Özgür İletişim’e o kadar güveniyoruz ki daha yakından tanımanız için
1 aylık kullanımı size hediye ediyoruz.

Özgür İletişim’de hattınızın desteklediği en yüksek hızı alırsınız, daha fazla hız için asla ek bedel ödemezsiniz.

Özgür İletişim’de hızınızı kesmeyen yüksek AKN var. Kotalara değil, internete doya doya takılırsınız.

Özgür İletişim’de internetin yanında ev telefonundan konuşma bedava. Ek ücret ödemeden sevdiklerinizle doya doya konuşursunuz.

Özgür İletişim’de vazgeçme özgürlüğü var. Bizi mecburiyetten değil hizmetimizden memnun olduğunuz sürece kullanırsınız.

Sürpriz Fiyat Yok. Başka Paket Yok.
En İyi Fiyat Garantisi Var.

Her şey dahil ayda
sadece 59.99 TL

Bizde taahhüt yok, aktivasyon ücreti yok, sürpriz yok.

Özgür İletişim’den memnun kalacağınıza eminiz.

Web'den başvurularda
Özgür İletişim 1 AY BEDAVA

0850 288 80 80

Özgür İletişim’e ulaşmak çok kolay olsun dedik.

Gereksiz bütün ara aşamaları kaldırdık.

WEB'DEN
BAŞVURUNUZU YAPIN

www.turk.net'ten 3 adımda kredi kartı bilgilerinizi girerek başvurunuzu yapın. Aylık faturalarınız bu kartınızdan ödensin. Fatura takibi derdinden kurtulun.

ABONELİK EVRAKLARINIZI
BİZE GÖNDERİN

Başvurunuzla adınıza düzenlenmiş olan evrakları bastırıp size en yakın kargoya teslim edin.

SONRASINI
BİZE BIRAKIN

Evraklarınız bize ulaştığında tüm işlemleri sizin yerinize biz halledelim. Sizi de adım adım tüm gelişmelerden haberdar edelim. En kısa sürede Özgür İletişim’inizi aktive edelim.

ÖZGÜR İLETİŞİMİN
KEYFİNİ SÜRÜN

İşlemler tamamlandığında size SMS ve e-posta ile gelen kullanıcı adı ve şifrenizi modeminize girerek Özgür İletişim’in keyfini sürün.

Web'den Başvuranlara 1 Ay Bedava Kampanya Şartları.

Özgür İletişim Denemesi Bedava kampanyası kapsamında Turk.Net websitesi üzerinden Özgür İletişim yeni abonelik başlatan müşterilerimiz 1 ay fatura ödemeden internet ve telefon hizmetininden ücretsiz yararlanabileceklerdir.

Özgür İletişim Denemesi Bedava kampanyası sadece TurkNet websitesi üzerinden üzerinden 01.09.2016 ile 01.10.2016 tarihleri arasında yapılan başvurular için geçerlidir.

Özgür İletişim Hizmeti fiyatı TL cinsinden olup, fiyata vergiler (%18 KDV ve %5 ÖİV) dâhildir.

Statik IP ücreti, vergiler dâhil 9,90 TL'dir.

Abonelik evrakın TurkNet tarafından hazırlanıp müşteri gönderildiği durumlarda, Lojistik Hizmet Bedeli vergiler dahil 29 TL abonenin iletmiş olduğu kredi kartından peşin tahsil edilecektir.

Özgür paket kapsamında aktivasyon hizmeti ücretlendirilmemektedir.

Özgür İletişim paketi kapsamında ADSL/ VDSL ve Telefon hizmetleriniz için bu hizmetlerin aktive edildiği tarihten itibaren, TurkNet'ten tek fatura alırsınız.

Her Yöne 1000 Dakika Konuşma Paketi şehir içi, şehirlerarası (444 ile başlayan numaralar ve 3 rakamlı özel servis numaraları dâhil), STH (Alternatif Telekom Operatörleri), Yurt içi GSM, Uluslararası Kademe 1 ülkeleri sabit numaraları ile yapılan görüşmeleri içermektedir.

Hizmetiniz kullanılabilir olduğunda size bilgilendirme yapılacaktır. Faturalandırma hizmet kullanılabilir olduğunda başlayacaktır. İlk abone olduğunuzda, ilk fatura, aboneliğinizi başlattığınız günden, ilk fatura dönemine kadar olan kullanımlarınızı, var ise kota aşım ücretini ve bir sonraki ayın kullanımını içerecek şekilde hesaplanır ve ilk fatura döneminizde gönderilir. ADSL/VDSL ön ödemeli, Telefon sonradan ödemeli bir hizmettir.

100 Mbps’ye kadar olan hızlarda abonenin bulunduğu lokasyonun altyapısına uygun olarak VDSL2 hizmeti sağlanmaktadır. Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir.

Abonenin yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL2 teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.

Abonenin altyapısının VDSL2 hizmetini desteklememesi durumunda ADSL hizmeti verilecektir. Bu hizmet ile alınacak hız garanti edilmemekte, hattın uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak 16 Mbps’ye kadar alabileceğiniz en yüksek hızda hizmet verilmektedir.

Adil Kullanım Noktası Uygulaması gereğince, veri kullanımında ayda 150 GB'nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.

Özgür İletişim Hizmeti kapsamında yapılan tüm aramalar, www.turk.net/telefon-tarifeleri/ adresinde belirtilen “Hesaplı Tarife” üzerinden ücretlendirilir.

Turknet'in sunduğu hizmet paketinden yararlanılabilmesi için, paket içerisindeki hizmetlerin birlikte aktive edilebilmesi gerekir. Benzer şekilde ADSL/VDSL ve Telefon hizmetlerinin tek paket olarak sunulduğu TurkNet Özgür İletişim paketi aboneliklerinin iptali durumunda hem ADSL/VDSL hem Telefon hizmeti birlikte iptal edilmiş olacaktır.

TurkNet Özgür İletişim paketi kapsamında yalnız ADSL/VDSL hizmetinin aktif hale gelmesi durumunda abone eğer tercih ederse TurkNet Özgür İletişim ücretleri ile aktif hale gelmiş olan ADSL/VDSL hizmetinden faydalanmaya devam edebilecektir (Herhangi bir internet servis sağlayıcıda ADSL/VDSL aboneliği bulunmayan abonelikler için geçerlidir).

Özgür İletişim Hizmeti taahhütnamesi imzasından doğan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TURKNET tarafından ödenerek, Abone'ye fatura edilecektir.

buraya html kodu gelir