Maksimum Hız Tek Fiyata

Neden Daha Yüksek Hız?

Altyapınızın Desteklediği Maksimum Hızı Hemen Öğrenin

Sıkça Sorulan Sorular

TurkNet Özgür İletişim abonesi olan ve 35 Mbps’e kadar VDSL hizmetimizi kullanan TurkNet’liler, Online İşlemler ya da Mobil Uygulama üzerindeki paket yükseltme ekranı üzerinden anında paket değişikliği yapabilir. Paket değişikliği gelecek ayın başından itibaren geçerli olur. Ay başında modemi açıp kapadıktan sonra yeni hızınız ile internete bağlanabilirsiniz.

ADSL kullanan ve Online İşlemler ya da Mobil Uygulama üzerindeki paket yükseltme ekranında 50 Mbps ve daha üstü hızları görebileceği bilgisini alan kullanıcılarımız ise modemleri VDSL destekliyorsa hemen, VDSL desteklemiyorsa, VDSL destekli modem satın aldıktan sonra Özgür İletişim Ekstra’ya geçiş yapabilir. Paket değişikliği ay başından itibaren geçerli olur. Ay başında yeni hızın tanımlanması için bir kere modemin açılıp kapatılması gerekir.

Online İşlemler ya da Mobil Uygulama üzerinde, paket yükseltme ekranında 50 Mbps ve üzerinde hızları alabileceğiniz bilgisini görüyorsanız geçiş yapabilirsiniz. VDSL internet hizmetinden yararlanmanız için modeminizin VDSL desteklemesi gerekiyor. Modeminiz VDSL desteklemiyorsa, VDSL destekleyen bir modem satın almanız gerek.

Evet, geçerli. Engelsiz Tarife kullanıyorsanız, paket fiyatı üzerinden yüzde 25 indirim alırsınız.