Gençler TurkNet GigaFiber Hızıyla Gelecek Yolunda!

FIRST® katılımcılarına özel fırsat

FIRST® Robotics Competition Türkiye’de liseli gençler, dünyanın önde gelen takımlarıyla TurkNet GigaFiber hızında yarışıyor!

Geleceğin İş İnsanları FIRST® Robotics Competition’da!

9 ülkeden 120’den fazla takımın katılımı ile liseli gençleri üretime, mühendisliğe, bilime, teknolojiye, sanata ve eğitime yönlendiren FIRST® Robotics Competition Türkiye’nin 2023’te de “İletişim Destekçisi” olmaktan gurur duyuyoruz!

Sizleri gençlerimize destek olmak için Volkswagen Arena’ya davet ediyoruz! TurkNet ve Fikret Yüksel Vakfı sosyal medya hesapları üzerinden de takımlarımızı destekleyebilirsiniz!

FIRST® Robotics Competition Türkiye’de Bizi Neler Bekliyor?

Farklı ülkelerden 14-18 yaş grubundaki takımlar, FIRST® Robotics Competition ile her yıl farklı bir temada bir robot geliştiriyor. Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinden yedincisi “Erişilebilir ve Temiz Enerji” maddesine dikkat çeken FIRST®’ün 2023 teması “Enerji”. Gençler bu kapsamda becerilerini geliştiriyor, takım çalışmasını öğrenerek eşit şartlarda üretim yapıyor ve geleceğe hazırlanıyor.

Teknoparklar ve üniversitelere yaptığımız yatırımlarla günümüz girişimcilerini desteklediğimiz gibi dünya standartlarındaki internetimiz ile eğitime ve teknoloji üretimine destek olmak için FIRST® Robotics Competition Türkiye’de gençlerin “İletişim Destekçisi” olarak orada olacağız.

Etkinlik Takvimi:

Volkswagen Arena’da #TurkNetHızındayız!
 
#frc2023istanbul
İstanbul Regional 24 – 26 Mart 2023

#frc2023bosphorus
Bosphorus Regional 27 – 29 Mart 2023

#frc2023haliç
Haliç Regional 31 Mart – 02 Nisan 2023
 
#FRCTürkiye #RobottanDahaFazlası #FRCTurkey #MoreThanRobots
Charged Up pb HAAS Logo

FIRST® Robotics Competition Katılımcılarına TurkNet Fırsatı!

FIRST® Robotics Competition takipçilerine özel, TurkNet’ten bir ay ücretsiz internet! Tüm bu fırsatlardan faydalanmak için hemen aşağıdaki kampanya koduyla birlikte aboneliğinizi başlatın!

FRC8JXL4NM0R3PV

Dünya Standartlarında İnternet TurkNet’te!

Teknoparklara, üniversitelere ve ülkemizin dört bir yanına, gelişmiş ülkelerle eşit kalitede internet hızı götürmek için son hız çalışıyoruz!

TurkNet GigaFiber sayesinde, 1000 Mbps hızında hizmetimizle hem girişimcilerimizin global pazarda daha etkin olmasına hem de üretime katkı sağlıyoruz. Diğer tüm bölgelerde de altyapınızın desteklediği maksimum hızı sunuyor, sınır koymuyoruz.

Kampanya Şartları

  • FIRST® Robotics Competition kampanyası 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir.
  • FIRST® Robotics Competition kampanyasıkapsamında sayfada yer alan kampanya kodu ile abone olan kullanıcılar Özgür İletişim hizmetinde bir ay ücretsiz kullanım hakkı kazanır.
  • Kampanya sonrasında kullanılan Özgür İletişim hizmeti standart liste fiyatı üzerinden faturalanır.
  • TurkNet Özgür İletişim hizmet fiyatı TL cinsinden olup, fiyata vergiler (%18 KDV ve %10 ÖİV) dâhildir.
  • FIRST® Robotics Competition kampanyasına her kullanıcı sadece bir kere katılabilir.
  • TurkNet Özgür İletişim kapsamında sunulan tüm hizmetler için geçerlidir.
  • TurkNet Özgür İletişim hizmetlerinin hepsi taahhütsüz ve kotasız olarak sunulur.
  • FIRST® Robotics Competition kampanyası aktif olan başka bir kampanya ile birleştirilemez.
  • TurkNet tarife ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını gizli tutar.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan bir konu mu var?

Sayfamızda yer alan kampanya kodu ile abone olunduğu takdirde hem bir aylık ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

FIRST® Robotics Competition kampanyasına katılmak için buraya tıklayarak abonelik form sayfamıza gidebilir ve yukarıda paylaştığımız kodu bu formun dördüncü adımındaki ilgili alana yapıştırabilirsiniz. Eğer telefon ile abone olmak isterseniz de buradan ilgili numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Kampanya kodunu müşteri temsilcimizle paylaşabilirsiniz.

Evinizde modem yoksa ya da altyapınızdaki maksimum hıza uygun bir modeminiz yoksa bizden sadece TurkNet’lilere özel olan Zyxel modemi sipariş edebilirsiniz. Yüksek wifi performansı, 1 Gigabit’e kadar hız destekleyen bu Zyxel modemi faturanıza taksitle ya da peşin şekilde satın alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi burada.

TurkNet’te taahhüt, sınır ve kota yok! 1000 Mbps’ye kadar hızda interneti taahhütsüz ve kotasız olarak sunuyoruz. Tarife mühendisliğine ihtiyacınız yok. Ayrıca Netflix ve Steam gibi dünyanın en popüler içerik platformlarına çok hızlı bağlantı yine TurkNet’te!

Siz yeter ki TurkNet’li olmak isteyin! Başka operatörden geçiş yapmak isteyenler için taahhüt cayma bedelinizin de bir kısmını karşılıyoruz. Detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale