EĞLENCELİK İNTERNET KOBİ'LERE YETMEZ

İŞ BU, OYUN DEĞİL!

Siz interneti işiniz için kullanıyorsunuz. Eğlencelik internet paketlerine mahkum olmayın, TurkNet İŞ İletişim Paketleri ile ücretsiz sunduğumuz 4 saatte yerinde destek hizmetiyle işiniz kesintisiz yürüsün, en yüksek hızda, AKN'siz, kotasız, limitsiz internetle tıkır tıkır işlesin!

4 Saatte
Ücretsiz Yerinde
Destek
100 Mbps’ye
Kadar Hız
AKN'siz, Kotasız,
Limitsiz
Taahhütsüz
Yüksek
Upload Hızı
Kamyon+Adam.png
 
EĞLENCELİK İNTERNET OYUNCU ALİ'YE, DİZİCİ MERVE'YE, KEDİSEVER AHMET AMCAYA GÖRE!
KOBİ’LERİN İHTİYACI BAŞKA
TurkNet olarak internetin iş yeriniz için ne kadar önemli olduğunu, internet kesintilerinin size zaman, para ve itibar kaybettirdiğini biliyoruz. İşte bu nedenle size, tam iş interneti ihtiyaçlarınıza hitap eden TurkNet İŞ İletişim Paketlerimizi sunuyoruz.

TurkNet İŞ abonesiyseniz, en küçük sorunda sadece KOBİ'lere özel destek hattımızdan ortalama 30 saniye içinde bir uzmanımıza ulaşabilirsiniz.

Uzaktan çözülemeyen durumlarda da en fazla 4 saat içinde iş yerinizde olur, probleme hızlıca müdahale ederiz.

section-2-imgV2.png
 
KOBİ'LERE ÖZEL TURKNET İŞ PAKETLERİ SADECE BURADA
BAŞKA OPERATÖRDE ARAMA!

KOBİ’lere özel TurkNet İŞ İletişim Paketlerinde kota yok, AKN yok, taahhüt yok.

100 Mbps'ye kadar yüksek hız var, 4 saatte ücretsiz yerinde destek var, 30 saniyede sizi bir uzmanla görüştüren KOBİ’ye özel destek hattı var.

Hem de 1.000 dakika her yöne* arama içeren telefon hattı ile birlikte sadece 79,99 TL’den başlayan çok uygun fiyatlar var…

 
TurkNet.png
 
BAŞKALARI İLLE DE TAAHHÜT DER. BİZ DİYORUZ Kİ:
TURKNET'TE MECBURiYET YOK, MEMNUNiYET VAR!
Herkese aynı eğlencelik interneti satanlar, sizi taahhütlerle uzun yıllar bağlamaya çalışır. Biz taahhüt kavramını lugatımızdan çıkardık. Biliyoruz ki müşterilerimize iyi, öncelikli, işlerini yürütecek ve büyütecek hizmeti verirsek zaten hep bizle kalırlar. Çünkü iyi hizmet, tam zamanında ve eksiksiz destek, bütün taahhütlerden daha güçlüdür.

 
index-section-4V2.png
 
mobil (3).png

DİJİTAL DÜNYANIN
YENi NESİL DİJİTAL OPERATÖRÜ
AKN'leri, taahhütleri kaldıran ilk telekom operatörü olarak, şimdi de yine bir ilke imza atıyor ve aracısız online çalışan ilk telekom operatörü olarak hizmete devam ediyoruz. Bu sayede TurkNet'e başvurularınızı 30 saniyede online olarak yapabilir, bir aracı ile değil doğrudan TurkNet ile muhattap olur, ilk elden en doğru bilgi ve desteğe sahip olabilirsiniz.
Kullananlar Ne Diyor?
Sizi en iyi işinizi yapanlar anlar!
Sizin gibi işini geliştirmek isteyen
TurkNet kullanıcılarına kulak verin,
farkı onlardan dinleyin!