Kaliteli ve Dünya Hızında İnternet Deneyimi TurkNet’te!

Biz internetin özgürleştirici doğasına inanıyoruz. 25 yıldır tek işimiz ve tutkumuz internet. Hep daha iyisi için çalışıyor, yeni nesil teknolojilerle hizmetimizi geliştiriyoruz. Son 10 yılda kendi fiber altyapımızı genişleterek, dünya hızındaki GigaFiber’i binlerce kullanıcımız ile buluşturduk. Şimdi hedef, TurkNet’in taahhütsüz, sınırsız ve maksimum hızdaki internet deneyimini milyonlara ulaştırmak!

TurkNet’te Özgürlük Var

TurkNet’liler her konuda özgür! Altyapılarının desteklediği maksimum hızı hiçbir sınır olmadan ve tek fiyata kullanırlar. İnternette dilediği içeriği doyasıya indirir veya izler, çünkü kota yok. Her şeyden önemlisi sadece memnun olduğu sürece TurkNet’te kalır, taahhütsüz hizmetini istemediği zaman zahmetsizce iptal eder. Kısacası TurkNet’li olmak özgür olmaktır.

Birinciliklere Doymayan Operatör: TurkNet!

Speedtest ve nPerf verilerine göre Türkiye’nin en hızlı interneti TurkNet! Ayrıca Netflix ve Steam’e de en hızlı bağlantıyı yine TurkNet sunuyor. Siz de 1000 mbps’e kadar hızlı, taahhütsüz ve sınırsız bir internet deneyimi için yeni yılda TurkNet’e gelin, sınırlardan kurtulun. Üstelik ilk 30 gün içerisinde beğenmezseniz paranız %100 iade! Hemen altyapınızın desteklediği maksimum hızı öğrenmek için altyapı sorgulama yaparak, özgürlüğe adım atın.

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale