TurkNet'ten Daha Hızlısı Yok! (1)

Şimdi onlar da TurkNet'li

Şimdi onlar da TurkNet'li
Kotasız, Taahhütsüz İnternet

1000 Mbps'ye kadar hız

*

₺249,90

Taahhütsüz özgür iletişim paketinde neler var?

Kota yok​

TurkNet'te kota yok, hiçbir zaman hızınızı düşürmeyen gerçek sınırsız ve kotasız internet deneyimi var. Kotam bitecek derdi yaşamadan, sınırsızca internette takılırsınız.

1000 Mbps’e (1) kadar yüksek hız​

TurkNet’te hız sınırlarını biz koymuyoruz. Size sağlayabileceğimiz maksimum hızı altyapı durumunuz belirliyor.

Taahhüt yok

İstediğiniz zaman vazgeçme özgürlüğü var. Hizmetinizi mecbur olduğunuz için değil, memnun olduğunuz sürece kullanırsınız.

Dijital müşteri deneyimi​

Online İşlemler, Mobil Uygulama ve Hızlı İşlem Hattı üzerinden destek alır, telefonda uzun sürüler beklemeden taleplerinizi bize bildirirsiniz.

TurkNet GigaFiber

1.000 Mbps'ye kadar Download

1.000 Mbps'ye kadar Upload

TurkNet GigaFiber

Dünya hızında ve kalitesinde internet

₺249

,90 / Ay

Oyuncular için düşük ping, yüksek hız TurkNet’te!
oyuncular-icin-en-yuksek-hiz

Kota yok, taahhüt yok!

Sıkça Sorulan Sorular

Kesintisiz oyun keyfi için internet hızı oldukça önemli. Ayrıca, oyun yayını konusunda da hızlı internetin önemini belirtelim. Upload hızınız ne kadar yüksek olursa o kadar başarılı yayın yaparsınız. Oyun sırasında ping değeri yükselebilir ve oyunda lag adı verilen gecikmeler yaşanabilir. Bu gecikmeler hem oyun hem de canlı yayın keyfini engelleyebilir. Bu nedenle internet ve upload hızı, düşük ping değeri oyun severler için önemlidir.

Packet Internet – Network Groper yani ping, bağlantılardaki reaksiyon süresini ifade eder. Online oyun severler bu durumu “gecikme süresi” olarak da tanımlar. Ping, verilerinizin bir başka bilgisayara gidip gelme süresini belirler. Online oyun performansını direkt olarak etkileyen ping değeri düşükse bu gerçekten iyi haberdir. Ping süresi ne kadar düşükse oyun oynama kaliteniz yükselir, gecikmeler azalır.

İdeal ping değeri 0-30 arası olmalı. Eğer online oyun oynuyorsanız bu değerler sizi harika oyun deneyimine kavuşturur. Neyse ki TurkNet oyun severlerin özgür internet ve oyun keyfine cevap veriyor. nPerf 2021 verilerine göre en düşük ping TurkNet’te! Siz de ping değerinizi merak ediyorsanız hemen internet ping testi yapabilirsiniz.

Taahhütsüz, sınırsız ve hızlı internet sunan TurkNet, oyun severlerin hep yanında! Gamer’lara özel davet koduyla hemen TurkNet’li olun, taahhütsüz ve sınırsız interneti bir ay ücretsiz kullanın! Kampanya detaylarını buradan öğrenebilirsiniz. Üstelik Arkadaşını Getir kampanyası ile sizin gibi oyun sever arkadaşlarınızı TurkNet’e davet edebilir, arkadaşınızla birlikte kampanya avantajlarından yararlanarak birlikte kazanabilirsiniz.

Size tamamen taahhütsüz bir hizmet sunuyoruz. Herhangi bir cayma bedeli ödemeden aboneliğinizi iptal etme özgürlüğünüz var. Üstelik ilk bir ay içinde hizmetten memnun kalmazsanız paranızı iade ediyoruz. Beğenmezseniz Paranız İade kampanyasından yararlanmak için ilk 30 gün içerisinde iptal talebinizi bize iletmeniz gerekiyor.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale