1 Milyon Kullanıcının Bir Bildiği Var

TurkNet’in sunduğu hizmetler, alışılmışın çok ötesinde. Bu nedenle, sizden taahhüt istemiyoruz, biz size iyi internetin taahhüdünü veriyoruz. Yaşattığımız internet deneyiminde ezberleri bozan başarılarımızla ve 1 milyon kullanıcıya ulaşan ailemizle gurur duyuyoruz.

İnternetin kuralları yeniden yazılıyor: Speedtest’e göre TurkNet’ten hızlısı yok!

Ookla tarafından hazırlanan, 2023 yılının 4. çeyrek Speedtest Intelligence verilerine göre TurkNet, sabit internette 2021 yılı 3. çeyrekten itibaren 3 kategoride de 10. kez üst üste zirvede: 

.

TurkNet

Ortalama Download Hızı
(Mbps)

Ortalama veri indirme hızı

66.57

47.77

47.51

32.01

30.42

Latency
(Gecikme), (ms)

Verilerin gönderilip alınması arasındaki gecikme süresi

13

20

22

19

32

Consistency
(Hız tutarlılığı)

İnternet hızının farklı zaman ve koşullar altındaki tutarlılık süresi

81.5%

67.1%

65.9%

58.3%

56.7%

Ookla tarafından yapılan, 2023 yılının 4. çeyrek Speedtest Intelligence verileri temel alınmıştır.

BTK’ye göre de TurkNet ortalamaların üzerinde!

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) 2023 yılı 3. çeyrek raporuna göre TurkNet’liler tüm Türkiye geneline göre %28 daha fazla veri kullanıyor. 

Dizi-film izlemenin hakkını verme gücü TurkNet’lide

CDN ve Peering anlaşmalarımız sayesinde hız kesmiyoruz. İşte bu sayede online dizi-film platformlarında TurkNet’lilerin seyir keyfine patlamış mısır lezzeti gibi bir mutluluk sunuyoruz.  

Oyunseverler de çok mutlu

TurkNet’lileri kimse tutamaz çünkü tıpkı oyunseverler gibi bizim de doğamızda hız var! CDN ve Peering anlaşmalarımız sayesinde düşük ping performansıyla TurkNet’te oyunseverler çok mutlu. 

Müşteri hizmetlerimizle de iddialıyız

TurkNet’liler günün her saati Online İşlemler Merkezi üzerinden sadece 30 saniyede destek kaydı açabiliyor! Yapılan anketlerde, destek kaydı bırakan kullanıcıların %70’i bizden aldıkları hizmete 5 üzerinden 5 puan veriyor. Destek talebi oluşturan kullanıcılarımıza ortalama dönüş süremizi 20 dakikanın altına indirdik.


Dijital çözümlerimiz sayesinde iOS ve GooglePlay platformlarında yüksek puanlarıyla dikkat çeken popüler mobil uygulamamızla tanışmak ister misiniz?

Daha fazla haneye, daha yüksek hızlar 

Herkes yüksek hızlarda internet kullansın diye 1.000 Mbps’ye varan download ve upload hızındaki TurkNet GigaFiber altyapısını 1 milyon 200 bin haneye ulaştırmayı başardık. 28 Teknopark ve 129 devlet üniversitesinin internet altyapısını GigaFiber ile destekliyoruz. 

TurkNet ilklerin operatörü

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale