Özgür ve Bambaşka Bir İnternet Deneyimi

TurkNet’te sizi özgürleştiren, ihtiyaçlarınızı gözeten ve yaşadığınız dijital hayatı iyileştiren bir hizmet anlayışı var. Bizim tek işimiz, tek tutkumuz sınırsız internet. Sizi özgürleştirmek için çok çalışıyor, sınırların ve taahhüdün olmadığı bambaşka bir internet deneyimi sunuyoruz.

İnternetin özgürleştirici doğasına inanıyoruz

Bizim tek işimiz, tek tutkumuz internet. Tüm enerjimizle ve kaynaklarımızla bu tutkumuzun peşinden gidiyoruz. Günümüzde temel ihtiyaçlar arasına giren interneti; yüksek hızlarla, taahhütsüz ve sınırsız olarak sizlere ulaştırıyoruz. Hak ettiğiniz internet deneyimini sunmak için çok çalışıyor ve hiç durmadan hizmetimizi geliştiriyoruz.

Kolaylıktan ve şeffaflıktan yanayız

Bizde her şey sade, kolay anlaşılır ve şeffaf. Daha iyiye şeffaflıkla ulaşabileceğimize inanıyoruz. Bu yüzden bir internet servis sağlayıcı olarak Türkiye’de ilk defa destek taleplerine dönüş sürelerimizi, hizmet başlatma sürelerimizi, arıza ve altyapı bölgelerini, ortalama hız değerlerimizi karnemiz üzerinden paylaşıyoruz. Buradan ulaşabilirsiniz.

Dijital özgürlüğe inanıyoruz !

Hizmetimizin her adımını dijitale uyarlayarak, tam kapsamlı bir Dijital Müşteri Deneyimi sunuyoruz. Yorulmadan, uğraşmadan web üzerinden sadece bir iki tıklama ile abonemiz olabilirsiniz. Aboneliğiniz başladıktan sonra da kullanımınız boyunca gereken her şeye yine dijital kanallara aracılığı ile ulaşmanız mümkün. Sizi sınırlamadan, zorlamadan hizmet veriyoruz, dijital özgürlük sunuyoruz!

1000 Mbps'ye Kadar Hız TurkNet'te!

İnternet dediğimiz zaman ilk akla gelen şey tabii ki hız. Biz yüksek hızlı internetin ihtiyaçtan öte bir hak olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden her şeyde olduğu gibi hızda da sınırları kaldırdık. Tam 1000 Mbps’ye kadar hız sunuyoruz. Tüm kullanıcılarımıza Giga hızlar sunmak en büyük hedefimiz. Bunun için de son hız çalışıyor, Giga hız verebildiğimiz bölgeleri genişletiyoruz. Kısa bir süre sonra sizin bölgenize de gelebiliriz, takipte kalın!

İşte tüm bunlardan dolayı TurkNet’te bambaşka bir internet deneyimi var! Giga hızlardan, dijital aboneliğe varan zahmetsiz iptalden taahhütsüzlüğe kadar tüm bu ayrıcalıklar kullanıcılarımızı bekliyor. Sektörde alışılan tüm dinamikleri yıkarak interneti tam olması gerektiği gibi sizlere sunuyoruz. Hem bugünün hem de geleceğin internetini evinize getirmeye devam edeceğiz.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale