Özgür İletişim’de tüm iletişim ihtiyaçlarınızı kapsayan, taahhütsüz, sürprizsiz,
hızlı ve bol AKN’li bir çözüm ayda sadece 59.99 TL’ye sizi bekliyor.
Üstelik başka operatörde taahhüdünüz devam ediyorsa, cayma bedelinizin 120 TL’si bizden!

Özgür İletişim’de neler var, neler yok?

  EVET HAYIR NASIL?
Telefon için sabit ücret ödüyor muyum?     Özgür İletişim paketini her şey dahil anlayışıyla tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere geliştirdik. Yalın internet fiyatına internet ve sabit telefon hizmetini bir arada en uygun fiyata sunuyoruz.
Yıllarca beni hapseden taahhüt var mı?     Sizlerden hiçbir şekilde taahhüt istemiyoruz. Memnun kalmadığınız an hiçbir ek bedel ödemeden aldığınız hizmeti iptal etme özgürlüğüne sahipsiniz. Bayi kanalı, satış ofisi gibi maliyetlerimiz yok, yaşadığımız internet çağına uygun, kontrolün tüketicide olduğu internetten satış metotlarını kullanarak, avantajı sizlere yansıtıyoruz.
Aktivasyon ücreti var mı?     Hiçbir şekilde sizlerden aktivasyon ücreti almıyoruz. ‘Aktivasyon ücreti bizden hediye’ deyip, taahhüt bitmeden ayrılmak isteyene bu bedeli yansıtan anlayışa karşı çıkıyoruz.
Sürpriz ödemeler çıkıyor mu?     Taahhüt ya da aktivasyon bedeli istemediğimiz gibi biz size taahhüt veriyoruz: Özgür İletişim’de sabit fiyat garantili tek bir paket var, sürpriz ek bedel yok.
Daha hızlı internet için daha yüksek fiyat öder miyim?     Hız arttıkça ek ücret isteme anlayışını benimsemiyoruz. Alt yapınızın desteklediği en yüksek hızı 100 Mbps’e kadar aynı fiyat ile size sunuyoruz.
Bu fiyata 150 GB AKN verdiğiniz doğru mu?     Hızlı bir internet bağlantısının ancak yüksek bir AKN ile anlamlı olduğuna inanıyoruz ve 150 GB bol Adil Kullanım Kotası sunuyoruz.
Ev telefonundan doya doya ücretsiz konuşabilir miyim?     Sevdiklerinizle doya doya konuşun diye ek bir ücret yansıtmadan ev telefonundan her yöne 1000 dakika konuşma hediye ediyoruz.
Tüm bu hizmetler için en iyi fiyat sizde mi?     Böyle dolu dolu başka yerde kolay bulamayacağınız bir paketi 59.99 TL gibi çok uygun bir fiyata sunuyoruz.

Telekomünikasyon sektörüne yeni ve taahhütsüz bir yaklaşım getiriyoruz.
Bunu Nasıl Sağlıyoruz?

20 YILLIK TECRÜBE

TurkNet, olarak erişim hizmetlerimizi verirken kendi güçlü altyapımız ve bilgi teknolojileri konusunda uzman personelimizin avantajlarından yararlanıyoruz.

YENİ NESİL ABONELİK KANALI

Bayi kanalı, satış ofisi gibi tüm geleneksel satış anlayışlarından vazgeçip, yaşadığımız internet çağına uygun, kontrolün tüketicide olduğu internetten satış metotlarını kullanarak, gereksizt maliyetlerden kurtulup bu avantajı sizlere yansıtıyoruz.

YALIN İŞ SÜREÇLERİ

Yalın, net, tek hizmet paketi ile sayısız ürün, kampanya, tarife yükü ile uğraşmadığımız için düşürdüğümüz operasyonel maliyetler sizlere uygun fiyat olarak geri dönüyor.

Artık her şey değişsin istedik. Taahhüdü kaldırdık.

Özgür İletişim’i, en başından itibaren sizin özgürlüğünüzü düşünerek tasarladık.

Her zaman en iyi hizmeti vermemizin garantisi

istediğinizde vazgeçme özgürlüğünüzün olması.

Özgür İletişim’de hattınızın desteklediği en yüksek hızı alırsınız, daha fazla hız için asla ek bedel ödemezsiniz.

Özgür İletişim’de hızınızı kesmeyen yüksek AKN var. Kotalara değil, internete doya doya takılırsınız.

Özgür İletişim’de internetin yanında ev telefonundan konuşma bedava. Ek ücret ödemeden sevdiklerinizle doya doya konuşursunuz.

Özgür İletişim’de vazgeçme özgürlüğü var. Bizi mecburiyetten değil hizmetimizden memnun olduğunuz sürece kullanırsınız.

* Kampanya ve Her Yöne 1000 dakika konuşma hakkı şartları için tıklayınız.

Özgür İletişim Hizmeti fiyatı TL cinsinden olup, fiyata vergiler (%18 KDV ve %5 ÖİV) dâhildir.

Kampanya kapsamında eğer daha önce abone olduğunuz internet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütünüz var ise, taahhüt iptal bedelinizin en fazla 120 TL’lik kısmı, faturanıza 6 aylık taksitler halinde indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek, faturanız ile birlikte ödeme belgesinin, (212) 216 55 60 ‘ya fakslanması gerekmektedir.

Statik IP ücreti, vergiler dâhil 12 TL'dir.

Abonelik evrakın TurkNet tarafından hazırlanıp müşteri gönderildiği durumlarda, Lojistik Hizmet Bedeli vergiler dahil 29 TL abonenin iletmiş olduğu kredi kartından peşin tahsil edilecektir.

Özgür paket kapsamında aktivasyon hizmeti ücretlendirilmemektedir.

Özgür İletişim paketi kapsamında ADSL/ VDSL ve Telefon hizmetleriniz için bu hizmetlerin aktive edildiği tarihten itibaren, TurkNet'ten tek fatura alırsınız.

Her Yöne 1000 Dakika Konuşma Paketi şehir içi, şehirlerarası (444 ile başlayan numaralar ve 3 rakamlı özel servis numaraları dâhil), STH (Alternatif Telekom Operatörleri), Yurt içi GSM, Uluslararası Kademe 1 ülkeleri sabit numaraları ile yapılan görüşmeleri içermektedir. Tüm yönler için her bir aramada 60 dakikaya kadar ücretsiz konuşulabilir.

Hizmetiniz kullanılabilir olduğunda size bilgilendirme yapılacaktır. Faturalandırma hizmet kullanılabilir olduğunda başlayacaktır. İlk abone olduğunuzda, ilk fatura, aboneliğinizi başlattığınız günden, ilk fatura dönemine kadar olan kullanımlarınızı, var ise kota aşım ücretini ve bir sonraki ayın kullanımını içerecek şekilde hesaplanır ve ilk fatura döneminizde gönderilir. ADSL/VDSL ön ödemeli, Telefon sonradan ödemeli bir hizmettir.

100 Mbps’ye kadar olan hızlarda abonenin bulunduğu lokasyonun altyapısına uygun olarak VDSL2 hizmeti sağlanmaktadır. Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir.

Abonenin yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL2 teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.

Abonenin altyapısının VDSL2 hizmetini desteklememesi durumunda ADSL hizmeti verilecektir. Bu hizmet ile alınacak hız garanti edilmemekte, hattın uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak 16 Mbps’ye kadar alabileceğiniz en yüksek hızda hizmet verilmektedir.

Adil Kullanım Noktası Uygulaması gereğince, veri kullanımında ayda 150 GB'nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.

Özgür İletişim Hizmeti kapsamında yapılan tüm aramalar, www.turk.net/telefon-tarifeleri/ adresinde belirtilen “Hesaplı Tarife” üzerinden ücretlendirilir.

Turknet'in sunduğu hizmet paketinden yararlanılabilmesi için, paket içerisindeki hizmetlerin birlikte aktive edilebilmesi gerekir. Benzer şekilde ADSL/VDSL ve Telefon hizmetlerinin tek paket olarak sunulduğu TurkNet Özgür İletişim paketi aboneliklerinin iptali durumunda hem ADSL/VDSL hem Telefon hizmeti birlikte iptal edilmiş olacaktır.

TurkNet Özgür İletişim paketi kapsamında yalnız ADSL/VDSL hizmetinin aktif hale gelmesi durumunda abone eğer tercih ederse TurkNet Özgür İletişim ücretleri ile aktif hale gelmiş olan ADSL/VDSL hizmetinden faydalanmaya devam edebilecektir (Herhangi bir internet servis sağlayıcıda ADSL/VDSL aboneliği bulunmayan abonelikler için geçerlidir).

Özgür İletişim Hizmeti taahhütnamesi imzasından doğan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TURKNET tarafından ödenerek, Abone'ye fatura edilecektir.Sürpriz Fiyat Yok. Başka Paket Yok.
En İyi Fiyat Garantisi Var.

Her şey dahil ayda
sadece 59.99 TL

ÖZGÜR İLETİŞİM’LE İLGİLİ SIK SORULAN SORULAR

 
buraya html kodu gelir