Yeni Nesil Müşteri Hizmetleri

Müşteri memnuniyeti en yüksek önceliğimiz! Size özel Net Uzman ekiplerimiz yeni nesil uygulamalarımızla soru ve sorunlara en hızlı şekilde cevap veriyor.

TurkNet’lilerden Müşteri Deneyimine 5 Yıldız!

Online ve mobil platformlarımızla Net Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınızı anlamak ve hızlıca çözüm bulmak için her zaman yanınızda!

Günün her saati Online İşlemler Merkezi üzerinden sadece 30 saniyede destek kaydı açılabiliyor. Destek kayıtlarını kişiye özel Net Uzmanı Ekibi ile ilerletiyoruz. Yapılan anketlerde, destek kaydı bırakan kullanıcıların %70’i bizden aldıkları hizmete
5 üzerinden 5 puan verdi. Destek talebi oluşturan kullanıcılarımıza ortalama dönüş süremiz ise 20 dakikanın altında! Kullanıcılarımız dilerlerse Tüketici Şikayet Merkezi’nden 7/24 bize şikayetlerini iletebiliyorlar.

TurkNet GigaFiber’liler Müşteri Deneyiminde de Çok Şanslı!

TurkNet GigaFiber kullanıcıları sadece 1000 Mbps’ye kadar hızlı internetle değil, aldıkları destek ile de çok şanslılar! TurkNet GigaFiber aboneleri Net Uzman ekiplerinden online uygulamalarımızla birlikte 7/24 çağrı merkezi üzerinden de canlı destek alabiliyorlar. TurkNet GigaFiber’lilerin %50’si aldıkları hizmeti beğendiklerini ve başkalarına da tavsiye ettiklerini belirtiyor.  

Muhatabınız hep belli!

Hem teknik hem de teknik olmayan konularda uzman olan Net Uzman Ekibi, hep aynı TurkNet’lilerle ilgilenen bir ekip. Deneyiminiz boyunca size atanmış olan Net Uzman Ekibi ile sürekli iletişimde olabilirsiniz. 

Kolay iletişim

Net Uzman Ekibi ile iletişime geçmek çok kolay! Hem mobil uygulamamamız hem de Online İşlemler Merkezi üzerinden destek kaydı açarak ekibinize ulaşabilirsiniz! Kendi ekibiniz taleplerinizi en kısa sürede inceler ve size çözüm yolları sunar.

Daha Pratik Daha Hızlı Çözümler

Size özel olan Net Uzman Ekibi; bölgenizi, santralinizi ve altyapınızı çok daha iyi biliyor. Böylece herhangi bir ihtiyaç veya sorun durumunda size en hızlı şekilde, başka bir yere yönlendirmeden çözümler üretebiliyorlar. 

TurkNet’te Dijital Müşteri Deneyimi Çok Ayrıcalıklı

Hızlı aktivasyon, zahmetsiz iptal ile işlemler hız kazanıyor. Online İşlemler Merkezi ile ihtiyacınız olan tüm destek tek bir kanaldan sağlanabiliyor.  

Online işlemler Merkezi

TurkNet Online İşlemler Merkezi üzerinden yapabileceklerinizin hiçbir sınırı yok! Fatura ödemeden paket yükseltmeye, modem siparişinden Arkadaşını Getir kodu almaya kadar tüm işlemlerinizi çok hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz! Online İşlemler Merkezi’ne ulaşmak için tarayıcınızdan https://turk.net/online-islemler/login  adresine gidebilir ya da mobil uygulamamızı indirebilirsiniz. Mobil uygulamayı indirmek için: 

Aktivasyon

Dijital Müşteri Deneyimi henüz abonelik sürecinden başlayarak işlemlerinizi hem kolaylaştırıyor hem de hızlandırıyor. Aboneliğinizi dijital ortamda başlatarak, tüm süreci buradan takip edip ilerletebilirsiniz!  

Zahmetsiz iptal!

Abonelik iptal süreçlerini de dijitale taşıdık! Sizi gereksiz yüklerden kurtaralım diye E-faks teknolojisini sunuyoruz. Bir mail yardımıyla bize talebinizi ileterek, iptal sürecini başlatabilirsiniz. 

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale