Başarıya Giden Yolda İlham Veren Girişimcilik Hikâyeleri 

Yılmadan, hayallerinin peşinden koşanların yanındayız. Tıpkı hikâyeleriyle ilham veren TurkNet’li girişimcilerimizin yanında olduğumuz gibi. Şimdi sizi, hayallerini gerçekleştirenlerin heyecan verici yolculuklarını ve başarılarının ardındaki sırları keşfetmeye davet ediyoruz.  

WEROVER “Gözümüz globalde!”

Yenilenebilir enerji sektöründe çalışan ve sağlık izleme/onarım faaliyetleri için robotik çözümler geliştiren Werover girişimcilik hikâyesini anlatıyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir 

Başarıya giden yolda rehber niteliğini taşıyan blog yazılarımıza da göz atabilirsiniz. 

E-ticaret dünyasına hoş geldiniz! Bu alanlarda faaliyet gösterenlerin de bildiği gibi burada her şey tıklamalarla…

“Şirket kurmak zor mu?”, “Yeni bir iş kurmak için nelere ihtiyaç var?” gibi sorular günümüzde neredeyse herkesin aklından …

Bizden Etkinlikler 

İnternetin geleceğini şekillendirirken bildiklerimizi ve deneyimlerimizi paylaşmanın önemine inanıyoruz. 

İşinizi Geleceğe Taşıyacak Ürün ve Hizmetler 

Ürün ve hizmetlerimizle Teknopark’ta faaliyet gösteren işletmelere ayrıcalıklı bir deneyim sunuyor; özel fiyatlarla işlerini geleceğe taşımalarına yardımcı oluyoruz.

Gigabit internet 

Girişimcilere özel Gigabit hızında internet TurkNet’te. Üstelik, TurkNet kurumsal fiber’de en düşük hız 1 Gbps. Dünyanın kullandığı hızlar ve ezber bozan kurumsal internet çözümü ile hem işiniz hem de internetiniz dünya standartlarında olsun.

Veri merkezi

TurkNet Veri Merkezi’nde hizmet almanın avantajlarını yaşayarak işinizi daha da ileriye taşıyabilirsiniz. Uluslararası standartlara uygun olarak tasarlanan Veri Merkezi ile sunucularınız güvende, işinizin sürekliliği ise garanti altında olur. 

Erişim

TurkNet, ofisleriniz ve çalışma alanlarınız arasında sürekli, güvenli ve yüksek performanslı bir erişim sağlar. Türkiye’nin tüm illerinde güvenilir ve ölçeklenebilir erişim seçenekleriyle girişimcilere özel en uygun bağlantı çözümlerini sunar.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale