İş bu,
Oyun değil.

Siz interneti işiniz için kullanıyorsunuz. Eğlencelik internet paketlerine mahkum olmayın.

100 Mbps'ye kadar hızlı​

İşinizdeki pratikliğin internet hızına bağlı olduğunu biliyor, TurkNet İŞ MAX Paketleri ile alt yapınızın izin verdiği en hızlı interneti sunuyoruz.

Yüksek upload hızı

En az sizin kadar dinamik ve hızlı internetle dosyalarınızı çabucak yükleminizi sağlayarak işinizi kolaylaştırıyoruz.

Limitsiz ve taahhütsüz internet

İnternette sınır tanımıyoruz, AKN’yi, kotayı ve limitleri hayatınızdan kaldırıyoruz. Ayrıca, sizi imzalarla kendimize bağlamıyor, önünüze bitmeyen taahhütler koymuyoruz.

Fiber hizmetlerde modem dahil

İş yerinize kadar geliyor, modeminizi kuruyor, hattınızı hazır olarak teslim ediyoruz. Üstelik fiber hizmetlerde son teknoloji modeminiz bizden.

Her yöne* 1000 dakika görüşme

Sabit iş telefonunuzda 1.000 dakika her yöne görüşme sağlayabiliyorsunuz. Diğer sabit hatlarınızla dakikalarınızı ortak kullanabiliyorsunuz.

KOBİ'lere özel destek hizmeti

Sizi 30 saniyede, işi sadece KOBİ’ler olan bir uzmanla buluşturuyoruz. Aklınıza takılan herhangi bir konuda uzmanımızdan destek alabilirsiniz.

TurkNet'ten Hızlısı Yok

nPerf hız testi servisi üzerinden 2021 yılının tamamını kapsayan hız testi sonuçlarına göre 2020’da olduğu gibi yine TurkNet’ten daha hızlısı yok!

TurkNet’te mecburiyet yok, memnuniyet var

Herkese aynı eğlencelik interneti satanlar, sizi taahhütlerle uzun yıllar bağlamaya çalışır. Biz taahhüt kavramını sadece iş yeri internet paketleri için değil tamamen lugatımızdan çıkardık. Taahhütsüz internet TurkNet’te!

Dijital dünyanın yeni nesil dijital operatörü

AKN’leri, taahhütleri kaldıran ilk telekom operatörü olarak, şimdi de yine bir ilke imza atıyor ve aracısız online çalışan ilk telekom operatörü olarak hizmete devam ediyoruz. Bu sayede TurkNet’e başvurularınızı 30 saniyede online olarak yapabilir, bir aracı ile değil doğrudan TurkNet ile muhattap olur, ilk elden en doğru bilgi ve desteğe sahip olabilirsiniz.

Başvurmak Sadece
2 Dakika!

KOBİ’lere özel internet, modem ve telefon bir arada paketlerimiz için şimdi abone olun, TurkNet farkı ile tanışın!

TurkNetliler ne diyor?

Aklında bir soru mu var?

İnternet dünyasının kafa karıştırıcı terimleri ve anlaşılmaz ayrıntılarıyla boğulmayın. Aklınıza gelebilecek sorularınızın yanıtlarını yalın ve anlaşılır bir dilde almak için tıklayın!

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale