TurkNet Sınırsız İnternet Paketi

1.000 Mbps’ye kadar hız

Yüksek hızlı, kotasız, sınırsız, taahhütsüz internet TurkNet’te! TurkNet’e geçin, taahhüt cayma bedelinizi 1000 TL’ye kadar biz karşılayalım! İlk 30 gün içerisinde beğenmezseniz para iade garantisi ile birlikte.

Sınırsız İnternet Paketinde Neler Var?

Özgür internet herkesin hakkı! Yüksek hızlı, taahhütsüz ve evde sınırsız internet ayrıcalıklarını TurkNet ile deneyimleme zamanı!

Kotasız, Limitsiz İnternet

Özgür internet ile sınır tanımayan internet keyfi için TurkNet’te kota yok! Çünkü çağ, limitsiz internet çağı! Hiçbir zaman hızınızı düşürmeyen gerçek sınırsız ve kotasız internet deneyimi var. Kotam bitecek derdi yaşamadan sınırsızca internette takılır, aynı anda birçok bilgisayardan kesintisiz film, müzik, toplantı ve oyun deneyiminin keyfini maksimum performansla çıkarırsınız. Peki, TurkNet kotasız internet ile başka neler yapabilirsiniz? İşte, TurkNet sınırsız internete geçiş kararında sizi bekleyenler:

 • Ay içinde dilediğiniz kadar Full HD hatta 4K kalitede film izleyebilirsiniz, limitsiz internet kotası aşınca ne olur diye düşünmezsiniz!
 • Youtube’un tadını hız düşmeden 1080p hatta 4K videoları ile çıkarabilirsiniz.
 • Dilediğiniz oyunu büyüklüğünü düşünmeden indirebilirsiniz.
 • Oyun ya da program güncellemelerini, kotayı düşünmeden hızla yapabilirsiniz.
 • Bütün gün tabletle oynandı, sabaha kadar dosya indirildi diye düşünmezsiniz.
 • Mobil internetin kotalı kısıtlayıcı dünyasından sıyrılır, internetinizi özgürce kullanırsınız. 

En Uygun Sınırsız İnternet Fiyatları

Uygun fiyatlı ev interneti arayışınız için TurkNet özgür internet var! Kotasız ve limitsiz internet ile ulaşmak için pahalı internet paketlerine ihtiyacınız yok. Kotasız, sınırsız İnternet tarifesi seçenekleri arasından seçim yapmak zorunda da değilsiniz. Çünkü özgür internetin herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle, en uygun sınırsız interneti sunuyoruz.

Sınırsız internete ulaşmak için mevcut internetiniz varsa iptal ettirmenize de gerek yok. Kurulum ücreti ödemeden ücretsiz olarak TurkNet’e geçebilirsiniz. Beğenmezseniz %100 para iade garantisi de sunuyoruz. Bunun için siz de hemen internet sorgulama yapın; alabileceğiniz hızı öğrenerek kısa sürede TurkNet ile sınırsız internetin keyfini çıkarın.

1000 Mbps'ye Kadar Hız

İnternet hızınızı sınırlamıyor, size alabileceğiniz en yüksek hızları sunuyoruz. Yani, altyapının sağladığı en yüksek hız, taahhütsüz, kotasız ve sınırsız internet sizinle oluyor! Limitsiz ev interneti fiyatları konusunda araştırma yapıyorsanız size bir haberimiz var: TurkNet’te 1000 Mbps’ye (1) kadar hızı kotasız internet özgürlüğüyle ₺299,90’ye kullanabilme avantajını hemen yakalayabilirsiniz.

Taahhütsüz Sınırsız İnternet

Limitsiz internet paketleri her zaman avantajıdır. Bu avantajı katlayan diğer güzellik taahhütsüz sınırsız internet olabilir! TurkNet’te taahhüt yok! Çünkü, TurkNet’te internet hizmetinizi mecbur olduğunuz için değil, memnun olduğunuz sürece kullanırsınız. Taahhütsüz internet sayesinde, sebebiniz ne olursa olsun hizmetinizi iptal edebilirsiniz, bunun için taahhüt cayma bedeli ödemezsiniz! Böylece TurkNet ile taahhütsüz ve evde sınırsız internet ayrıcalığını özgürce deneyimlersiniz.

 • Alacağınız hizmeti denemeden sınırsız ev interneti için taahhüt vermek zorunda olmazsınız.
 • Taahhüt bitiş tarihi gelene kadar memnun kalmadığınız hizmeti almaya devam etmezsiniz.
 • Sebebi ne olursa olsun taahhüt cayma bedeli ve ek ücret ödemeden istediğiniz zaman hizmeti sonlandırabilirsiniz.
 • İlk 30 gün içerisinde hizmetinizi iptal ettirirseniz paranızın tamamı iade edilir.
 • Üstelik başka operatörden TurkNet’e geçiş yapacaksanız, 1000 TL’ye kadar olan cayma bedelini TurkNet karşılar.
 • Kurulum ücreti ödemeden ücretsiz olarak TurkNet’e geçebilirsiniz.

Netflix ve Steam'e Bağlantıda Üstün Erişim Performansı!

Evde sınırsız internet özgürlüğüne, CDN ve Peering anlaşmalarımız sayesinde hız ekliyoruz. Netflix’in resmî web sitesinde yayınladığı rapora göre fiber hızlarımızla 2023’de zirveyi paylaşıyoruz. Ayrıca dünyanın en büyük çevrim içi online oyun portallarından Steam’in haftalık olarak yayınladığı raporlara göre birinciyiz ve her hafta üstün erişim performansı gösteriyoruz!

Oyunculara Özel Düşük Ping Değeri TurkNet’te!

Online oyun sevenler bilir, tam performans oyun deneyimi için fiber internet hızı tek başına yeterli olmaz. Online oyun performansını direkt olarak etkileyen ping değeri de düşük olmalı, oyun sırasında gecikmeler yaşanmamalı! Oyunculara özel düşük ping değeri TurkNet’te!

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan bir konu mu var?

Bu soruyu “Kotasız internet nedir?” olarak da sorabiliriz. Kotasız internet, sınırsız internet bağlantısı kullanımında bir limit olmayan internet hizmetidir. Önceden sınırsız internet paketleri, belli bir kullanım kotasını aştığınızda internet hızınızı düşürüyordu. Fakat artık Türkiye’de AKN kullanılmıyor ve sınırsız internet tarifeleri için kota uygulanmıyor.
Yani limitsiz internet özelinde kullanım kotası olmadığı için internet hızı kullanıldıkça düşmüyor. Hiçbir zaman hızınızı düşürmeyen, kotasız internet deneyimi sağlayan TurkNet, 1000 Mbps’ye kadar hız sunuyor. Sınırsız ADSL, VDSL, GigaFiber ya da kotasız fiber internet… Altyapınızın sağladığı en yüksek hızı sınırlara takılmadan alabilir, özgür internet deneyimine sahip olabilirsiniz.

Hayır, sınırsız ev interneti hizmetinde bir kota değeri bulunmadığı için kota aşımı durumu olmaz. Bu nedenle sınırsız internete kotasız internet de deniyor. Evde sınırsız internet bağlantısı sayesinde yüksek hızın keyfini kotasız olarak çıkartabilirsiniz.

Karşınıza farklı limitsiz internet tarifeleri çıkabilir. Tarifelerin arasında en iyi sınırsız ev interneti seçimini yapmalısınız. En iyi internet için alacağınız hız çok önemli. Eğer evde birden fazla kişi aynı anda interneti kullanıyorsanız, internete bağlı birden fazla cihaz varsa ve yüksek boyutlu dosyalar (video, film, oyun vb.) indiriyorsanız, altyapınızın mümkün kıldığı en yüksek hızı almalısınız. Sınırsız fiber internet ihtiyacınızı karşılayacaktır. TurkNet 1000 Mbps’ye varan eşit indirme ve yükleme hızları ile size dünya kalitesinde gigabit hızında internet deneyimi yaşatacaktır. Adresinizde GigaFiber var olup olmadığını öğrenmek için hemen fiber altyapı sorgulama yapın!

Hayır, sınırsız/limitsiz internet paketi belli bir internet kotası içermez. Bu nedenle, kullanıcılarının kullanım yaptıkça interneti yavaşlamaz. Anlık olarak hızınızı öğrenmek isterseniz hız ve ping testi yapabilirsiniz. 

Elbette sınırsız ev interneti fiyatları internet sağlayıcı firmaya göre değişiklik gösteriyor. Kablosuz internet fiyatları sınırsız paket seçenekleriyle çeşitlenebiliyor.
Yaygın olarak sınırsız internet fiyatları verilen hıza göre değişiyor. Yüksek hız veren evde sınırsız internet paketleri faturaları daha yüksek olabiliyor. Özgür iletişim mottosuyla sınır tanımayan TurkNet, evde sınırsız internet fiyatları konusunda da ezberleri bozuyor! TurkNet’te 1000 Mbps’ye kadar hızı kotasız internet özgürlüğüyle ₺299,90’ye kullanabilme avantajını hemen yakalayabilirsiniz. Beğenmezseniz paranızın tamamı iade. Adresinizde alabileceğiniz hızı öğrenmek için hemen Ne hız alırım? sayfasına tıklayın!

İnternet özgürlük ister, bu nedenle ev interneti sınırsız olmalı! Sınırsız internete geçiş sonrası özgür internet ile size taahhütsüz, gerçek sınırsız ve kotasız internet sunan TurkNet’e kolayca başvuru yapabilirsiniz. Evde sınırsız internet başvurusu için Abone Ol sayfasına ulaşabilir ya da yukarıdaki Abone Ol butonunu kullanabilirsiniz. TurkNet’e geçiş ya da TurkNet abonelik hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ev internet paketleri sınırsız olduğu kadar hızlı da olmalı. Fiber sınırsız internet için bulunduğunuz adreste mutlaka fiber altyapısı olmalı. Fiber internet başvurusu yapmayı düşünüyorsanız, önce fiber internet altyapı sorgulama işlemi yapmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Maalesef sınırsız kotasız mobil internet hizmeti bulunmuyor. Özgür internet, evde sınırsız internet paketleri ile mümkün. Mobil internet limitsiz internet sunmadığı için, kotanızı aştığınızda yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz. Sürpriz faturalarla karşılaşmadan, kotam bitiyor derdi olmadan taahhütsüz sınırsız ev interneti avantajının tadını çıkarabilirsiniz. Yalın limitsiz internet ile telefon faturası dahi ödemezsiniz. Üstelik dilerseniz sınırsız kablosuz internet sizinle her yerde olabilir! TurkNet Gezgin İnternet ile siz neredeyseniz Gezgin İnternet orada! Detaylı bilgi için Gezgin İnternet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Altyapı gerektirmeden sahip olabileceğiniz taşınabilir internet paketleri mevcuttur. Pratik bir hizmet olarak konumlandırılan bu paketler, kotalı olabilir ve ekonomik seçimler yaratmayabilir. Özellikle taşınabilir sınırsız internet çözümlerinin pahalı olabileceğini değerlendirip hizmet alıp almama kararınızı buna göre vermelisiniz.

1

Adresinizde sunulan hızlar mevcut altyapınıza göre değişebilir. Sabit işletmeci altyapısı üzerinden hizmet verildiği takdirde, adresinizde sunulabilen 16, 35, 50, 75 ve 100 Mbps hızlardan en yükseği ile hizmet verilmektedir. 1000 Mbps sadece TurkNet GigaFiber bölgelerinde bulunmaktadır.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale
Gigafiber İstiyorum
TurkNet'i Keşfet
Destek
Kampanyalar
Paketlerimiz
Destek
Kampanyalar
Ürünler
Hakkımızda
Müşteri Hikayeleri
Kampanyalar
Who We Are
What We Do