KOBİ'LERE ÖZEL BÖYLE HİZMET, BÖYLE PAKET
TÜRKİYE'DE TEK!
İş sürekliliğiniz için ihtiyacınız olan hizmet ve aklınızdan geçen tüm özellikleri bir arada sunan, KOBİ’lere özel paket TurkNet’te. İş yerinizin interneti, Türkiye’nin dijitalde uzman, yeni nesil telekom operatörü TurkNet’e emanet.
TurkNet Farkı Web.V2.png
TurkNet Farkı Mobil.png
 

Türkiye'de Tek: KOBİ'lere Özel Hizmet

TurkNet, Türkiye’de KOBİ’lere özel 4 saatte ücretsiz yerinde destek hizmeti veren ve sadece KOBİ’lere özel kendi bünyesinde çağrı merkezi kuran tek telekom operatörü. Çünkü iş dünyasının ihtiyaçlarını biliyor, iş yerlerine tam destek sunmayı görev sayıyoruz..
 
ARIZAYA ÖYLE UZAKTAN BAKMAKLA OLMAZ!
İnternetinizde bir sorun yaşadığınızı düşünün. Bazı operatörler de arıza için gelirler ama kimbilir size ne zaman sıra gelir? Oysa sizin için internetin önemi başka. İşiniz beklemez. Beklemek zaman ve para kaybıdır. TurkNet Ekspres Yerinde Destek Hizmetimizle biz 4 saat içinde iş yerinizde olur, çözüm getiririz. Üstelik ücretsiz.
section-3-img.png
 
TELEFONDA BEKLERKEN ÇILDIRMAYIN!
kobiye-ozel-destek-hatti-son.jpg
TurkNet'te, eğlence için internet kullananlarla aynı sıraya sokulmaz size özel çağrı merkezinden destek alırsınız. Çünkü siz interneti işiniz için kullanıyorsunuz. Biz sizi de işinizi de bekletmeyiz.

Ortalama 30 saniye içinde karşınızda işi sadece KOBİ’ler olan, sizi anlayan ve çözüm sunan uzman bir TurkNet’li olur. Sadece KOBİ'lere hizmet veren çağrı merkezi sadece TurkNet'te.

 
 
KOBİ'lere Özel Eksiksiz Paket

İş yeri internetiniz için bir paket düşünün. Kotasız, AKN'siz, yüksek download hızı, yüksek upload hızı, yanında bol bol dakika içeren iş yeri telefonu… Kısacası ne isterseniz olsun, hem de ekonomik olsun. İşte her KOBİ’nin hayalindeki paket. Üstelik hayal değil gerçek.

 
DAHA HIZLI İNTERNET ALAMAZSINIZ!
İnternette hız önemli. Hele de işinizin yürümesi, iş yerinizin sorunsuz dönmesi internete bağlıysa. TurkNet İŞ İletişim paketlerimizde 100 Mbps'ye kadar hızlı interneti çok avantajlı fiyatlarla sunuyoruz. Rakipleriniz hızınıza yetişemesin, işiniz tıkır tıkır işlesin.
 
İŞİNİZİN KOTASI VAR MI Kİ İNTERNETİNİZİN OLSUN?
section-7-imgV2.png
index-promo-icon-3.png
Limitlerden, kotalardan, sürekli sınırlanmaktan bıktınız değil mi? TurkNet İŞ paketlerinde sınırlamalar bulunmaz. AKN'yi, kotayı, tüm limitleri kullanıcılarımızın hayatından çıkardık. TurkNet'te tam özgürlük var. Çünkü bizce iş yerlerinin bereketi olmalı sınırları değil.
 
DOSYA YÜKLERKEN YAŞLANMAYIN
İş yerinizdeki internet işinizi kolaylaştırmak için var. Sizi hızlandırmalı, sizin kadar dinamik ve atak olmalı. Bir dosya yüklerken saçlarınıza aklar düşmemeli. TurkNet yüksek upload hızıyla fark yaratır, işinizi kolaylaştırır. Ben çok dosya yüklemiyorum diyebilirsiniz. Ancak upload hızınızın, download hızını da etkilediğini unutmayın.
Zaman_Kaybetmeyin.png
 
İŞİNİZLE İLGİLİ KONUŞMALARI RAHAT RAHAT YAPIN!
section-10.png
TurkNet İŞ İletişim paketlerimizde iş yerinizin bir başka önemli ihtiyacınızın çözümü de var. Size, 1.000 dakika her yöne* konuşma içeren sabit telefon hizmeti de sunuyoruz. İsterseniz telefon numaranızı taşıyor, isterseniz yepyeni bir hat veriyoruz. Üstelik birden fazla hatta ihtiyacınız varsa, ekleyeceğiniz her telefon hattı, yine 1.000 dakika her yöne* dakikaları ile birlikte sadece 20 TL!
 

PARANIZ CEBİNİZDE KALSIN!
Ödemelerinizi hafifletin. TurkNet İŞ İletişim paketlerinde AKN'siz, limitsiz, yüksek hızlı interneti ve her yöne* 1000 dakika konuşma içeren iş telefonunu KOBİ'ye özel destek hizmetleri ile birlikte sadece 79,99 TL'den başlayan fiyatlarla kullanın. Sürpriz ödemelerle karşılaşmayın.
 
 
Mecburiyet Değil Memnuniyet Garantisi
Bir KOBİ için öncelik kendi müşterilerini mutlu etmek. Aynı memnuniyet KOBİ'lerin de hakkı... Bizim hedefimiz KOBİ müşterilemizi taahhütlere mecbur etmeden hizmetimizle memnun etmek.
TAAHHÜT YOK, MECBURİYET YOK…
TurkNet’te abonelerimizden taahhüt istemeyiz. Çünkü TurkNet'te mecburiyet değil, memnuniyet esastır. İyi hizmet verir, her destek ihtiyaçlarında abonelerimizin yanında olur, teknolojinin, dijital dünyanın tüm yeniliklerini onlara sunarız. Biliriz ki, onların tam istediği operatör olmak tüm taahhütlerden daha değerlidir.
section-12-img.png
 
 
index-section-5V2.png
 
DİJİTAL DÜNYANIN YENi NESİL DİJİTAL OPERATÖRÜ
Önce AKN'leri, limitleri, taahhütleri ortadan kaldıran ilk telekom operatörü olduk. Şimdi de yine bir ilke imza atıyor ve aracısız online çalışan ilk telekom operatörü olarak hizmete devam ediyoruz. Dijitalleşen dünyada biz de tüm süreçlerimizi dijitalleştiriyoruz. Bu sayede TurkNet'e başvurularınızı 30 saniyede online olarak yapabilir, bir aracı ile değil direkt hizmet alacağınız TurkNet ile çalışabilirsiniz. Böylece ilk elden en doğru bilgi ve desteğe sahip olabilirsiniz.