taksit imkanından yararlanabilir.

 • Tüketici fırsattan yararlandıktan sonra satın aldığı hizmetler için 12 ay boyunca hiçbir ücret değişikliğinden etkilenmez. Ancak TurkNet, aşağıda sayılı hallerde kampanya kapsamında ve/veya bedelinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar:


  – Yetkili makamların işlemleri veya yürürlükteki mevzuat uyarınca: (i) vergi, resim, harç ve benzeri mali yükümlülüklerin tutarında/oranında değişiklik yapılması, (ii) yeni bir vergi, resim, harç ve veya benzeri mali yükümlülük ihdas edilmesi, 
-Başta enflasyon olmak üzere makroekonomik göstergelerde olağan sayılamayacak bir oranda değişiklik yaşanması

 • Tüketici, bu fırsata 21.08.2023 – 30.04.2024  tarihleri arasında başvurabilir. TurkNet başvuru tarihleri ile yararlanacak kişi sayısında değişiklik yapabilir.
 • Arkadaşını Getir kampanyası ile bu kampanya birleştirilemez. Bu kampanyadan yararlanılması halinde Arkadaşını Getir kampanyası kapsamında kazanılan indirim ve diğer kazanımlar sona erer.

 • Tüketici, kendi 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı zamanının bitiminde, güncel tarife üzerinden aylık olarak faturalandırılacaktır. Tüketicinin 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı zamanının bitiminde mevcut kampanyalar ve ödeme seçeneklerinden yararlanması için tekrar başvuru yapması gerekmektedir.

 • Müşteri bir kez sabit fiyat fırsatından yararlandıktan sonra ilgili sürenin bitimine kadar farklı bir kampanyadan yararlanamaz. 12 aylık dönemin bitimine 1 ay kala Tüketici, yeni dönemde geçerli olmak üzere o tarihte mevcut kampanya ve tarifelerden yararlanabilir.

 • Abone, ses hizmeti için tanımlanan paketi dışında kullanım yapması halinde, paket dışı kullanım ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Abonenin, süre gelen bağlantı ve/veya modem satışı kaynaklı taksitleri devam etmesi halinde, söz konusu ücretler sabit fiyat fırsatı fiyatının üzerine eklenerek faturalandırılacaktır.
 • Abone, mevcut paketine ek olarak ilerde sabit telefon, statik IP gibi diğer hizmetleri veya modem gibi TurkNet tarafından sunulan cihazları peşin veya taksitle satın alması halinde, söz konusu ürün ve hizmetlerin faturalandırma koşulları uygulanır.

 • Abonenin geçmiş döneme ait bir borcu varsa peşin ödeme fırsatından yararlanması için öncelikle faturasını ödemesi gerekir.

 • Personel ve Gezgin İnternet kampanyasından yararlananlar bu kampanyadan yararlanamaz.

 • Kampanyadan engelliler yararlanabilir. Ancak bu kampanya farklı bir kampanya ile birleştirilemez.

 • Dondurma, açık iptal talebi, nakil, dönüşüm talebi olan müşteriler işlemleri tamamlanana kadar bu fırsattan yararlanamaz.

 • Abonenin fırsata katıldığı paket dışında ileride temin edeceği diğer hizmetler (ses, kurulum, statik IP gibi) ve ürünlerde (modem ve diğer cihazlar), ödemenin vadesinde gerçekleşmemesi halinde ilgili hizmet kısıtlanabilir ve durdurulabilir.

 • Abone mevcut paketi kapsamında kullandığı ses ve/veya statik IP hizmetini sona erdirmek istediği takdirde, kullanılmayan günlere denk gelen hizmet bedelleri Abone’nin ödeme sayfasında girdiği kredi kartına mevzuatın öngördüğü sürede iade edilecektir. Bu kapsamda, ses hizmeti için mevcut aylık fiyatının 12 katı, statik IP için mevcut aylık fiyatının 12 katı dikkate alınarak kullanılmayan süreler için iade hesaplaması yapılacaktır.

 • Abonelik Sözleşmesi’nin Tüketici tarafından sona erdirilmesi halinde, kullanılmayan günlere denk gelen hizmet bedelleri, Tüketici’nin ödeme sayfasında girdiği kredi kartına mevzuatın öngördüğü sürede iade edilecektir. İnternet hizmetinin sonlandırılma talebinde tüm hizmetler sonlandırılmış sayılacak olup bu maddede belirtilen hesaplama uygulanacaktır.

 • Fırsattan yararlanmış fakat dondurma, nakil gibi Tüketici’nin geçici olarak hizmet alamadığı durumlarda, internet hizmetinin kullanılmadığı günlere denk gelen bedel, Tüketici’nin ödeme sayfasında girdiği kredi kartına hizmetin yeniden alınmaya başlandığı tarihi takip eden ilk ayın içerisinde iade edilecektir.

 • 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı için ödeme yapmış ancak kampanya başlangıç tarihine geçiş zamanı henüz gelmemiş aboneler dondurma yaparsa kampanya geçişi dondurma süreci tamamlandığında olur
Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale