Özgür İletişim

TurkNet'in tek paketi Özgür İletişim'de yüksek hızlı kotasız, sınırsız, taahhütsüz internet ve her yöne 1.000 dakika telefon konuşması, ayda sadece 75,99 TL.

TurkNet’e geçin, taahhüt cayma bedelinizi 120 TL’ye kadar biz karşılayalım!
 
edited.jpg
ÖZGÜR İLETİŞİM PAKETİNDE NELER VAR?

KOTA YOK
SINIRSIZ İNTERNET
TurkNet'te kota yok, hiçbir zaman hızınızı düşürmeyen gerçek sınırsız ve kotasız internet deneyimi var.
Kotam bitecek derdi yaşamadan, sınırsızca internette takılırsınız.
Kotasız bir internetle neler yapabilirsiniz?
  • Ayda dilediğiniz kadar Full HD hatta 4K kalitede film izleyebilirsiniz.
  • Youtube’un tadını hiç olmadığı kadar çıkarabilir, hız düşmeden 1080p hatta 4K videoları izleyebilirsiniz.
  • Dilediğiniz oyunu büyüklüğü 100-200 GB diye düşünmeden indirirsiniz.
  • Oyun ya da program güncellemelerini kotadan yer korkusu olmadan hızla yapabilirsiniz.
  • Çocuk bütün gün tabletle oynadı, sabaha kadar dosya indirdi kavrulduk diye düşünmezsiniz.

100 Mbps'e Kadar
YÜKSEK HIZ
TurkNet'te size sağlayabileceğimiz en yüksek hızı biz değil bölgenizdeki altyapı durumunuz belirliyor.
TurkNet'te eviniz aktif altyapı bölgesindeyse santrale olan uzaklığınıza göre maksimum 100 Mbps'e kadar download ve altyapınız ne destekliyorsa o kadar upload hızı alırsınız. Aktif altyapı olmayan bölgelerde ise santrale olan uzaklığınıza göre maksimum 35 Mbps'e kadar download ve 3 Mbps'e kadar upload hızı sağlıyoruz.
Alabileceğiniz maksimum hızı sorgulamak için tıklayın.

Aktif altyapı hakkında bilgi almak için tıklayın.

TAAHHÜT YOK
İSTEDİĞİNİZ ZAMAN İPTAL EDİN
Özgür İletişim’de istediğiniz zaman, taahhüt cayma bedeli ödemeden, sebebi ne olursa olsun vazgeçme özgürlüğü var. Hizmetinizi mecbur olduğunuz için değil, memnun olduğunuz sürece kullanırsınız.
Taahhütsüz bir internet deneyimi ne anlama geliyor?
Sebebi ne olursa olsun hiçbir taahhüt cayma bedeli ve ek ücret ödemeden hizmetinizi istediğiniz zaman sonlandırma ayrıcalığına sadece taahhütsüz internet paketi satın alarak sahip olabilirsiniz. Diğer operatörlerde taahhütlü internet kullandığınızda hizmetinizi herhangi bir sebeple kapatmak istediğinizde oldukça yüklü olabilen taahhüt cayma bedeli karşınıza çıkacaktır. Ancak TurkNet’te taahhüt olmadığından dilediğiniz zaman hiçbir cayma bedeli ve ceza ile karşılaşmadan hizmetinizi iptal etmenin rahatlığıyla kullanırsınız.

HER YÖNE
KONUŞMA
Özgür İletişim’de ek ücret ödemeden sevdiklerinizle rahat rahat konuşmanız için internetin yanında her yöne 1.000 dakika telefon var.
Ek ücretsiz 1.000 dakikanızı nerede kullanabilirsiniz?
  • Tüm şehir içi, şehirlerarası sabit telefon numaralarını arayabilirsiniz.
  • Tüm yurt içi cep telefonu numaralarını arayabilirsiniz.
  • 444’lü ve üç haneli özel servis numaralarını arayabilirsiniz.
  • Amerika, Kanada, İngiltere, Almanya, Fransa, Rusya, Çin, Japonya gibi Uluslararası Kademe 1 ülkelerinin sabit telefon numaralarını arayabilirsiniz.

DİJİTAL
MÜŞTERİ DENEYİMİ
Özgür İletişim’de taleplerinizi Online İşlemler, Mobil Uygulama veya Hızlı İşlem Hattı üzerinden anında bize aktarabildiğiniz dijital müşteri deneyimi var.
Dijital müşteri deneyimi nedir?

Taleplerinizi karşılarken ve size destek olurken soruna değil, çözüme odaklanmak için dijital çözüm süreçleri geliştirdik. Bu yeni bakış açısıyla telefonda uzun süreli konuşmalar yapmak zorunda kalmadan, Online İşlemler, Mobil Uygulama ya da Hızlı İşlem Hattı üzerinden taleplerinizi anında iletebiliyorsunuz. Biz de çok daha hızlı çözüm üzerinde çalışmaya başlayabiliyoruz.

Dijital Müşteri Deneyimi ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayın.

TEK PAKET. TEK FİYAT. 75,99 TL*

* Özgür İletişim Paketi kapsamında, TurkNet aktif altyapı bölgelerinde 100 Mbps’e kadar, aktif altyapı olmayan bölgelerde 35 Mbps’e kadar download hızı alınabilir. Alınabilecek maksimum hız santrale olan mesafeye ve hattın kalitesine göre değişkenlik gösterir. Aktif altyapı olmayan bölgelerde, 35 Mbps’ten yüksek hızlar, ayda 10 TL farkla sunulmaktadır.

Evinizde internet ve telefon hizmeti yoksa kurulum hizmeti TurkNet’te 90 TL. (Üç ay x 30 TL faturanıza eklenir).
Kredi kartı veya banka kartıyla yapılan aboneliklerde ise sadece 60 TL. (Üç ay boyunca ayda 20 TL faturanıza eklenir.)

Özgür İletişim Hizmeti fiyatı TL cinsinden olup, fiyata vergiler (%18 KDV ve %7,5 ÖİV) dâhildir.

Kampanya tarihine kadar geçerlidir.

Özgür iletişim hizmeti sınırsız bir hizmettir, adil kullanım kotası bulunmamaktadır, aboneler sınırsızca hızları düşmeden veri yükleme ve indirme işlerini gerçekleştirebilmektedir.

"Beğenmezseniz Paranız İade" kampanyası tüm yeni abonelikler için geçerlidir. Bu kampanyadan yeni TurkNet abonesi olacak tüketici niteliğini taşıyan bireysel kullanıcılar yararlanabilir. Abonenin aktivasyon tarihinden itibaren 30. güne kadar aboneliğini iptal etmek istemesi halinde lojistik bedeli hariç tahsil edilen ilk fatura bedeli, yazılı iptal talebinin TurkNet’e ulaşmasına müteakip fesih işleminin gerçekleştirildiği tarihten 15 gün içerisinde abonenin ödemeyi yaptığı kredi/banka kartına veya abonenin vereceği IBAN numarasına iade edilir. Paket dışı telefon görüşme ücretleri her halükârda aboneden tahsil edilir. TurkNet, paket dışı görüşme ücretlerini aboneye yapacağı iade tutarından mahsup etme hakkına sahiptir. Abone 30. güne aboneliğini iptal ettiği taktirde, Kurulum Hizmeti ücreti de kendisine iade edilir. Abone 30. Günden sonra hizmetini iptal etmek isterse, Kurulum Hizmeti ücreti abonenin faturasına kredi veya banka kartı otomatik ödeme talimatı verilerek yapılan aboneliklerde iki ay boyunca ayda 20 TL, diğer aboneliklerde ayda 30 olarak yansıtılmaya devam eder. Lojistik Hizmet Bedeli (abonelik belgelerinin TurkNet tarafından gönderilmesi ve geri alınması hizmeti) Beğenmezsen Paranız İade kampanyası içinde değildir ve bu bedel ilk 30 günde gerçekleşen iptallerde aboneye iade edilmez.

Kampanya kapsamında eğer daha önce abone olduğunuz internet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhüdünüz var ise ve TurkNet’e abone olursanız, taahhüt cayma bedelinizin en fazla 120 TL’lik kısmı, faturanıza 6 aylık taksitler halinde indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek, faturanız ile birlikte ödeme belgesinin, (212) 216 55 60’ya fakslanması veya Online İşlemler ya da Mobil Uygulama üzerinden TurkNet’e gönderilmesi gerekmektedir.

Statik IP ücreti, vergiler dâhil 12 TL'dir.

Lojistik hizmet bedeli 29 TL’dir. Başvuru belgelerini kendi gönderen abonelere yansıtılmaz. Başvuru belgelerini TurkNet’in gönderdiği durumlarda Lojistik Hizmet Bedeli kredi veya banka kartından peşin tahsil edilir. Hizmetin teknik olarak verilememesi ve/veya abonenin ilk 15 gün içinde olan cayma hakkını kullanması durumlarında lojistik hizmet bedeli abonenin ilettiği kredi veya banka kartına iade edilir. Hizmetin sunulması kapsamında verilecek kurulum hizmetinin bedeli kredi veya banka kartı ile otomatik ödeme talimatı verilerek yapılan aboneliklerde 60 TL (üç ay boyunca ayda 20 TL) diğer aboneliklerde 90 TL (üç ay boyunca ayda 30 TL) olarak faturaya yansıtılır. Kurulum Hizmeti cayma hakkı kapsamındadır.

Özgür paket kapsamında aktivasyon hizmeti ücretlendirilmemektedir.

Özgür İletişim paketi kapsamında ADSL/ VDSL ve Telefon hizmetleriniz için bu hizmetlerin aktive edildiği tarihten itibaren, TurkNet'ten tek fatura alırsınız.

ADSL altyapısında, altyapının uygunluğuna ve mesafeye bağlı, 16 mb/s’e kadar, VDSL altyapısında ise mesafeye bağlı TurkNet’in aktif YAPA altyapısında yer alan adreslerde 100Mb/s’e kadar download hızından faydalanılabilecektir. Aktif altyapı dışında kalan adreslerde mesafeye bağlı 35Mb/s’e kadar (VDSL) download hızından faydalanılabilecektir.

Abonenin altyapısının VDSL2 hizmetini desteklememesi durumunda ADSL hizmeti verilecektir.

Abonenin yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL2 teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.

Her Yöne 1.000 Dakika Konuşma Paketi şehir içi, şehirlerarası (444 ile başlayan numaralar ve 3 rakamlı özel servis numaraları dâhil), STH (Alternatif Telekom Operatörleri), Yurt içi GSM, Uluslararası Kademe 1 ülkeleri sabit numaraları ile yapılan görüşmeleri içermektedir. Tüm yönler için her bir aramada 60 dakikaya kadar ücretsiz konuşulabilir.

Hizmetiniz kullanılabilir olduğunda size bilgilendirme yapılacaktır. Faturalandırma hizmet kullanılabilir olduğunda başlayacaktır. İlk abone olduğunuzda, ilk fatura, aboneliğinizi başlattığınız günden, ilk fatura dönemine kadar olan kullanımlarınızı, var ise kota aşım ücretini ve bir sonraki ayın kullanımını içerecek şekilde hesaplanır ve ilk fatura döneminizde gönderilir. ADSL/VDSL ön ödemeli, Telefon sonradan ödemeli bir hizmettir.

100 Mbps’ye kadar olan hızlarda abonenin bulunduğu lokasyonun altyapısına uygun olarak VDSL2 hizmeti sağlanmaktadır. Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir.

Abonenin yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL2 teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.

Abonenin altyapısının VDSL2 hizmetini desteklememesi durumunda ADSL hizmeti verilecektir. Bu hizmet ile alınacak hız garanti edilmemekte, hattın uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak 16 Mbps’ye kadar alabileceğiniz en yüksek hızda hizmet verilmektedir.

Özgür İletişim Hizmeti kapsamında yapılan tüm aramalar, www.turk.net/telefon-tarifeleri/ adresinde belirtilen “Hesaplı Tarife” üzerinden ücretlendirilir.

Turknet'in sunduğu hizmet paketinden yararlanılabilmesi için, paket içerisindeki hizmetlerin birlikte aktive edilebilmesi gerekir. Benzer şekilde ADSL/VDSL ve Telefon hizmetlerinin tek paket olarak sunulduğu TurkNet Özgür İletişim paketi aboneliklerinin iptali durumunda hem ADSL/VDSL hem Telefon hizmeti birlikte iptal edilmiş olacaktır.

TurkNet Özgür İletişim paketi kapsamında yalnız ADSL/VDSL hizmetinin aktif hale gelmesi durumunda abone eğer tercih ederse TurkNet Özgür İletişim ücretleri ile aktif hale gelmiş olan ADSL/VDSL hizmetinden faydalanmaya devam edebilecektir (Herhangi bir internet servis sağlayıcıda ADSL/VDSL aboneliği bulunmayan abonelikler için geçerlidir).

Özgür İletişim Hizmeti taahhütnamesi imzasından doğan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TURKNET tarafından ödenerek, Abone'ye fatura edilecektir.

TurkNet, kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla, kampanya koşullarında ve tarifelerde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.