TurkNet’e Kolay ve Ücretsiz Geçiş Rehberi

Yüksek Hızlı İnternet, Tek Fiyat:₺399,90

TurkNet’e geçmek çok kolay! Başka operatörden TurkNet’e, yerinizden kalkmadan geçmenin en iyi yolu evinizdeki internet hizmetinizi kapattırmadan TurkNet’e başvurmak! Mevcut internet hizmetinizi kapattırmakla uğraşmadan, zahmetsizce TurkNet’e geçiş yapabilir, özel avantajlardan yararlanabilirsiniz. Üstelik beğenmezseniz paranızın tamamı iade.

Mevcut İnternet Hizmetinizi Kapatmakla Zaman Kaybetmeyin!

Evinizde internet hizmeti var ve interneti başka operatöre taşıma planı yapıyorsanız, yerinizden kalkmadan TurkNet’e geçiş yapabilirsiniz.

TurkNet abonesi olmak için internet operatörü değiştirme işlemleriyle uğraşmanıza gerek kalmaz. Mevcut internet hizmetinizi iptal ettirmeden TurkNet’e başvuru yaptığınızda;

  • Port kaybetme riski ile karşılaşmazsınız.
  • Size yeni bir hat tesis edilmeyeceğinden TurkNet’li olmanız daha kısa sürer.
  • Taahhüt cayma bedelinin, TurkNet GigaFiber altyapısındaysanız ₺2.000’ye kadarını, diğer altyapılardaysanız da ₺500’ye kadarını biz karşılıyoruz. Bu tutarı taksitlerle faturanıza indirim sağlayarak üstleniyoruz.

  • TurkNet GigaFiber’e geçiş yapmayacaksanız ve yerleşik operatör altyapısına sahipseniz,  TurkNet’e geçiş yaparken ₺600 (3 ay x ₺200) değerinde kurulum ücreti ödemezsiniz. 

Web üzerinden veya telefonla başvuru sırasında sizden;

  • Kimlik bilgilerinizi,
  • Hizmet alacağınız yerin açık adres bilgilerinizi ve
  • Mevcut internet operatörüne ait *Hizmet numaranızı talep ederiz

Hizmet Numarası Nedir?

*Hizmet numarası farklı operatörlerde “devre numarası” ya da “xDSL numarası” olarak da adlandırılabilmektedir.

Hizmet numaranız 17, 18 veya 88 ile başlayan 10 haneli numaradır. Hizmet numaranıza, sözleşmeniz ya da faturanızın sağ tarafındaki hizmet numarası bölümünden ve turkiye.gov.tr (e-devlet)’ye giriş yaparak Sabit Hat Sorgulama bölümünden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu bilgiyi hizmet aldığınız operatörden de “Hizmet (xDSL) numaramı öğrenmek istiyorum.” diyerek talep edebilirsiniz.

TurkNet'li Olmak Sadece 3 Adım!

Mevcut internet hizmetinizi kapattırmadan, sadece 3 Adımda zahmetsizce ve ücretsiz olarak TurkNet’e geçiş yapabilirsiniz. TurkNet’e abonelik başvurunuzu yaptıktan sonra;

1
2
3

Abonelik Belge Onayı

Net uzmanlarımızla yapacağınız görüşmede ya da online başvuru esnasında, size sunulacak abonelik onaylama yöntemlerinden birini seçebilirsiniz.

İster Kurye ile Kimlik Doğrulama yöntemini tercih edin, randevu saatinde kuryemiz belgelerinizi adresinize getirip imzanızı alsın.

İsterseniz Dijital Kimlik Doğrulama yöntemini seçerek SMS/e-mail yoluyla iletilen işlem linki ile e-Devlet’e ulaşın. e-Devlet üzerinden abonelik belgelerinizi ıslak imza olmadan onaylayın.

Her iki yöntemde de sizin tek yapmanız gereken, kimliğinizin iki yüzünün de fotoğrafını Online İşlemler’de veya Mobil Uygulama’da bulunan Belgelerim menüsünden yüklemek.

Sesli Onay

Belgelerinizi kontrol ettikten sonra sizi 0850 288 80 80 numaramızdan arayacağız ve onayınızı isteyeceğiz. Sizi aramadan önce SMS ile de bilgilendireceğiz.!

Artık TurkNet’lisiniz!

Geçiş talebinizi eski servis sağlayıcınıza iş emri olarak biz göndereceğiz. Maksimum 48 saat içerisinde geçiş işlemleriniz tamamlanacak. İşlemler tamamlandıktan sonra, modem kullanıcı bilgilerinizi tarafınıza SMS ve e-mail olarak göndereceğiz.

Paylaştığımız kullanıcı bilgilerinizi modeminizin arayüzüne girmeniz gerekecek. Merak etmeyin, bu oldukça basit bir işlem. Bunun için;

Modem Kurulum videolarımızdaki yönlendirmeleri izleyebilir,

0850 2887874 numaramızı arayarak Net Uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Taahhütsayar ile özgürlüğe geçiş yapın!

