TurkNet Sınırsız İnternet Paketi

₺139,90'den Başlayan Fiyatlarla

Sınırsız İnternet Paketinde Neler Var?

Kotasız, Sınırsız İnternet

En Uygun Sınırsız İnternet Fiyatları

1000 Mbps'ye Kadar Hız

Taahhütsüz Sınırsız İnternet

Netflix ve Steam'e Bağlantıda Zirvedeyiz!

Oyunculara Özel Düşük Ping Değeri TurkNet’te!

Sıkça Sorulan Sorular

Bu soruyu “kotasız internet nedir?” olarak da sorabiliriz. Sınırsız internet, kullanımında bir limit olmayan internet hizmetidir. Önceden sınırsız internet paketleri, belli bir kullanım kotasını aştığınızda internet hızınızı düşürüyordu. Fakat artık Türkiye’de AKN kullanılmıyor ve sınırsız internet tarifeleri için kota uygulanmıyor.
Yani limitsiz internet özelinde kullanım kotası olmadığı için internet hızı kullandıkça düşmüyor. Hiçbir zaman hızınızı düşürmeyen, kotasız internet deneyimi sağlayan TurkNet, 1000 Mbps’ye kadar hız sunuyor. Sınırsız ADSL, VDSL, GigaFiber ya da kotasız fiber internet… Altyapınızın sağladığı en yüksek hızı sınırlara takılmadan alabilir, özgür internet deneyimine sahip olabilirsiniz.

Hayır, sınırsız ev interneti hizmetinde bir kota değeri bulunmadığı için kota aşımı durumu olmaz. Bu nedenle sınırsız internete kotasız internet de deniyor. Evde sınırsız internet sayesinde yüksek hızın keyfini kotasız olarak çıkartabilirsiniz.

Hayır, sınırsız internet paketi belli bir internet kotası içermez. Bu nedenle, kullanıcılarının kullanım yaptıkça interneti yavaşlamaz.

Elbette sınırsız ev interneti fiyatları internet sağlayıcı firmaya göre değişiklik gösteriyor. Kablosuz internet fiyatları sınırsız paket seçenekleriyle çeşitlenebiliyor.
Yaygın olarak sınırsız internet fiyatları verilen hıza göre değişiyor. Yüksek hız veren evde sınırsız internet paketleri faturaları daha yüksek olabiliyor. Özgür iletişim mottosuyla sınır tanımayan TurkNet, bu konuda da ezberleri bozuyor! TurkNet’te 1000 Mbps’ye kadar hızı kotasız internet özgürlüğüyle 139.90 TL’den başlayan fiyatlarla kullanabilme avantajını hemen yakalayabilirsiniz. Adresinizde alabileceğiniz hızı öğrenmek için hemen Ne hız alırım? sayfasına tıklayın!

İnternet özgürlük ister, bu nedenle ev interneti sınırsız olmalı! Özgür internet ile size taahhütsüz, gerçek sınırsız ve kotasız internet sunan TurkNet’e kolayca başvuru yapabilirsiniz. Evde sınırsız internet başvurusu için Abone Ol sayfasına ulaşabilir ya da yukarıdaki Abone Ol butonunu kullanabilirsiniz. TurkNet’e geçiş ya da TurkNet abonelik hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ev internet paketleri sınırsız olduğu kadar hızlı da olmalı. Fiber sınırsız internet için bulunduğunuz adreste mutlaka fiber altyapısı olmalı. Fiber internet başvurusu yapmayı düşünüyorsanız, önce fiber internet altyapı sorgulama işlemi yapmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Maalesef sınırsız kotasız mobil internet hizmeti bulunmuyor. Özgür internet, evde sınırsız internet paketleri ile mümkün. Mobil internet limitsiz internet olmadığı için, kotanızı aştığınızda yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz. Sürpriz faturalarla karşılaşmadan, kotam bitiyor derdi olmadan taahhütsüz sınırsız ev interneti avantajının tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik dilerseniz sınırsız internet sizinle her yerde olabilir! TurkNet Gezgin İnternet ile siz neredeyseniz Gezgin İnternet orada! Detaylı bilgi için Gezgin İnternet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Altyapı gerektirmeden sahip olabileceğiniz taşınabilir internet paketleri mevcuttur. Pratik bir hizmet olarak konumlandırılan bu paketler, kotalı olabilir ve ekonomik seçimler yaratmayabilir. Özellikle taşınabilir sınırsız internet çözümlerinin pahalı olabileceğini değerlendirip hizmet alıp almama kararınızı buna göre vermelisiniz.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale