Genel müdürün mesajı

Merhaba,

Türkiye’nin en hızlı büyüyen yeni nesil telekom operatörü TurkNet’e hoş geldiniz.

genel-mudurun-mesaji

Evet yeni nesil telekom operatörüyüz, ama yeni değiliz. Tam 22 yıldır telekomünikasyon sektöründe, Türkiye’nin, insanımızın hizmetinde, hayatındayız… Bağımsız bir telekom operatörü olarak sürekli ilklere imza atıyor, cesur ve yenilikçi, müşteri odaklı yaklaşımımızla ezber bozuyoruz.

İçinde bulunduğumuz sektör baş döndürücü bir hızla gelişirken, bugüne kadar çevirmeli bağlantıdan fibere, 16 Kbps hızlardan 1000 Mbps hızlara kadar pek çok şey değişti, hayatımıza girdi. TurkNet, 1996’dan bu yana yaptığı yatırımlarla bu değişimin Türkiye’deki öncülerinden oldu. Ama kurulduğumuz ilk günden beri TurkNet’te tek bir şey hiç değişmedi ve asla değişmeyecek: Müşterilerimizin ihtiyaçları her şeyden önce gelir!

Biz TurkNet’te müşterilerimizin patron olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizin kafasını karıştırmaktan hoşlanmıyoruz. Özgür İletişim yaklaşımını benimsiyoruz. Biz müşterilerimizden taahhüt istemiyor, aksine taahhüt veriyoruz: TurkNet’te hattınızın desteklediği en yüksek hızı, en yüksek kalitede en uygun fiyata alırsınız. Üstelik artan hızına fazladan ücret ödemezsiniz. Çünkü biz müşterimize güveniyoruz. Çünkü biz sahip olduğumuz güçlü ve esnek altyapımız sayesinde yenilikçi ve rekabetçi iletişim hizmetleri sunarak müşterilerimizi memnun etmeyi hedefliyoruz.

Biz interneti internetten satıyoruz, sizlerin interneti kolayca internetten alabilme hakkınız olduğunu savunuyoruz. Bağımsızız, çevik, yalın, tutkulu, samimi, dinamik, uzman bir takımız. Enerjimizi, kendimizin tasarladığı ve halihazırda kullandığımız bilgi teknolojisi sistemlerini geliştirmeye, müşteri odaklı, özgün çözümler yaratmaya harcıyoruz.

Evet biliyoruz, pek çok kişiyi şaşırtıyoruz…. Şaşırtmaya da devam edeceğiz. TurkNet takımının lideri olarak söz veriyorum, müşteri memnuniyetini her zaman şirket karının üstünde tutacağız. İnsanlarımızın iletişim ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktan, bu ülkeye yatırım yapmaktan ve elbette ki ezber bozmaktan asla vazgeçmeyeceğiz.

TurkNet’e değer katan müşterilerimize, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum.

Cem Çelebiler
TurkNet Genel Müdürü

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale