Fatura Üst Sınırı Servisi

Fatura Üst Sınırı servisi ücretsizdir ve faturanızı kontrol etmenize olanak tanır. Faturanız için aşağıdaki belirttiğimiz tutarlarda üst sınır belirleyebilirsiniz. Faturanız sizin belirlediğiniz tutara ulaştığında TurkNet tarafından cep telefonunuza ve/veya e-posta adresinize bir bilgilendirme mesajı gönderilir. Böylece faturanızın kontrolünü elinizde tutarsınız.

 Hizmet Kapsamı:

  • Fatura Üst Sınırı Servisi, TurkNet kullanıcıların faturalarını kontrol etmesine ve müşterilerin faturaları kendi belirledikleri tutarı aştığında onlara bilgilendirme mesajı gitmesine olanak sağlar.

  • Fatura Üst Sınırı Servisi ile 100 TL, 125 TL,  150 TL, 175 TL, 200 TL, 225 TL, 250 TL tutarlarından herhangi birine ücretsiz kayıt olunabilir. Müşterinin seçmiş olduğu fatura üst sınırına ulaşıldığında, müşteriye ücretsiz olarak SMS ve/veya e-posta ile bilgilendirme mesajı gönderilir.

  • Bu servis sadece bilgilendirmek içindir ve müşterinin faturasını kontrol etmesi amaçlanır. Fatura Üst Sınırı tutarı aşıldığında müşterinin internet ve telefon hizmeti bir sonraki döneme kadar dondurulmaz. Müşteri hizmetini kullanmaya devam eder. 

  • Bu hizmetten yararlanmak için belirlenen fatura üst sınırı, dönemsel nitelikli sabit ücretler toplamından büyük olmalıdır.

  • Tüm TurkNet müşterileri bu hizmetten ücretsiz faydalanabilir.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale