12 Aylık Peşin Ödeme Fırsatı TurkNet’te! 

TurkNet’in özgür dünyasında fırsatlar hiç bitmiyor! 12 Aylık Peşin Ödeme Fırsatı ile internet hizmetinizin fiyatını her ay ₺299,90 yerine tek seferde aylık ₺279,90’ye gelecek şekilde ödeyin, internet keyfini avantajlı fiyattan yaşayın!  

Peşin ödeme fırsatından nasıl yararlanabilirsiniz? 

12 Aylık Peşin Ödeme Fırsatı’ndan yararlanmanız için önce TurkNet’e abonelik başvurusu yapmanız gerekiyor. Başvurunuzun ardından hizmetiniz aktif olduktan sonra tek yapmanız gereken, Online İşlemler’e giriş yapmak. Online İşlemler üzerinden kolayca 12 Aylık Peşin Ödeme Fırsatı’na katılabilir, ilk ay faturanızı ödemenizin ardından fırsattan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Dilediğinizde iptal etme özgürlüğü 

TurkNet’te vazgeçme özgürlüğü var! 12 Aylık Peşin Ödeme Fırsatı’na katıldıktan sonra dilediğinizde hizmetinizi iptal edebilir ve kullanmadığınız ayların ödemesini alabilirsiniz.

Kolay ödeme seçenekleri sizinle! 

12 Aylık Peşin Ödeme Fırsatı’nda avantajlar çok! Peşin ödeme fırsatından yararlanmak için faturanızı ister peşin isterseniz de bankanızın size sunduğu taksit seçenekleriyle ödeyebilirsiniz. Ödeme seçeneklerinden size en uygun olanı tercih ederek faturanızı düşünmeden özgürce internetin tadını çıkarabilirsiniz. 

İnterneti Özgürce Kullanmanın 2 Yolu 

TurkNet’in avantajlar dünyasında seçim sizin! Dilerseniz internetinizi güncel fiyat üzerinden aylık ödeyebilir ya da 12 Aylık Peşin Ödeme Fırsatı’na katılarak internetinizi indirimli fiyattan kullanabilirsiniz!

Aylık Ödeme 

12 Aylık Peşin Ödeme Fırsatı 

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan bir konu mu var?

Peşin ödeme fırsatına 15.10.2023  tarihine kadar katılabilirsiniz. 

Hayır, bu fırsat internet hizmetiyle birlikte; ses, statik IP gibi data hizmeti ile birlikte kullanılan tüm ek hizmetleri kapsamaktadır. TurkNet üzerinden aldığınız tüm hizmetler fırsat kapsamında ücretlendirilecektir. 

TurkNet Çalışan kampanyasından yararlananlar, Gezgin İnternet hizmet kullanıcıları ve bir önceki peşin ödeme kampanyasının süresi devam eden kullanıcılar dışında tüm aboneler katılabilir. Bir önceki peşin ödeme kampanyasından yararlanan kullanıcılar süreleri bittikten sonra 12 Aylık Peşin Ödeme Fırsatı’na katılabilirler. 

Bu kampanya ile Arkadaşını Getir kampanyası birleştirilemez. Bu kampanyadan yararlanılması halinde Arkadaşını Getir kampanyası kapsamında kazanılan indirim ve diğer kazanımlar sona erer. 

Peşin ödeme fırsatından yararlanmaya başladıktan sonraki ilk fatura dönemi itibarıyla aktif olur. Aboneler, ilk ay faturalarını ödedikten sonra peşin ödemeli internet avantajından yararlanmaya böylelikle başlamış olurlar.  

Peşin ödemeli internet avantajı, kullanıcıların belirli bir dönem için tüm ücreti indirimli fiyattan peşin ödemesi anlamına gelmektedir. Bu, uzun vadede hem bütçe dostu hem de pratik bir tercihtir. 12 Aylık Peşin Ödeme Fırsatı’nda da internet hizmetinizi aylık 279,90 TL’ye gelecek şekilde peşin ödeyerek indirim ve sabit fiyat avantajından yararlanmış olursunuz. 

Hayır, taahhüt vermezsiniz. Taahhütlü internet hizmeti aldığınızda vermiş olduğunuz taahhüt süresi boyunca hizmetinizi iptal ettirmek istediğiniz zaman yüksek cayma bedelleri ile karşılaşabilirsiniz. Oysa 12 Aylık Peşin Ödeme Fırsatı kapsamında 12 aylık internet faturanızı ödediğinizde taahhüt vermiş olmazsınız. TurkNet’in taahhütsüz özgür internet hizmetinden yararlanmaya devam edersiniz. 

12 Aylık Peşin Ödeme Fırsatı’nda dilediğiniz zaman abonelik iptali yapabilir ve kullanmadığınız ayların ücretini kesinti olmadan geri alabilirsiniz.  

Eğer Engelli Paketi abonesiyseniz sahip olduğunuz indirim bu fırsatta da geçerli. Yani indirim hakkınızı kaybetmezsiniz. 

Elbette! Ödemenizde hem banka hem de kredi kartınızı kullanabilir ve bankanızın size sunduğu çeşitli taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 12 aylık faturanızı bu seçeneklerden birini tercih ederek önden öder ve ön ödemeli internet avantajından yararlanmış olursunuz. Böylelikle 12 ay boyunca fiyatınız sabit kalır; fiyat değişikliklerinden etkilenmeyerek sabit fiyatlı internet keyfini doyasıya yaşarsınız. 

Peşin Ödeme Kampanyası Fırsatı Katılım Koşulları

 • Kampanyadan tüm altyapılardaki mevcut müşterilerin tümü yararlanabilir.

 • Abone, 12 Aylık Peşin Ödeme kampanyası kapsamında, aşağıdaki ödeme tablosundaki fiyatları ödeyerek 12 ay boyunca “Özgür İletişim Paketi” kapsamında kullandığı mevcut hizmetlerden (internet, ses ve statik IP), faydalanacaktır. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

  – Sadece İnternet Kullanan Aboneler: 3.358,80 TL
  – İnternet ve Sabit Hat Kullanan Aboneler: 3.358,80 TL + (Mevcut Sabit Hat
  Fiyatınız x12)

  – İnternet ve Statik IP kullanan Aboneler: 3.358,80 TL+ (Mevcut Statik IP Fiyatınız x12)

  – İnternet, Sabit Telefon ve Statik IP Kullanan Aboneler: 3.358,80 TL+ (Mevcut
  Sabit Hat Fiyatınız x12) +(Mevcut Statik IP Fiyatınız x12)

 • 12 aylık peşin ödeme süresi yeni abonelerde aktivasyon, mevcut abonelerde ödeme tarihinden itibaren başlar.

 • Abone, kredi kartı ile tek çekim ödeme yapabileceği gibi anlaşmalı bankalar aracılığıyla bankaların sunduğu taksit imkanından yararlanabilir.

 • Tüketici peşin ödeme fırsatından yararlandıktan sonra peşin satın aldığı hizmetler için 12 ay boyunca hiçbir ücret değişikliğinden etkilenmez. Ancak TurkNet, aşağıda sayılı hallerde kampanya kapsamında ve/veya bedelinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar:


  – Yetkili makamların işlemleri veya yürürlükteki mevzuat uyarınca: (i) vergi, resim, harç ve benzeri mali yükümlülüklerin tutarında/oranında değişiklik yapılması, (ii) yeni bir vergi, resim, harç ve veya benzeri mali yükümlülük ihdas edilmesi, 
-Başta enflasyon olmak üzere makroekonomik göstergelerde olağan sayılamayacak bir oranda değişiklik yaşanması

 • Tüketici, bu fırsata 21.08.2023-15.10.2023 tarihleri arasında başvurabilir. TurkNet başvuru tarihleri ile yararlanacak kişi sayısında değişiklik yapabilir.

 • Arkadaşını Getir kampanyası ile bu kampanya birleştirilemez. Bu kampanyadan yararlanılması halinde Arkadaşını Getir kampanyası kapsamında kazanılan indirim ve diğer kazanımlar sona erer.

 • Tüketici, kendi 12 aylık peşin ödeme zamanının bitiminde, güncel tarife üzerinden aylık olarak faturalandırılacaktır. Tüketicinin 12 aylık peşin ödeme zamanının bitiminde mevcut kampanyalar ve ödeme seçeneklerinden yararlanması için tekrar başvuru yapması gerekmektedir.

 • Müşteri bir kez peşin ödeme imkanından yararlandıktan sonra ilgili sürenin bitimine kadar farklı bir kampanyadan yararlanamaz. 12 aylık dönemin bitimine 1 ay kala Tüketici, yeni dönemde geçerli olmak üzere o tarihte mevcut kampanya ve tarifelerden yararlanabilir.

 • Abone, ses hizmeti için tanımlanan paketi dışında kullanım yapması halinde, paket dışı kullanım ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Abonenin, süre gelen bağlantı ve/veya modem satışı kaynaklı taksitleri devam etmesi halinde, söz konusu ücretler peşin ödeme fırsatı fiyatının üzerine eklenerek faturalandırılacaktır.
 • Abone, mevcut paketine ek olarak ilerde sabit telefon, statik IP gibi diğer hizmetleri veya modem gibi TurkNet tarafından sunulan cihazları peşin veya taksitle satın alması halinde, söz konusu ürün ve hizmetlerin faturalandırma koşulları uygulanır.

 • Abonenin geçmiş döneme ait bir borcu varsa peşin ödeme fırsatından yararlanması için öncelikle faturasını ödemesi gerekir.

 • Personel ve Gezgin İnternet kampanyasından yararlananlar bu kampanyadan yararlanamaz.

 • Kampanyadan engelliler yararlanabilir. Ancak bu kampanya farklı bir kampanya ile birleştirilemez.

 • Dondurma, açık iptal talebi, nakil, dönüşüm talebi olan müşteriler işlemleri tamamlanana kadar bu fırsattan yararlanamaz.

 • Abonenin fırsata katıldığı paket dışında ileride temin edeceği diğer hizmetler (ses, kurulum, statik IP gibi) ve ürünlerde (modem ve diğer cihazlar), ödemenin vadesinde gerçekleşmemesi halinde ilgili hizmet kısıtlanabilir ve durdurulabilir.

 • Abone mevcut paketi kapsamında kullandığı ses ve/veya statik IP hizmetini sona erdirmek istediği takdirde, kullanılmayan günlere denk gelen hizmet bedelleri Abone’nin ödeme sayfasında girdiği kredi kartına mevzuatın öngördüğü sürede iade edilecektir. Bu kapsamda, ses hizmeti için mevcut aylık fiyatının 12 katı, statik IP için mevcut aylık fiyatının 12 katı dikkate alınarak kullanılmayan süreler için iade hesaplaması yapılacaktır.

 • Abonelik Sözleşmesi’nin Tüketici tarafından sona erdirilmesi halinde, kullanılmayan günlere denk gelen hizmet bedelleri, Tüketici’nin ödeme sayfasında girdiği kredi kartına mevzuatın öngördüğü sürede iade edilecektir. İnternet hizmetinin sonlandırılma talebinde tüm hizmetler sonlandırılmış sayılacak olup bu maddede belirtilen hesaplama uygulanacaktır.

 • Peşin ödeme fırsatından yararlanmış fakat dondurma, nakil gibi Tüketici’nin geçici olarak hizmet alamadığı durumlarda, internet hizmetinin kullanılmadığı günlere denk gelen bedel, Tüketici’nin ödeme sayfasında girdiği kredi kartına hizmetin yeniden alınmaya başlandığı tarihi takip eden ilk ayın içerisinde iade edilecektir.

 • Peşin ödeme kampanyası için ödeme yapmış ancak kampanya başlangıç tarihine geçiş zamanı henüz gelmemiş aboneler dondurma yaparsa kampanya geçişi dondurma süreci tamamlandığında olur.
Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale
Gigafiber İstiyorum
TurkNet'i Keşfet
Destek
Kampanyalar
Paketlerimiz
Destek
Kampanyalar
Ürünler
Hakkımızda
Müşteri Hikayeleri
Kampanyalar
Who We Are
What We Do