Eğer ev internet operatörü değiştirme işlemi yapacaksanız, fakat hala taahhüdünüz varsa, hemen TAAHHÜTSAYAR’a bitiş tarihinizi girin. Taahhüdünüzü sizin yerinize biz sayalım! Taahhüt bitiş tarihi yaklaştığında, sizi hak ettiğiniz internete kavuşturalım.

Evinizde internet yoksa TurkNet’li olmak için tıklayın!

TurkNet’ten 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı!

TurkNet’in özgür dünyasında fırsatlar hiç bitmiyor! 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı ile hem fiyatınızı sabitleyin hem de internetinizi her ay ₺399,90 yerine ₺369,90’den ödeyin, internet keyfini avantajlı fiyattan yaşayın!

  • 12 ay boyunca sabit fiyat
  • Tek çekim ya da bankanızca sunulan 6 aya varan taksit
  • Dilediğinizde iptal etme özgürlüğü ve para iadesi

TurkNet’e Arkadaşınızı Getirin, Daha Çok Kazanın!

TurkNet’li olmak hep çok avantajlı! Arkadaşlarınızı TurkNet’li yapın, sizin ve arkadaşınızın 1 aylık internet bedeli 6 ay boyunca faturaya indirim olarak yansısın. Bu fırsatı kaçırmayın, TurkNet ile arkadaşlık kazansın!  

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan bir konu mu var?

Yerleşik operatör altyapısındaysanız, TurkNet’e geçiş yaparken ₺600 (3 ay x ₺200) değerinde kurulum ücreti ödemezsiniz. TurkNet GigaFiber’e geçişlerde kurulum ücreti, ₺600 ( 12 ay x ₺50 ) olarak faturanıza yansır. 

Evet, TurkNet cayma bedeli karşılama konusunda size avantaj sunuyoruz. Mevcut operatörünüzün size çıkaracağı taahhüt cayma bedelinin, TurkNet GigaFiber altyapısındaysanız ₺2.000 yerleşik operatör yapılardaysanız da ₺500’ye kadarını biz karşılıyoruz. Bu tutarı, GigaFiber altyapısı için 10 taksite kadar, yerleşik operatör altyapısı için ise 6 taksite kadar faturanıza indirim sağlayarak üstleniyoruz. Kampanyamız internet hizmetleri taahhüt cayma bedelini kapsıyor.

Taahhüt cayma bedelini TurkNet faturanızda indirim olarak geri alabilmeniz için mevcut operatörünüzün size çıkardığı taahhüt bozma faturasını 0 212 216 55 60’ya fakslamanız veya TurkNet Online İşlemler ya da Mobil Uygulama üzerinden bize göndermeniz yeterli. Gerekli kontrolleri yaptıktan sonra indiriminizi faturanıza tanımlayacağız.

Geçiş genelde belgeleriniz eksiksiz olarak bize ulaştıktan sonra, iki, üç gün içinde gerçekleşiyor. (Mevcut hizmetinizi TurkNet’e taşımak yerine diğer operatörden kullandığınız hizmeti önce iptal ettirip sonra bizden sıfırdan yeni bir hat istediğinizde internetinizin kullanıma hazır olması daha uzun sürüyor.) Belgelerde herhangi bir eksik varsa (örneğin imza yok, tarih yok, kimliğinizi Online İşlemler veya Mobil Uygulama üzerinden yüklemediniz), işlemler maalesef uzayabiliyor. Bu yüzden belgelerinizi tam olarak doldurduğunuza dikkat edin.

Farklı operatörler arası internet transferi süresini etkileyen bir diğer faktör de teyit aramasına geç cevap vermeniz. Teyit aramasını yasa gereği zorunlu olduğu için, sizi aramamız ve sesli olarak operatör değişikliği onayınızı almamız gerekiyor. Sizi 0850 288 80 80 numaramızdan arayacağız.

Size tamamen taahhütsüz bir hizmet sunuyoruz. Memnun kalmazsanız ne zaman olursa olsun herhangi bir cayma bedeli ödemeden hizmetinizi sonlandırabilirsiniz. Hizmetiniz başladığı tarihten itibaren, 30 gün içinde cayma hakkınızı kullanarak, hiçbir ücret ödemeden hizmetinizi iptal edebilirsiniz. Üstelik paranızın tamamını iade ediyoruz.

Mevcut kullandığınız internet hizmetini kendiniz iptal ederseniz, port kaybetme riski ile karşılaşabilirsiniz. Yeni bir port açılması uzun sürebilir ve bu nedenle internet bağlantınız için bir süre bekleyebilirsiniz. Farklı operatörler arası internet transferi işlemi için geçiş talebinizi eski servis sağlayıcınıza biz göndeririz. Böylece port kaybetme riski ile karşılaşmaz, evde kurulum ücreti ödemezsiniz. İnternetinizi kapatmamanız ve TurkNet’e başvuru yapmanız halinde, GigaFiber altyapısındaysanız ₺2.000’ye kadar, diğer altyapılardaysanız da ₺500’ye kadar internet cayma bedeli bizden olur.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale