Yönetim Kurulu Başkanı’nın Mesajı

Türkiye’nin en hızlı büyüyen yeni nesil telekom operatörlerinden olan TurkNet sektöründe öncü rol üstlenmekte; Türkiye’nin iletişim alanındaki gereksinimleri ve uzun vadeli faydalarını gözeterek aksiyon planını ve stratejilerini belirlemektedir.

Kurulduğu 1996 yılından bu yana sektöründe ilklere imza atan şirketimizin net bir hedefi vardır: En gelişmiş teknolojiyi en makul ücrete sunmak. Altyapımıza ve kendi teknolojimize yaptığımız yatırımlarımız, kendi bünyemizde gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge faaliyetlerimiz sayesinde müşterilerimize yenilikçi, rekabetçi, kolay anlaşılır, sade ve doyurucu iletişim hizmetlerini uygun fiyata sunabilmekteyiz. Bizim en büyük kazancımız kullanıcılarımızın memnuniyetidir.

Şirketimiz, ilk günlerinden itibaren kurumsal yönetim tarzını benimsemiş ve bağımsız denetim kuruluşları tarafından denetlenmesini sağlamıştır. Pay sahiplerine eşitlikçi, hesap verebilir, sorumlu ve şeffaf bir yapı sunabilmek amacı ile Yönetim Kurulu’muzun etkinliği bağımsız üyeler ile arttırılırken, Yönetim Kurulu’na bağlı Kurumsal Yönetim Komitesi, Riskin Erken Saptanması Komitesi ve Denetim Komitesi ile de yönetimde etkinliğin arttırılması hedeflenmiştir.

Önümüzdeki yıllarda da, kurumsal değerlerimizden ödün vermeden dünyadaki ve Türkiye’deki gelişmeleri yakından izleyerek kurumsal hedeflerimiz doğrultusunda sağlam adımlarla ilerleyeceğiz.

Başta özverili çalışmalarıyla başarıya odaklanan tüm çalışanlarımız ve desteğini esirgemeyen hissedarlarımız olmak üzere müşterilerimize, iş ortaklarımıza, finans kuruluşlarımıza ve diğer tüm paydaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

Saygılarımla,

Mehmet İzzi Çelebiler
Yönetim Kurulu Başkanı

Bireysel
KOBİ
Kurumsal
Wholesale