Kesintisiz Seyir Keyfi TurkNet Hızı ile Zirvede! (1)

₺399,90

Speedtest’e göre TurkNet, 2021 3. çeyrekten itibaren 9 kez üst üste zirvede!

Siz de evde film, dizi keyfini 4K kalitesinde yaşamak ve Netflix’e hızlı bağlanmak için hemen abone olun!

Netflix’e bağlantıda üstün performans

CDN ve Peering anlaşmalarımız sayesinde hız kesmiyoruz. Netflix’in resmî web sitesinde yayınladığı rapora göre 2023’de zirveyi paylaşıyoruz!

Özgür İletişim paketinde neler var?

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan bir konu mu var?

Daha kaliteli film ve video izlemek için internet hızınızın belli bir seviyede olması gerekir. Çözünürlüğü düşmeden, akıcı bir şekilde video/film izlemek için ihtiyacınız olan hız, interneti kaç kişi kullandığınıza göre değişebilir. Ev internetini birden fazla kişiyle paylaşıyorsanız daha yüksek hızda internete ihtiyacınız olacak. Bunun için TurkNet’ten yararlanabilirsiniz! Adresinizde fiber ya da GigaFiber altyapısı varsa, HD film/video izleme keyfine sahip olabilirsiniz.

TurkNet ortalamanın üzerinde, dünya kalitesinde internet hızını kendi altyapısı GigaFiber ile sunuyor. GigaFiber internet ile 1000 Mbps’ye kadar hıza ulaşabilir, 4k film izleme keyfini sonunsa kadar yaşayabilirsiniz. Bunun için yaşadığınız bölgenin internet altyapısını bilmeniz gerekir. Tek yapmanız gereken fiber internet altyapı sorgulama ile altyapınızın fiber ya da GigaFiber’e sahip olup olmadığını öğrenmek.

Bir film severseniz görüntü kalitesi yüksek filmi televizyondan izlemek istemeniz çok normal. Eğer televizyonunuz akıllı televizyon özelliklerine sahipse Wi-Fi ayarlarını kullanarak kolayca internete bağlanabilirsiniz. Eğer bağlantınız yeteri kadar güçlü değil, internet hızınız düşükse sık sık donma ve bağlantı kesilmesi gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu konuda talihsizlik yaşamamak için, modeminizi televizyona yakın bir yere konumlandırabilir, altyapınızın sağladığı en yüksek hıza geçiş yapabilirsiniz. 

Evinizde internet hizmeti var ve interneti başka operatöre taşıma planı yapıyorsanız, kolayca TurkNet’e geçiş yapabilirsiniz. Başka operatörden TurkNet’e geçmek için internetinizi kapattırmanıza gerek kalmaz. Bunun için size yeni bir hat tesis edilmeyeceğinden TurkNet’li olmanız daha kısa sürer. Konu hakkında detaylı bilgiyi Başka Operatörden TurkNet’e Geçiş sayfasından alabilirsiniz.

Size tamamen taahhütsüz hizmet sunuyoruz. Herhangi bir cayma bedeli ödemeden aboneliğinizi iptal etme özgürlüğünüz var. Üstelik ilk bir ay içinde hizmetten memnun kalmazsanız paranızı iade ediyoruz. “Beğenmezseniz Paranız İade” kampanyasından yararlanmak için ilk 30 gün içerisinde iptal talebinizi bize iletmeniz gerekiyor.

1

TurkNet GigaFiber altyapısı bulunan bölgeler için geçerlidir. İndirme ve yükleme hızları birlikte değerlendirilmiş, Speedtest 2023 1. ve 2. çeyrek verileri referans alınmıştır. Adresinizde sunulabilecek hızlar altyapı, coğrafi şartlar, şebeke yoğunluğu, kullanılan cihaz, bina konumu gibi etkenlere bağlı olarak değişebilir. 100 Mbps üstü hızlar TurkNet GigaFiber bölgelerinde sunulmaktadır.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale