TurkNet Hızıyla Sana Sınırsız Gelecek ​

FIRST® katılımcılarına özel fırsat

Geleceğin Girişimci Gençleri FIRST® Robotics Competition’da!

FIRST® Robotics Competition Katılımcılarına TurkNet Fırsatı!

FRC8JXL4NM0R3PV

Kotasız, Taahhütsüz İnternet

₺249,90

Kampanya Şartları

Sıkça Sorulan Sorular

Sayfamızda yer alan kampanya kodu ile abone olunduğu takdirde hem bir aylık ücretsiz internet hem de 2 aylık Popular Science e-dergisi aboneliği ve 20 TL’lik Steam indirim kodu kazanabilirsiniz.

2 aylık Popular Science aboneliği ve Steam indirim kodu 300 kişi ile sınırlıdır.

FIRST Robotics Competition kampanyasına katılmak için buraya tıklayarak abonelik form sayfamıza gidebilir ve yukarıda paylaştığımız kodu bu formun dördüncü adımındaki ilgili alana yapıştırabilirsiniz. Eğer telefon ile abone olmak isterseniz de buradan ilgili numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Kampanya kodunu müşteri temsilcimizle paylaşabilirsiniz.

Evet, kampanya kapsamında iki hediyeden de faydalanabilirsiniz. Aboneliğinizin ardından size hediyelerinizi nasıl alacağınızı içeren bir e-posta ileteceğiz. 

Kampanya sonucunda hem bir aylık ücretsiz internet hem de hediyeleri kazanmış olacaksınız.

Evinizde modem yoksa ya da altyapınızdaki maksimum hıza uygun bir modeminiz yoksa bizden sadece TurkNet’lilere özel olan Zyxel modemi sipariş edebilirsiniz. Yüksek wifi performansı, 1 Gigabit’e kadar hız destekleyen bu Zyxel modemi faturanıza taksitle ya da peşin şekilde satın alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi burada.

TurkNet’te taahhüt, sınır ve kota yok! 1000 Mbps’ye kadar hızda interneti taahhütsüz ve kotasız olarak sunuyoruz. Tarife mühendisliğine ihtiyacınız yok. Ayrıca Netflix ve Steam gibi dünyanın en popüler içerik platformlarına çok hızlı bağlantı yine TurkNet’te!

Siz yeter ki TurkNet’li olmak isteyin! Başka operatörden geçiş yapmak isteyenler için taahhüt cayma bedelinizin de bir kısmını karşılıyoruz. Detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

300 TL değerindeki kurulum ücretsiz!

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale