Konu Hız ise TurkNet Hep Zirve’de!

TurkNet hızı hep zirvede! Netflix’ten Steam’e ve Speedtest’e kadar tüm verilere göre TurkNet’ten daha hızlısı yok! (1)

TurkNet’liler hızdan ödün vermesin diye dünyanın en büyük şirketleri ile peering anlaşmaları yapıyoruz. Bu anlaşmalar ile kullanıcılarımızın ana internet trafiğine girmeden, platformların sunucularına kendi altyapımız üzerinden ulaşmalarını sağlıyoruz. Tüm bu çalışmalarımız sayesinde de TurkNet’liler 1000 Mbps’ye (2) kadar hızı en verimli şekilde kullanıyor. Siz de TurkNet ile evinizde alabileceğiniz hızı merak ediyorsanız hemen altyapınızı sorgulayın!

Netflix'e Hızlı Bağlantı

CDN ve Peering anlaşmalarımız sayesinde hız kesmiyoruz. Netflix’in resmî web sitesinde yayınladığı rapora göre 2023’de zirveyi paylaşıyoruz!

Steam'e Erişimde Üstün Performans

CDN ve Peering anlaşmalarımız sayesinde, Online oyun portalı Steam’in haftalık olarak yayınladığı raporunda birinciyiz ve her hafta üstün erişim performansı gösteriyoruz.

 

Speedtest’e göre Türkiye'de TurkNet'ten Daha Hızlısı Yok!

Speedtest Intelligence verilerine göre 2021 yılının 3. çeyreğinden itibaren sürekli zirvedeyiz! Üstelik sadece hızda değil aynı verilere göre en tutarlı internet de TurkNet’te! Biz zirvelerde olmaya alıştık. Ezber bozan internet deneyimi için sizi de bekliyoruz.

nPerf Verilerinde de Zirveyi Koruyoruz

Bağımsız hız testi servisi nPerf’ün 2021 yılındaki hız testi sonuçlarına göre yine zirvedeyiz!  TurkNet’liler için 4K film/dizi izlemek, aynı anda birçok cihaz kullanmak veya online oyun indirip oynamak çok rahat.

1

TurkNet GigaFiber altyapısı bulunan bölgeler için geçerlidir. İndirme ve yükleme hızları birlikte değerlendirilmiş, Speedtest 2023 3. çeyrek verileri referans alınmıştır. Adresinizde sunulabilecek hızlar altyapı, coğrafi şartlar, şebeke yoğunluğu, kullanılan cihaz, bina konumu gibi etkenlere bağlı olarak değişebilir. 100 Mbps üstü hızlar TurkNet GigaFiber bölgelerinde sunulmaktadır.

2

Adresinizde sunulan hızlar mevcut altyapınıza göre değişebilir. Sabit işletmeci altyapısı üzerinden hizmet verildiği takdirde, adresinizde sunulabilen 16, 35, 50, 75 ve 100 Mbps hızlardan en yükseği ile hizmet verilmektedir. 1000 Mbps sadece TurkNet GigaFiber bölgelerinde bulunmaktadır.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale