TurkNet’in geleceğini birlikte şekillendirelim! 

Fikirleriniz bizim için değerli. Sizden öğrenmek ve birlikte TurkNet’in geleceğini şekillendirmek istiyoruz. Bunun için ‘TurkNet Deneyim Programı’nı başlattık. Program kapsamında sizin için hazırladığımız testlerimize katılın ve TurkNet deneyimini geliştirmemize yardımcı olun!

Katılmak için sayfanın sonundaki linki takip edebilirsiniz.

Kimi arıyoruz?

Daha iyi bir TurkNet deneyimi için araştırmalarımıza katılmak isteyen gönüllüler arıyoruz. Yaşınız, internet operatörünüz ya da internet bilginiz ne olursa olsun geri bildirimlerinize ihtiyacımız var. Kim bilir, belki de aradığımız sizsiniz! 

Amacımız ne?

Amacımız, internet kullanıcılarının ihtiyaçlarını anlamak ve internet erişimini daha kolay ve daha keyifli hale getiren çözümler geliştirmek!  

Sizi neler bekliyor?

Deneyim Programı Nasıl Çalışır? 

Üç basit adımda “TurkNet Deneyim Programı”nın bir parçası olabilirsiniz. Üstelik sizin için hazırladığımız sürpriz hediyelerimiz de var.  

Ücretsiz Kaydol

Sizi tanımamız için kısa formu doldurun.

Zamanı Belirle

Sizi arayıp detayları paylaşalım; görüşme gününe
birlikte karar verelim. 

Görüşmeye Katıl

Görüşme günü testlerimize katılın; sürpriz hediyeler kazanın.

Sadece 2 dakikanızı alacak hızlı kayıt formunu doldurmanız yeterli! İlginizi çekecek tüm çalışmalarda sizi bilgilendireceğiz. 

‘TurkNet Deneyim Programı’ ile ilgili aklınıza takılan bir soru olursa bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin. Bize deneyimprogrami@turk.net adresinden ulaşabilirsiniz.
Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale
Gigafiber İstiyorum
TurkNet'i Keşfet
Destek
Kampanyalar
Paketlerimiz
Destek
Kampanyalar
Ürünler
Hakkımızda
Müşteri Hikayeleri
Kampanyalar
Who We Are
What We Do