Taahhütsüz Yazlık İnternet Rahatlığı TurkNet'te!

Yazlık internet, TurkNet kalitesiyle sizlerle! Türkiye’nin hızlı, taahhütsüz, sınırsız interneti yazlığınızda da yanınızda olsun! Mobil internete fazla para ödemeden, kotam bitiyor derdi olmadan kullanın. Üstelik taahhütsüz!

Taahhütsüz Özgür İletişim Paketi

₺399,90

Uzun yaz akşamlarını müzik keyfiniz kesilmeden, dizileriniz donmadan geçirmek için yazlık yerlerde internet şart! Mobil internetle yetinmeye gerek duymadan, yazlıkta internet keyfini TurkNet ile çıkarabilirsiniz. Böylece hem evde hem yazlıkta internet özgürlüğüne sahip olabilirsiniz.

Yazlık internet için hemen abonelik işlemlerinize başlayın, kotasız ve taahhütsüz internete 1000 Mbps’ye (1) kadar hıza ulaşın! Tatiliniz bittiğinde dilerseniz, hiçbir ek ücret ödemeden yazlık ev interneti yani başka bir deyişle aylık internet için zahmetsiz iptal işlemini başlatın.

Taahhütsüz özgür iletişim paketinde neler var?

1000 Mbps'e kadar yüksek hız

Dünya standartlarında internet hızı sizinle. Altyapınızın müsaade ettiği en yüksek hızı size sağlıyoruz ve 1.000 Mbps’e kadar hız imkanı sunuyoruz.

Taahhüt Yok

Taahhüt yok

İstediğiniz zaman vazgeçme özgürlüğü var. Hizmetinizi mecbur olduğunuz için değil, memnun olduğunuz sürece kullanmanızı istiyoruz.

Dijital müşteri deneyimi​

Online İşlemler, Mobil Uygulama ve Hızlı İşlem Hattı üzerinden destek alır, telefonda uzun süreler beklemeden taleplerinizi bize kolaylıkla bildirebilirsiniz.

Koşulsuz Memnuniyet

Diyelim ki yazlık için internet hizmetlerinden memnun kalmadınız. O zaman ilk bir ay içinde hizmetinizi iptal ettiğinizde, paranızı %100 iade ederiz. Çünkü sizin memnun kalmanız bizim için her şeyden önemli.

Yazlığınızda da TurkNet GigaFiber'le hızınızı yükseltin!

TurkNet GigaFiber ile yazınızı daha da renklendirin! Artık yazlığınızda da 1.000 Mbps’e kadar eşit download ve upload hızlarıyla kesintisiz internet bağlantısına sahip olabilirsiniz. İster deniz kenarında ister doğanın ortasında olun; TurkNet GigaFiber’in taahhütsüz ve kotasız hızlı internet deneyimiyle şimdi eğlenme zamanı. Hemen altyapınızı sorgulayın, adresinizde GigaFiber var mı öğrenin! TurkNet’in yüksek hızlı internet keyfini yazlığınızda da yaşayın!

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan bir konu mu var?

Yazlık internet, kısa süreli tatillerde bile özgürlüğün tadını taahhütsüz internet ile çıkarmanızı sağlayan bir TurkNet çözümüdür. Türkiye’nin en hızlı, kotasız internetini yazlığınızda da değerlendirmenizi sağlayan aylık ev interneti kolaylığını tatil boyunca kullanabilir, hizmet taahhütsüz olduğu için yazlığınızdan döneceğiniz zaman kolayca iptal edebilirsiniz. 1000 Mbps’ye kadar kotasız ve gerçek sınırsız internet keyfi yaşayabilirsiniz.

Mevcut internet hizmetinizi yazlık için internet ihtiyacını karşılamak amacıyla naklettirebilirsiniz. Ancak evdeki interneti yazlığa taşıma sonrasında yazlıktan tekrar ev adresinize naklettirmek ekstra iş yükü, masraf ve zaman kaybına neden olabilir. Bu nedenle hiç yazlık internet paketleri fikriyle zaman kaybetmeden, TurkNet Özgür İnternet’i yazlığınızda kullanabilir, istediğiniz zaman ekstra ücret ödemeden yazlık internet yani aylık internet hizmetini iptal ettirebilirsiniz.

TurkNet Özgür İletişim’i yazlığınızda istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. İster 1 aylık ev interneti kullanın ister 3 aylık internet ihtiyacınızı karşılayın. Yazlık evinizden dönerken aboneliğinizi hiçbir bedel olmadan zahmetsizce iptal edin, internetinizi kullandığınız kadar ödemenin keyfini çıkarın.

Eminiz ki 1 aylık internet bile alacak olsanız dahi yazlığa internet bağlatma fikrini düşündüğünüzde internet hızının da yüksek olmasını istiyorsunuz. Eğer yazlığınızın bulunduğu bölgede fiber altyapı varsa bu mümkün. Önce fiber internet için altyapınızın olup olmadığını öğrenmelisiniz. Yazlık adresinizde fiber altyapı sorgulama işlemini hemen yapabilirsiniz.

Yazlık evinizde ADSL hizmeti verilebiliyorsa Türk Telekom altyapısında ADSL hizmetlerde 2 Mbps’ye kadar, VDSL ve Fiber hizmetlerde ise 8 Mbps’ye kadar upload hızı alabilirsiniz. Tamamen TurkNet’e altyapısıyla hizmet veren GigaFiber ile 1000 Mbps’ye kadar upload hızı alabilirsiniz.

Eğer yazlık evinizin bulunduğu bölgede VDSL hizmeti varsa VDSL modem kullanarak daha yüksek hızda internet keyfi yaşayabilirsiniz. İnternet altyapı sorgulama sayfamızdan hız sorguladığınızda eğer 35 Mbps ve daha üstü hızlarda hizmet alabileceğiniz bilgisi geliyorsa, başvuru yaptığınızda VDSL hizmetini seçerek bu hizmetten yararlanabilirsiniz. VDSL hizmetini kullanabilmek için VDSL uyumlu modeme ihtiyacınız var. VDSL modeminiz yoksa başvuru sırasında TurkNet’ten ZYXEL VMG3625-T50B modemi satın alabilirsiniz. Yazlık evinizde kullandığınız modeminizi kışlık evinizde de kullanabilirsiniz. Böylece bir sonraki sene ise yeniden modem yatırımı yapmaya ihtiyacınız olmaz. Modem hakkında detaylı bilgi için; https://turk.net/modem/zyxel-vmg3625-t50b

Yeni hat tesislerinde başvuru gerçekleştikten sonra 4-5 gün içerisinde aktivasyon işlemlerini tamamlayarak hizmetlerini kullanıma hazır hale getiriyoruz. Operatör değişikliğinde ise ortalama 5-6 günde abonelikleri TurkNet’e taşıyoruz. Ancak bazı durumlarda bu süreler bizim elimizde olmayan nedenlerle uzayabiliyor. Hizmetinizin başlamasının gecikmemesi için belgelerinizi kuryemiz ya da kurulum ekiplerimizle size ulaştırıyoruz. Sizin de önlü arkalı nüfus kağıdı fotokopinizi Online İşlemler üzerinden sistemimize yüklemeniz gerekiyor. Başvuru belgelerinde eksiklik olmaması ve nüfus kağıdınızı sistemimize Online İşlemler üzerinden zamanında yüklemeniz aboneliğinizi hızlı başlatmamız için önem taşıyor. Aylık internet paketleri için abonelik sürecinizi Online İşlemler üzerinden adım adım takip edebilirsiniz.

Örneğin haziran ayı başında TurkNet’e başvurdunuz. Hizmetiniz 8 Haziran’da açıldı. Sizin faturalama döneminiz artık ayın 8’i olur. Yani örneğin 8 Haziran’da açıldıysa hizmetiniz ilk fatura döneminiz 8 Haziran – 8 Temmuz olur. 8 Haziran’ı takip eden birkaç gün içerisinde faturanızı size mail ve sms yoluyla iletmiş oluruz.

Eylül ayının 15’inci günü hizmetinizi kapatmaya karar verdiniz. İptal başvurunuzu Online İşlemler, e-Devlet, e-Posta, faks ya da 0850 288 80 80 numaralı TurkNet Sesli Yanıt Sistemi üzerinden gerçekleştirdiniz. Daha sonra iptal belgelerinizi eksiksiz olarak bize ilettiniz. (Seçebileceğiniz iptal işlemlerini ve gönderilecek belgelerin bilgisini buradan görebilirsiniz.)

Hizmetiniz ayın 19’unda iptal oldu ve faturalandırma sonlandırıldı. Biz ay içindeki hizmetinizi kullanmadığınız günler için para iadesini 15 gün içinde kredi kartı ile abone olduysanız kredi kartınıza, kredi kartsız abone olduysanız bize vermiş olduğunuz IBAN numarasına yaparız. Böylece sadece kullandığınız gün kadarın ücretini ödemiş olursunuz.

Yazlık evinizde yeni hat tesisi yapılacağı için yani yazlık evinizde mevcutta internet hizmeti olmadığından dolayı kurulum hizmeti size verilir. Kurulum hizmeti 600 TL (3 ay x 200 TL) olarak ücretlendirilir. Kurulum hizmetine eğer gerek görülürse ev içi bakır tesisatının kurulumu ya da yenilenmesi dahildir. Ancak bu sadece gerekli durumlarda yapılır. Yazlık evinizde daire dışı bağlantılar gerekiyorsa da metre başına kablo ücreti eve gelen ekiplerimize elden yapılır. Eğer yazlık evinizde hali hazırda internet hizmeti varsa ve internetinizi TurkNet’e taşımak istiyorsanız bu durum yeni bir kurulum gerektirmez. 

Abone olurken bizden ADSL ve VDSL destekli ZYXEL VMG3625-T50B modemi kısa bir süreliğine, kredi/banka kartına peşin 950 TL’ye satın alabilirsiniz. Ürün detaylarını incelemek için modem sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Üstelik fiber ve GigaFiber internet altyapısında modem ücretsiz! “Üç ay için modem alınır mı?” demeyin. Modem yatırımını bir kere yapacağınızı ve modemi yazlıktan dönerken kışlık evinize getirerek orada da kullanabileceğinizi unutmayın. Seneye yazlığa giderken de yeniden modem almanıza gerek kalmaz.

Yazlık evinizde taahhütsüz, 1000 Mbps’ye kadar kotasız, gerçek sınırsız interneti ayda ₺399,90’ye kullanmak için TurkNet abonelik sayfasından başvuru yapabilirsiniz.  Dilerseniz, 0850 2885322 numaralı TurkNet Satış ve Başvuru Takip Hattı’nı arayabilirsiniz. Yazlık evinizde alabileceğiniz hızı altyapı sorgulama sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

İnternetten kredi kartınız ya da banka kartınız ile başvuru yaptıktan sonra abonelik belgelerinizi size eğer yazlığınıza ilk defa internet bağlatıyorsanız kurulum ekiplerimizle, başka bir operatörden geçiş yapıyorsanız da kurye ulaştırırız. Ardından nüfus kağıdı fotokopinizi abone olduktan sonra Online İşlemler’e girerek sisteme yüklemeniz gerekiyor.

Yazlık internet için ayrı bir paketimiz bulunmuyor. Çünkü TurkNet Özgür İletişim taahhütsüz olduğu için yazlık internet için en iyi tarife. Yazlığınıza gittiğinizde ya da gitmeden Özgür İletişim’e başvuru yaparak, ayda ₺399,90’ye yazlık evinizde de taahhütsüz, 1000 Mbps’ye  kadar hızda, kotasız,  gerçek sınırsız internet keyfi yaşayabilirsiniz. TurkNet Özgür İletişim’i yazlık evinizde ister bir ay kullanın ister üç ay. Yazlıktan dönerken ya da döndükten sonra aboneliğinizi hiçbir ekstra bedel olmadan kolayca kapatın, internetinizi kullandığınız kadar ödemenin keyfini çıkarın. Yazlık evinizde ne kadar hız alabileceğinizi altyapı sorgulama sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Hemen başvurmak için de bu linke tıklayın.

TurkNet’in özgür internet anlayışıyla taahhütsüz ve sınırsız aylık internet avantajı, ₺399,90‘ye adresinizde olabilir. İnternetinizi kullandığınız süre boyunca ödersiniz, aboneliğinizi hiçbir ekstra bedel olmadan kolayca kapatırsınız.

1

Adresinizde sunulan hızlar mevcut altyapınıza göre değişebilir. Sabit işletmeci altyapısı üzerinden hizmet verildiği takdirde, adresinizde sunulabilen 16, 35, 50, 75 ve 100 Mbps hızlardan en yükseği ile hizmet verilmektedir. 1000 Mbps sadece TurkNet GigaFiber bölgelerinde bulunmaktadır.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale