Destek

Yardıma mı ihtiyacınız var?

GiGaFiber Yeni Abonelik İşlemleri

Başka bir operatörden hizmet alıyorum ama memnun değilim. Cayma bedelini karşılar mısınız?

expand_more

TurkNet’li olmak isteyene her zaman kapımız açık. Siz yeter ki TurkNet’li olun diye biz 1000 TL’ye kadar cayma bedelinizi karşılıyoruz.

Bize abone olup gerekli işlemleri hazırladıktan sonra hizmet aldığınız operatöre geçiş talebinizi biz iletiyoruz. Kurulum işlemlerinin ardından da kısa sürede TurkNet kullanmaya başlıyorsunuz. Geçiş sırasında çıkan cayma bedelini de faturanıza aydan aya indirim tutarı olarak yansıtıyoruz.

TurkNet’li olduktan sonra da bir daha cayma bedeli gibi sorunlarla uğraşmanıza gerek kalmıyor. Taahhütsüz bir internet deneyimi sunan TurkNet GigaFiber’i sadece memnun olduğunuz sürece kullanın istiyoruz!

Benim modemim eski bu hızları yine de alabilir miyim?

expand_more
Eğer TurkNet GigaFiber bölgenizde varsa, bu hizmeti kullanmak istediğiniz zaman evinizde bulunan modem önemli değil. Çünkü biz zaten size aboneliğiniz süresince ücretsiz modem veriyoruz. Bu modem de size sunduğumuz hizmetin tüm özelliklerini ve daha fazlasını sunuyor.

Bizim bölgeye ne zaman gelir?

expand_more
Çalışmalarımız birçok bölge için hızla devam ediyor. Hedefimiz en kısa sürede herkese daha hızlı ve daha iyi bir internet deneyimi sunmak. Bölgenizde TurkNet GigaFiber olup olmadığını ve ne kadar hız alacağınızı Altyapı Sorgulama sayfamıza giderek öğrenebilirsiniz. TurkNet GigaFiber için planlanan bölgelerden birinde olup olmadığınızı yine bu sayfadaki sorgulama sonucundan görebilirsiniz.

Bizim siteye gelmeniz için ne yapabilirim?

expand_more

TurkNet GigaFiber hizmetinin sitenize gelmesini istiyorsanız bize talebinizi iletmeniz yeterli. Bunun için neler yapabileceğinizi anlattığımız sayfalar hazırladık. Eğer site yöneticisiyseniz buradan size özel sayfaya giderek bize ulaşabilirsiniz.

Eğer site sakiniyseniz de buradan size özel sayfaya giderek neler yapabileceğinizi görebilirsiniz. Siz sayfalarda yer alan adımları gerçekleştirdikten sonra gerisi bizde merak etmeyin.

Herhangi bir sorun yaşadığım zaman kiminle ve nasıl iletişime geçeceğim?

expand_more

Yaşadığınız her türlü sorunu en kısa sürede çözmek için çalışan onlarca TurkNet çalışanı var. Bize ulaşmak için ister dijital kanalları kullanabilir isterseniz de telefon üzerinden destek alabilirsiniz.

TurkNet GigaFiber kullanıcılarına özel destek hattı olan (0850)-288-10-10 üzerinden tüm sorularınızın cevaplarını alabileceğiniz gibi Online İşlemler ya da mobil uygulamamız üzerinden destek kaydı açarak yardım alabilirsiniz.

Hiçbir operatörün sunmadığı upload hızını sunuyorsunuz. Bunlar gerçek mi?

expand_more
Evet gerçek J Siz EBA’ya veya Zoom’a kesintisiz erişim sağlayın, hayatınız kolaylaşsın diye 1000 mbps upload hızı sunuyoruz.

Hizmetimi iptal edersem modemi ne yapmalıyım?

expand_more

Hizmetinizi iptal etmeniz durumunda modeminizi bize kargolamanız gerekiyor. Bu hizmet kapsamında sadece aboneliğiniz süresince size ücretsiz modem sunuyoruz. Aboneliğinizin sonlanması halinde tüm kullanıcılarımız modemi bize geri iade etmekle yükümlüdür.

Adresi:

Turknet İletşim Hizmetleri A.Ş Lojistik Bölümü Dikkatine Torun Center, Garden Office

Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi NO 74 A Blok Pk 34394 Şişli İstanbul Telefon : (212) 355-17-00 Faks (212) 216-55-66

Kurulum Hizmet bedeli var mı?

expand_more

TurkNet’te kurulum hizmeti 249 TL. Kredi kartı veya banka kartı ile aboneliklerde ise sadece 249 TL. Kurulum Hizmeti için evinize geldiğimiz zaman gerekiyorsa daireniz içindeki tesisatınızı ihtiyaç varsa değiştiriyoruz. Gerekli değilse dokunmuyoruz.

Binanızdaki ankastre kutusundan dairenize kadar olan bağlantı için de kablo çekilmesi gerekiyorsa, metre başına kablo ücreti alarak bu işi de hallediyoruz. Metre başına kablolama ücreti ekiplerimize elden yapılıyor. Ayrıca internet hizmetinize ek olarak telefon hizmeti de aldıysanız aynı şekilde onun da tüm işlemlerini ve kontrollerini yaptıktan sonra size teslim ediyoruz.

TurkNet GigaFiber hangi bölgelerde hizmet veriyor? Ben de alabilir miyim?

expand_more

TurkNet GigaFiber şu an için İstanbul ve İzmir bölgelerinde bulunuyor. Merak etmeyin, çok kısa zamanda bu hizmeti daha yaygın hala getireceğiz. Bizi takipte kalın!

Eğer sizin bölgenizde var mı yok mu öğrenmek istiyorsanız hemen fiber altyapı sorgulama sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

İsterseniz (0850) 288-80-84 üzerinden Fiber Satış ve Başvuru hattımızla iletişime geçerek de TurkNet GigaFiber hakkında detaylı bilgi alabilir ve bölgenizde hizmet verilip verilmediğini öğrenebilirsiniz.

TurkNet GigaFiber kapsamında Beğenmezseniz Paranız İade ve Arkadaşını Getir kampanyalarından faydalanabilir miyim?

expand_more

TurkNet abonesi olduğunuz takdirde tüm kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Kampanya şartlarını yerine getirmeniz yeterli. Başka bir kriterimiz yok. Hangi hizmeti kullanırsanız kullanın bu iki kampanyadan ve diğer kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Arkadaşını Getir kampanyası hakkında detaylı bilgi: https://turk.net/arkadasini-getir

Beğenmezseniz Paranız İade kampanyası hakkında detaylı bilgi: https://turk.net/begenmezseniz-paraniz-iade

TurkNet GigaFiber nedir?

expand_more

TurkNet GigaFiber tamamen TurkNet altyapısı üzerinden sunulan fiber internet hizmetidir. Yüksek hızlı internete duyulan ihtiyaçların artmasıyla kullanıcılarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için TurkNet GigaFiber hizmetini başlattık.

Gigabit hızında interneti taahhütsüz, kotasız bir şekilde sunduğumuz TurkNet GigaFiber’in hizmet ağını da her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz. Detaylı bilgi almak ve hangi bölgelerde bulunduğunu öğrenmek için (0850) 288-80-84 üzerinden Fiber Satış ve Başvuru hattımızla iletişime geçebilir ya

da Altyapı Sorgulama sayfamızdan sorgulama yapabilirsiniz.

TurkNet GigaFiber ve TurkNet Fiber 100 arasında ne fark var?

expand_more
TurkNet GigaFiber, tamamen bizim sunduğumuz kendi altyapımızdaki bir hizmettir. Özgür İletişim Fiber 100 ise yerleşik operatör (Türk Telekom) altyapısı üzerinden verilen bir hizmettir.

TurkNet GigaFiber’de 1000 mbps hızı görebilecek miyim?

expand_more
TurkNet GigaFiber kapsamında size hız garantisi veriyoruz. Bu garantiyi biraz daha detaylı açıklayalım. GigaFiber 1000: En az 750 mbps sabit hız garantisi