Özgür İletişim ve Sınırsız İnternet

Tek Fiyat ₺139.90

Özgür iletişim paketinde neler var?

Kota yok
1000 Mbps’ye kadar yüksek hız
Taahhüt yok​
Dijital müşteri deneyimi​

Kota yok - Sınırsız internet!

Kotasız bir internetle neler yapabilirsiniz?

1000 Mbps'ye kadar yüksek hız

TurkNet yüksek hızlı internet hizmetiyle zirvede! (1)

Taahhüt yok - İstediğiniz zaman iptal edin

Taahhütsüz internet deneyimi ne avantajlar sunar?

Dijital müşteri deneyimi

Dijital müşteri deneyimi kolaylıkları

GigaFiber 1000

1000 Mbps Download

1000 Mbps Upload

GigaFiber 1000

Tek Fiyat

Maksimum Hız

₺139

,90 / Ay

TurkNet Sınırsız İnternet Tarifesi Şartları

TurkNet’te bunların dışında hızlı ve sınırsız internet erişimi için kampanya, paket, tarife ve fiyat yok. Her şey açık ve net. Üstelik, beğenmezseniz para iade garantisi ile TurkNet’i hiçbir risk olmadan deneyebilir ve beğenmezseniz paranızı geri alabilirsiniz. TurkNet, taahhütsüz internet hizmeti olduğu için de dilediğiniz zaman sebebi ne olursa taahhüt cayma bedeli ödemeden hizmetinizi sonlandırabilirsiniz.

Sınırsız internet hizmeti ile hiçbir zaman kotam bitecek, hizmetim duracak, hızım yavaşlayacak diye düşünmezsiniz. Piyasada sınırsız internet adı altında kotalı ya da akşam saatlerinde hızı düşen paketler var. TurkNet’te ise başka internet servis sağlayıcılarında olduğu gibi kotalı ya da hız limitli internet paketleri kullanmaz, altyapınızın desteklediği maksimum hızı en uygun fiyatla kullanırsınız.

Gerçek sınırsız internet deneyimini, ancak gerçekten sınırsız, kotasız bir paketle yaşayabilirsiniz ve TurkNet’in sınırsız interneti ile 7/24 yüksek hızlı internet erişimine sahip olur, dilediğiniz kadar film-dizi izler, dosya indirir-yükler, online oyun oynar, yüksek hızda internet kullanmanın ailece keyfini çıkarırsınız.

Size en yüksek hızı sunmak için kendi aktif altyapımızdan ve kendi fiber internet altyapımızdan yararlanıyoruz. Santrallere kadar kendi fiber altyapımızı çekiyor, kendi yurt dışı çıkışlarımız ve uluslararası dev firmalarla yaptığımız peering ve CDN uygulamalarımız ile size bambaşka bir internet deneyimi yaşatıyoruz. Her zaman TurkNet’lilerin en yüksek hızda internet kullanmasını istiyor, bunun için çalışıyoruz.

TurkNet’in sınırsız internetinin en büyük farklarından biri ise tamamen taahhütsüz olması… Taahhütsüz internet hizmeti, dilediğiniz zaman sebebi ne olursa olsun internetinizi yüksek cayma bedelleri ödemeden kapatmanızı sağlar. Böylece TurkNet’i memnun kaldığınız süre boyunca kullanır ve hizmeti sonlandırmak istediğinizde hiçbir taahhüt cayma bedeli veya önceden ücretsiz ya da hediye olduğu söylenen diğer ücretleri ödemek zorunda kalmazsınız.

Türkiye’de internet servis sağlayıcılığına bambaşka bakış açısı sunan, AKN’yi, taahhüdü ilk defa kaldırarak sektöre yön veren, kotasız ve gerçek sınırsız interneti olması gereken fiyata tüm Türkiye’yle buluşturan TurkNet’e sizi de bekliyoruz!

Sıkça Sorulan Sorular

Bu soruyu “kotasız internet nedir?” olarak da sorabiliriz. Sınırsız internet, kullanımında bir limit olmayan ve adil kullanım noktası (AKN) uygulanmayan internet hizmetidir. Önceden sınırsız internet paketlerinde belli bir kullanım kotasını aştığınızda internet hızı da düşüyordu. Fakat artık Türkiye’de AKN uygulanmıyor. Yani sınırsız internette kullanım kotası olmadığı için internet hızı kullandıkça düşmüyor. Hiçbir zaman hızınızı düşürmeyen, kotasız internet deneyimi sağlayan TurkNet, altyapınızın verdiği en yüksek hızı tek fiyata sunuyor. Sınırsız ADSL, VDSL, GigaFiber ya da kotasız fiber internet… Altyapınızın sağladığı en yüksek hızı sınırlara takılmadan alabilir, özgür internet deneyimine sahip olabilirsiniz.
Hayır, sınırsız ev interneti hizmetinde bir kota değeri bulunmadığı için kota aşımı durumu olmaz. Bu nedenle sınırsız internete kotasız internet de deniyor. Evde sınırsız internet sayesinde yüksek hızın keyfini kotasız olarak çıkartabilirsiniz.
Hayır, sınırsız internet paketi belli bir internet kotası içermez. Bu nedenle, kullanıcılarının kullanım yaptıkça interneti yavaşlamaz.
Elbette sınırsız internet fiyatları internet sağlayıcı firmaya göre değişiklik gösteriyor. Yaygın olarak sınırsız internet fiyatları verilen hıza göre değişiyor. Yüksek hız veren sınırsız internet paketleri faturaları daha yüksek olabiliyor. Özgür iletişim mottosuyla sınır tanımayan TurkNet, bu konuda da ezberleri bozuyor! TurkNet ile internet altyapınızın sağladığı en yüksek hızı tek fiyata yani 139.90 TL’ye alırsınız. Adresinizde en yüksek hangi hızı alabileceğinizi öğrenmek için hemen Ne hız alırım? sayfasına tıklayın!

Sınrsız ev interneti özgürlük ister! Özgür internet ile size taahhütsüz, gerçek sınırsız ve kotasız internet sunan TurkNet’e kolayca başvuru yapabilirsiniz. Sınırsız internet başvurusu için Abone Ol sayfasına ulaşabilir ya da yukarıdaki Abone Ol butonunu kullanabilirsiniz. TurkNet’e geçiş ya da TurkNet abonelik hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale